Horoskopi un mistika
Ezoterika

Cilvēka vecums: 12 noslēpumaini zodiakālie posmi. Kurā esi tu?3

Foto – Pixabay

12 dzīves posmi

Katrs no mums savas dzīves laikā piedzīvo 12 vecuma posmus, no kuriem katrs atbilst savai zodiaka zīmei. Pastāv tā dēvētais dzīves punkts, kas kustas ar ātrumu 4,3 grādi gadā. Tas sāk savu ceļu Aunā un noslēdz Zivīs.

Cilvēks var vienmēr precīzi noteikt, ar kādu problēmu viņš sastapsies zināmā vecumā. Katram ir jāpabeidz sava programma ikvienā vecuma posmā, bet beigās arī visā dzīvē. Izanalizē, kā tev notiek posmu noslēgšana un izdari attiecīgus secinājumus.

0-7 gadi

Dzīves punkts šajā vecumā virzās Auna zīmē, kas ir nevaldāmākā zodiaka zīme. Bērni ir pilni enerģijas, viņiem ir grūti nosēdēt uz vietas, viņi ir ļoti zinātkāri, vēlas visu zināt. Nav tāda spēka, kas viņus apturētu.

Šajā vecumā bērnu nevajag iegrožot – tieši otrādi – dod viņam maksimālu brīvību, jo viņam ir ārkārtīgi svarīgi izrādīt sevi un pašapliecināties. Vecākiem ir sekojošs uzdevums: viņiem jāieaudzina mazajā cilvēkā mīlestības jūtas un līdzjūtība pret citiem cilvēkiem, neļaut nežēlībai un egoismam izlaist saknes, jo šajā vecumā bērnam ir tāda pati devīze kā Aunam – “Es gribu!”

Neļauj savam bērnam darīt pāri citiem bērniem un dzīvniekiem, māci viņam saudzēt dabu, ieaudzini viņā gribasspēku. Ja tev neizdosies iepotēt šīs rakstura iezīmes līdz septiņu gadu vecumam, viņš tā arī nekad tās nespēs apgūt.

7-14 gadi

Dzīves punkts šajā vecumā ir nonācis pie Vērša. Visiem vecākiem ļoti iesakāms neizpatikt katrai sava bērna vēlmei un kaprīzei. Šajā vecumā ļoti svarīgi ir iemācīt bērnam kontrolēt savas emocijas, īpaši agresiju un dusmas. Bērnam ir jātrenē atmiņā un jāattīsta tā.

Vecākiem kulturāli, bet stingrā veidā jāizveido sava pusaudža saskarsmes loks, jo tieši šajā vecumā cilvēkā sakrājas negatīvā pūļa enerģētika, kas rezultātā var pārtapt par apkārtējo nepieņemšanu. Tomēr nevajag izolēt pusaudzi no vienaudžiem.

Milzīgu ietekmi uz viņu atstāj atmosfēra un vieta, kur pusaudzis pavada laiku. Ļoti svarīgi bērnā ir iedot bērnam pamatus un apziņu par to, cik svarīgi ir apgūt mācību sistēmu. Vecākiem ir jāpapūlas, lai viņu pusaudzis apgūtu pēc iespējas vairāk dažādu materiālu un informācijas.

Šajā vecumā cilvēkam nav grūti apgūt mīlestību pret estētiku un mākslu. Periods teicami piemērots nodarbībām mākslas un mūzikas skolā. 13-14 vecumā bērnam ir jāizveidojas pareizai attieksmei pret savām saknēm un priekštečiem. Vecāki var runāt ar viņu par dažādām filozofiskām tēmām, jo tam ir pienācis laiks.

14-21 gads

Dzīves punkts virzās Dvīņu zīmē. Īstais laiks, lai aktīvi strādātu pie intelekta un domāšanas kā pastāvīgas vienības attīstības. 15-16 gadu vecumā pusaudzis ienāk sabiedrībā, kurā pastāv savi noteikumi un likumi, tie ir jāievēro, lai tiktu pieņemts. Šajā vecumā ir svarīgi izskaust no sevis tieksmi pēc spekulācijām, tenkām, kā arī neorganizētību un bezatbildību.

Agrāk šajā periodā vecāki nodarbojās bērnu dzimumaudzināšanu, bet mūsdienu pasaulē to sākt jau ir par vēlu, jo bērni jau paši visu zina. Tāpēc sāc to darīt agrāk. Šajā vecumā ir ļoti noderīgi ceļot, iepazīties ar dažādu valstu kultūrām, apgūt dažādu interesantu informāciju.

