Horoskopi un mistika
Horoskopi

Cilvēki ar “putniem”: 3 horoskopa zīmes, kuru vidū biežāk sastopami dīvaiņi0

Foto: Pixabay

Katram no mums ir noteicošās rakstura īpašības, un tās visbiežāk nosaka horoskopa zīme, kādā mēs esam nākuši pasaulē. Katrs no mums dzīvē ir saticis kādu, ko gribētos saukt nekā citādi kā vienkārši par “dīvainu cilvēku”. Parasti tās ir dažādas darbības vai teikumi, kas apkārtējiem šķiet pilnīgi nesaprotami… Astrologi apgalvo, ka “dīvaiņi” visbiežāk piedzimst vienā no šīm trīs horoskopa zīmēm.

Un, kā ir ar tevi pašu?

3. vieta: Ūdensvīri

Ja kādu var nosaukt par pa īstam ekscentrisku, tad tie ir cilvēki, kas dzimuši Ūdensvīra zīmē. Viņi paši sevi pieņem tādus, kādi viņi ir, un nekad necenšas attaisnot vai ko mainīt savā rīcībā vai uzvedība tikai tāpēc, lai “pielāgotos” kaut kam. Šie cilvēki cenšas būt godīgi visās situācijām un patiesībā viņus vispār nesatrauc, kādas ir citu domas par viņiem.
Ūdensvīru zvaigznājā ir dzimuši daudzi ģeniāli cilvēki, kas spēj domāt plašāk kā vairums no mums. Dažkārt var likties, ka viņi runā bezjēdzīgas lietas un ka viņu uzvedība ir neveikla. Taču viņi ne vienmēr apzinās, ka apkārt var būt citādi domājuši cilvēki. Bet tāpēc jau viņi neies izturēties citādi! Ūdensvīri ir ļoti pašpietiekami!

2. vieta: Skorpions

Šīs horoskopa zīmes pārstāvji arīdzan ir dīvaini jau kopš dzimšanas. Viņi ir ļoti noslēpumaini, neuzticas citiem, dažkārt arī pārlieku atriebīgi, turklāt par visām varītēm cenšas citiem pierādīt, ka “ir normāli”. Patiesībā šiem cilvēkiem ir ārkārtīgi stiprs raksturs un apskaužama mērķtiecība. Taču viņu uzvedība patiešām reizēm nav izprotama. Tā, piemēram, Skorpions pilnīgi mierīgi var iesaistīties strīdā, jau pirms tam zinot, ka viņam nav taisnība. Kāpēc viņš to dara? Lai izklaidētos!
Šajā horoskopa zīmē dzimušie cilvēki ir lieliski stāstnieki un viņi vēl arīdzan ir apveltīti ar milzīgu harizmu. Tāpat viņi ir neparedzami – šī rakstura īpašība Skorpionus padara vēl vairāk par “dīvainiem”.

1. vieta: Dvīņi

Šajā horoskopa zīmē dzimušajiem nav nekā dīvaina tajā, ka viņi citiem vairumā gadījumu ir pilnīgi nesaprotami. Vienā brīdī viņi var būt kompānijas dvēsele, bet nākošajā – uz visu pasauli apvainojušies cilvēki, kuriem pa prātam nav vairs nekas. Dvīņi var atrast dzīves jēgu pilnīgi nenozīmīgos sīkumos, ar milzīgu vieglprātību izturēties pret lielām problēmām un vispār – darīt tikai to, kas viņiem patīk, nemaz nerēķinoties ar citiem.
Varētu likties, ka Dvīņi ir ļoti bezatbildīgi, taču patiesībā tā nav. Zem šīs bezatbildības un paviršības maskas slēpjas mūžīgā gatavība un vēlme pēc piedzīvojumiem. Bet tas, ka viņiem ir absolūti vienalga, ko par viņiem domā un spriež citi, gan ir taisnība.

LA.lv