Cīkstone Grigorjeva sāk ar uzvaru, turpina ar zaudējumu 0

Latvijas cīkstone Anastasija Grigorjeva trešdien olimpiskajās spēlēs Londonā ar uzvaru pār ASV sportisti Jeļenu Pirožkovu sāka dalību sieviešu cīņas turnīrā svara kategorijā līdz 63 kilogramiem, iekļūstot ceturtdaļfinālā, kurā pēc tam zaudēja Mongolijas pārstāvei Batsetsegai Soronzonboldai.

“Zaļais kurss jau tepat pie sliekšņa.” Vai varētu aizliegt malkas, brikešu un granulu apkuri? 400
“Meita raudāja, zvanīja, nesaprotot, kur atrodas!” Šoferis Ogrē vienaldzīgi izsēdina 10 gadus vecu meitenīti nepareizā pieturā 71

22 gadus vecā daugavpiliete Grigorjeva pret Krievijā dzimušo, taču ASV pārstāvošo Pirožkovu, kura pirms diviem gadiem pasaules čempionātā izcīnīja otro vietu un ir divkārtēja ASV čempione, guva drošu uzvaru. Latvijas cīkstone ar 0:2 zaudēja pirmajā periodā, taču otrajā revanšējās ar 5:0, bet trešajā bija labāka ar 2:0, beigās svinot uzvaru pēc punktiem.

Ceturtdaļfinālā 2010. gada Eiropas čempiones Grigorjevas pretiniece mongoliete Soronzonbolda izrādījās labāka, pirmajā periodā uzvarot ar 5:0, bet otrajā ar 5:4, gūstot pārliecinošu uzvaru pēc punktiem. Astotdaļfinālā Mongolijas sportiste vēl pārliecinošāk uzvarēja Centrālāfrikas republikas sportisti.

Grigorjevai tagad atliek cerēt, ka Soronzonbolda iekļūs sacensību finālā, jo tad viņai būs iespēja piedalīties gandarījuma turnīrā, kur notiks cīņa par bronzas medaļām. Ja mongoliete finālā netiks, Grigorjevai dalība olimpiskajās spēlēs būs beigusies.