21-28 gadi

Dzīves punkts virzās Vēža zīmē. Šis posms katra cilvēka dzīvē ir ārkārtīgi svarīgs, jo galvenie uzdevumi ir darbs pie savas iekšējās pasaules un savas vērtību sistēmas veidošana uz vecāko paaudžu pieredzes bāzes. Cilvēks garīgi pilnveidojas, nodarbojas ar pašanalīzi. Šajā periodā viņam jācenšas atbrīvoties no vairākām negatīvajām īpašībām: alkatības, aizdomīguma un nošķirtības no cilvēkiem.

Pats grūtākais šajā vecumā ir pārvarēt 25-26 gadu robežu. Šajā vecumā vairākums cilvēku vēlas visu pamest un sākt jaunu dzīvi. Šis ir vecums, kad ārkārtīgi izdarīt pareizo izvēli, jo daudziem jau ir izveidojušās ģimenes. Bieži vien neapdomīga rīcība var salauzt dzīvi ne tikai pašam cilvēkam, bet arī viņu tuviniekiem.

Lai nepieļautu kļūdas, jāizveido stingra garīgā saikne ar vecākiem un radiniekiem, vecāko paaudzi. Grūtā situācijā viņi patiešām var palīdzēt, turklāt gan ar vārdiem, gan darbiem. 25-26 gadi ir brīnišķīgs vecuma bērna laišanai pasaulē, jo mazulis pārņems no vecākiem pašas labākās viņu īpašības.

28-35 gadi

Dzīves punkts virzās Lauvas zīmē. Šajā vecumā cilvēkam var parādīties nosliece uz alkoholismu, narkomāniju, pārmērīgu avantūrismu. Cilvēks saņem lielu enerģijas plūsmu, kuru ne katrs spēj izmantot paredzētajam mērķim, daudzi sāk to tērēt pa tukšo, izdabājot savām bezjēdzīgajām vēlmēm.

Teicams veids cīņai ar kārdinājumiem ir grāmatu lasīšana, nodarbošanās ar reliģiju, filozofiju. Tas padara dvēseli tīrāku un palielina tikumības līmeni. Svarīgi ir atrast sev pareizo filozofisko koncepciju, neiesaistīties sektā, neuzsūkt negatīvo enerģiju, kas spēj sagraut jebkuru.

Lūzuma moments iestājas aptuveni 32 gadu vecumā. Aptuveni 28 gadu vecumā nesaskaņas ģimenē aiziet otrajā plānā, atdodot vietu cilvēka ego. Mēs cenšamies aktīvāk parādīt sevi darba kolektīvā, lai nepaliktu neievēroti un nenovērti. 29 gadu vecumā daudzi pirmo reizi apkopo pirmos dzīves rezultātus.

Sievietēm 32 gadi ir ārkārtīgi svarīgs periods. Tas ir laiks, kad tiek pārskatītas savas personiskās attiecības, laiks, kad mainās jūtas.

Šajā vecumā bieži notiek šķiršanās, cilvēks stājas jaunos mīlestības sakaros. Tomēr ir svarīgi analizēt savu pagātni, visu labi izsvērt un, protams, nenogriezt kā ar nazi. Bieži mēdz būt tā, ka jaunajām attiecībām nav ilgs mūžs.

35-42 gadi

Dzīves punkts virzās Jaunavas zīmē. Tas ir laiks, kad cilvēkam jāatdod lielu daudzumu enerģijas, kas uzkrājusies iepriekšējā vecuma periodā. Cilvēkam dažāda rakstura problēmu risināšanā ir jāizstrādā metodiskums un precizitāte. Šis ir labs periods, lai pilnveidotos profesionālajā sfērā un slēgtu aprēķina laulības.

37-38 gados notiek karmiskā pārbaude. Tas ir tavs pirmais eksāmens, kas parāda, vai tu seko savai dzīves programmai, ievēro nerakstītus principus.

Ja atbilde ir negatīva, tad gaidi problēmas. Tā var būt drauga nodevība, smaga slimība, atlaišana no darba. Šajā vecuma periodā pievērs ļoti lielu uzmanību savai veselībai, tajā skaitā pareizam uzturam, lai organismā neuzkrātos šlakvielas. Šajā vecumā cilvēka raksturā var parādīties nepatīkamas iezīmes: skopums, pārmērīgs izvēlīgums, nevērība pret apkārtējiem, piekasīgums.

