Horoskopi un mistika
Horoskopi

Cilvēka spējas ir neizsmeļamas! Horoskops pa dekādēm – pēdējās deviņas0

Horoskops saskaņā ar dekādēm

Astrologi profesionāļi sadala dekādēs katru zodiakālo periodu. Piemēram, ja viņi runā par cilvēku, kas dzimis Dvīņu zīmē, viņi precizē, ka Svaru otrajā dekādē.

Dekāde ir 10 dienas, kuru ietekmē konkrēts debesu spīdeklis. Katra no zodiaka zīmēm sadalās trijās dekādēs, tāpēc kopā sanāk 36 dekādes. Kas attiecas uz raksturojumiem, tad tie ir daudz precīzāki salīdzinājumā ar parasta horoskopa raksturojumiem.

4.oktobris – 13.oktobris

Šie ir nemierīgi un dumpinieciski cilvēki. Viņus neticami vilina pārmaiņas, bet dzīvesvietas maiņa – tā ir viņu rakstura iezīme. Viņi ir graciozi un skaisti.

Šiem cilvēkiem piemīt iekšēja jautrības dzirkstelīte, pateicoties kurai, viņi vienmēr patiesi priecājas un joko, turklāt humors vienmēr ir maigs un labsirdīgs. Blakus tādam cilvēkam ir omulīgi, interesanti un droši.

14.oktobris – 22.oktobris

Šajā periodā dzimušās personības tiecas pēc komfortabliem dzīves apstākļiem, greznības un skaista mājokļa iekārtojuma. Tomēr – ja viņi kļūst atkarīgi no šīs dzīves puses, viņi viegli iekrīt depresijā un zaudē dzīves orientierus.

Bieži šādi cilvēki ir uzcītīgi, punktuāli un viņiem ir mērķis. Viņi ir uzmanīgi pret citiem cilvēkiem un palīdz bez papildu lūgumiem. Tomēr šādam cilvēkam trūkst pārliecības par sevi.

23.oktobris – 2.novembris

Šis ir ātras dabas, agresīvs un godkārīgs cilvēks. Viņa dzīve ir kā vētraina straume, kurā uzvaras un sakāves savijušās kopā, un tikai pašam cilvēkam jāizvēlas savs īstais ceļš.

Liels viņu dabas mīnuss ir stūrgalvība, kas pastāvīgi viņu ceļā izliek dažāda veida šķēršļus. Šādam cilvēkam jāmācās būt taktiskam un elastīgam, lai ietiepība neaptumšotu prātu.

3. novembris – 12.novembris

Šie noslēgtie, aizdomīgie cilvēki, kas citiem neuzticas, bieži vien ir iesaistīti ļoti nepatīkamos notikumos. Tomēr viņi ir diezgan čakli, jo no dzimšanas saņēmuši lielu pacietības rezervi.

Viņiem jābūt atvērtākiem pasaulei, tikai šajā gadījumā pasaule atvērsies viņiem. Apkārtējie nav jāuztver kā ienaidnieki.

13.novembris – 22.novembris

Šis cilvēks bieži ļoti daudz slēpj no apkārtējiem. Viņš ir savaldīgs, bet bieži izrāda nepacietību, tāpēc nav nekā pārsteidzoša, ka viņa ieplānotās darbības var pēkšņi izjukt vai noiet galīgi greizi.

Šādam cilvēkam ir liels darba potenciāls un stipra veselība. Viņam ir ārkārtīgi svarīgi prast atslābināties un pareizi sadalīt savu laiku darbam un atpūtai.

23.novembris – 2.decembris

Šā cilvēka spējas ir neizsmeļamas, bet talanti daudzšķautņaini un dažādi. Šim cilvēkam ir mierīga daba, viņš zina, ko nozīmē uzcītīgi strādāt.

Viņš nedzenas pēc līderpozīcijām, būdams uzmanīgs un izpildīgs. Domubiedru kolektīvā vai labā partnerībā viņš spēs atvērties un gūt lielus panākumus.

3.decembris – 12.decembris

Šie ļaudis ir ar maigu raksturu, viņiem labi attīstīta radošā iztēle, un viņi lieliski saskata skaisto, cenšoties to atrast visur.

Viņi pastāvīgi ir kustībā, tie ir publiski un komunikabli cilvēki ar jautru dabu. Tāpēc viņiem ir plašs saskarsmes loks un daudz paziņu.

Viņi ir enerģiski un burtiski skrien pa dzīvi. Darbā šādi cilvēki uzņemas iniciatīvu un ir atbildīgi.

13.decembris – 21.decembris

Saistītie raksti

Šie cilvēki ir tie, kuros apvienojas stipra griba un spēcīgs raksturs, tālredzība un izlēmība, saprātīgums un spēks, lieliskas organizatoriskās spējas un izturība. Šie cilvēki vienmēr izrāda savu prātu, augstos ideālus, cēlsirdību, godīgumu, graciozitāti.

Šādam cilvēkam var uzticēties jebkurā situācijā. Viņam ir zināšanas, nav egoisma, turklāt viņš prot sniegt vērtīgu padomu. Tomēr viņam ir jāiemācās rast kompromisus un kļūt pacietīgākam.

22.decembris – 31.decembris

Šo cilvēku raksturā dominē aprēķins un mierīgums. Šie cilvēki ir uzticamības iemiesojums.

Viņu kompānijā vienmēr ir viegli un mierīgi. Šie cilvēki ir lieliski draugi un neticami mierpilni.

Avots: “tayni-mirozdaniya.ru”

LA.lv