Cīkstonei Grigorjevai otrā vieta Eiropas čempionātā 0

Latvijas cīkstone Anastasija Grigorjeva trešdien izcīnīja otro vietu Belgradā notiekošajā Eiropas čempionātā cīņas sporta veidos.

Notriektā tautumeita 6

Svara kategorijā līdz 59 kilogramiem startējošajai Grigorjevai trīs uzvaras ļāva sasniegt finālu, tomēr tajā Latvijas sportiste ar 9:11 piekāpās ukrainietei Gannai Vasiļenko. Šis rezultāts gan neļāva Grigorjevai nodrošināt dalību Londonas olimpiskajās spēlēs, jo šīs nav olimpiskās kvalifikācijas sacensības.

Vēl no Latvijas sportistēm trešdien Karalīna Tjapko svara kategorijā līdz 51 kilogramam jau pirmajā cīņā zaudēja Ivonai Ninai Matkovskai no Polijas.

Eiropas čempionāts cīņas sportos ilgs līdz svētdienai, un Latviju tajā kopā pārstāvēs 12 sportisti.

Līdz šim no Latvijas sportistiem Olimpiādei kvalificējies vienīgi brīvā stila cīkstonis Armands Zvirbulis, kurš pērn izcīnīja piekto vietu pasaules čempionātā. Vēl vairākas iespējas kvalificēties Olimpiādei Latvijas sportistiem būs aprīlī un maijā paredzētajos kvalifikācijas turnīros.