Tāpat ir svarīgi sagatavoties ārkārtīgi atbildīgam dzīves momentam – Urāna pusciklam, kas notiek 42 gados. Šajā dzīves posmā tavs dzīves punkts ir šķērsojis dzīves ekvatoru. Šajā vecumā daudzi cilvēki cenšas izmainīt savu dzīvi, pēc viņu domām, uz labāko pusi: rada jaunas ģimenes, maina dzīves un darba vietu, pievēršas jauniem hobijiem.


42-49 gadi

Dzīves punkts virzās Svaru zīmē. Tagad cilvēks var sevi veltīt lietām, ko izvēlējās 42 gadu vecumā. Par šo vecumu saka, ka tā ir pati īstākā atvasara, jo valda harmonija sociālajā un personiskajā dzīvē. Viss, ko cilvēks uzkrājis aizgājušajos gados, ir salikts pa plauktiņiem, izanalizēts un gaida pielietojumu.

Venera ir galvenā Svaru zīmes planēta. Tā vada cilvēku viņa vēlmē izveidot stiprus, harmoniskus sakarus, kā arī ievērot morāles un ētikas likumus jūtās un darbā. Šajā periodā cilvēks izveido sociālos sakarus, izdzīvo savus trūkumus (piemēram, patmīlību, egocentrismu, tieksmi uzspiest savu viedokli), iekārtojas jaunā darbā, parāda savas organizatoriskās spējas. Šis laiks ir teicami piemērots, lai attīstītu esošos talantus.

49-55 gadi

Dzīves punkts virzās Skorpiona zīmē. Šis ir diezgan grūts un kritisks periods dzīvē ikvienam no mums, īpaši sievietes dzīvē. Nākas mainīt sen novecojušus uzskatus, kas nav viegli. Sevi lauzt ir sāpīgi un grūti. Cilvēkiem šajā vecumā bieži atklāj onkoloģiskas saslimšanas, bieži, aptuveni 52 gados, sastopama seksuālā neapmierinātība. Šajā vecumā cilvēkam ir ārkārtīgi pašiznīcināšanās spēks, tāpēc bieži sava mērķa sasniegšanai viņš ir gatavs iet uz visu.

Svarīgi ir kontrolēt savas emocijas, neaizrauties ar rakņāšanos un noslēgšanos sevī.

Satiecies ar draugiem, apgūsti psiholoģiju, nodarbojies ar radošām lietām, ej sabiedrībā. Šajā vecumā var atklāt sevī okultas vai maģiskas spējas. Sievietēm 52 gadu vecumā ir īpaša nosliece uz to. Cilvēkiem, kuri līdz šim bijis ne pārāk pareizs dzīvesveids, liktenis dod iespēju sākt dzīvot uz jaunu principu bāzes, atsakoties no maldiem un labojoties.

56-63 gadi

Dzīves punkts virzās Strēlnieka zīmē. Cilvēks tiecas pēc reliģijas un filozofijas. Daudzi šajā vecumā sajūt spēcīgi vilkmi pēc zināšanām, kuras kādreiz nesaņēma. Viņiem gribas izzināt dažādus filozofiskos virzienus, dažādas zinātnes. Vairumā gadījumu tas neizdodas, jo tad, kad cilvēks ķeras pie pārāk daudzām lietām vienlaikus, viņš nesasniedz vispār nekādus rezultātus. Labāk izvēlēties kaut ko vienu un dziļi izstudēt izvēlēto tēmu.

56 gados sociums vēlreiz pārbauda cilvēku. Virspusē uzpeld visas kļūdas un neveiksmes, kas tika pieļautas 37-38 gados.

Kas dzīvojis ar prātu, šajā vecumā ieņem augstu stāvokli sabiedrībā. Tiek, kas neizturēja pārbaudi, pie izvirzītajiem mērķiem nenonāk un dodas pensijā.

63-70 gadi

Dzīves punkts virzās Mežāža zīmē. Tā ir pēdējā iespēja. 63 gados cilvēks var izdarīt savu pēdējo izvēli, jo tad, ja ir vēlēšanās, arī tādā vēlā vecumā var mainīt savu dzīvi.

Tas, kura izvēle ir bijusi nepareiza, vai nu spēcīgi lauž savu dzīvi, vai aiziet no tās. Īpaši tas attiecas uz cilvēkiem, kas grib izveidot jaunu ģimeni, jo 90% gadījumu tas neizdodas. Veco var viegli sagraut, bet jauno radīt ir praktiski neiespējami.

Šajā vecumā ir svarīgi atteikties no stereotipiem, galīgi izveidot savu filozofisko serdeni un prast katram notikumam piešķirt precīzu vērtējumu. Tomēr nekad nevajag uzspiest savu viedokli, uzmanīgi uzklausot savus sarunbiedrus.

Svarīgi būvēt attiecības ar tuvajiem cilvēkiem pareizā veidā, jo šādā vēlā vecumā daudzi ļaudis kļūst despotiski. Cilvēkam ir jāstrādā, lai attīstītu sevī diplomātiskumu, prastu iet uz kompromisiem.

70-77 gadi

Dzīves punkts virzās Ūdensvīra zīmē. Pienācis laiks apcerēt dzīvi, skatīties uz to no malas, no filozofijas skatupunkta.

Visu dzīvi cilvēka attieksme pret apkārtējo pasauli stipri mainās, tāpat kā viņa prioritātes. Bērnībā cilvēks saka: “Es”, jaunībā: “Es un pasaule”, briedumā: “Pasaule un es”. Šajā vecumā paliek tikai “Pasaule”.

Cilvēks nonāk pie ceturtā uztveres līmeņa, kas ir pats svarīgākais, lai izprastu dzīvi un savu lomu tajā. Ja ar vecumu neatnāk šāda attieksme pret pasauli, tad cilvēka garīgā pasaule pamazām izdziest, viņš var iekrist marasmā, ko neizbēgami pavada fiziskā ķermeņa sabrukums.

Laiks šajā periodā ir domāts tam, lai baudītu vienatni vai apcerētu dzīvi ar savu otro pusīti, jo dzīves programma jau ir noieta. Tomēr, baudot dzīvi, ir ļoti svarīgi būt viedam, turpināt mīlēt cilvēkus. Tad apkārtējie cienīs tādu cilvēku par pilnīgu dzīves likumu izpratni, taisnīgumu un dziļdomību.

77-84 gadi

Dzīves punkts virzās Zivju zīmē. Dzīves cikls nonāk pie sava loģiskā noslēguma. Cilvēks ir sapratis visu, viņš jūt vienotību ar dabu. Iestājas kosmiskā un garīgā harmonija. Mēs vienkārši baudām dzīvi.

Saistītie raksti

Ja cilvēks ir nodzīvojis pilnvērtīgu un spilgtu dzīvi, izmantojot daudzās iespējas, kuras viņam dāvājis liktenis, tad pēc 70 gadu vecuma sasniegšanas, viņa dzīve tikai sākas, tikai tālu aiz parasto lietu robežām.

Piebildīsim pazīstamā psihoterapeita Karla Vitakera sacīto: “Bernards Šovs reiz teicis, ka jaunība ir tik skaists laiks dzīvē, ka to pat ir žēl tērēt pašai jaunībai. Piemetināšu, ka vecums ir tik skaists laiks dzīvē, ka to vienkārši ir žēl tik ilgi gaidīt!”

Avots: “infoniac.ru”

LA.lv
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Pieskaņojies dabas ritmam! Veiksmes kalendārs no 19. līdz 25. augustam
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Šodien planētas sola kaislības! Horoskopi 19.augustam
3 dienas
LK
Linda Krāģe
Horoskopi un mistika
Trešdiena – daudziem veiksmīgākā nedēļas diena! Horoskopi no 19. līdz 25. augustam
4 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

SD
Sandra Dieziņa
Ekonomika
Konkurentu cīņas Tukumā: “Rimi” neļauj “Lidl” izmantot piebraucamo ceļu 1
38 minūtes
LE
LETA
Dabā
Latvijai tuvojas karstuma vilnis? Sinoptiķi nāk klajā ar negaidītu prognozi
1 stunda
MZ
Māris Zanders
Latvijā
Māris Zanders: Izklaide ar nosaukumu “nu, valdība kritīs?”
3 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
Nesodāmības gaisotne VUGD: likums pārkāpts, budžetam nodarīti zaudējumi, bet vainīgo nav 1
1 stunda
IE
Ināra Egle
Latvijā
VIDEO: Demonstrācijā cer atmodināt Dundagu
3 stundas