×
Mobilā versija
+8°C
Līksma, Bārbala
Trešdiena, 25. aprīlis, 2018
8. novembris, 2014
Drukāt

Cilvēki gūst traumas, krītot no augstuma

Foto-LETAFoto-LETA

Aizvadītajā diennaktī vairāki cilvēki guvuši traumas, krītot no augstuma, kā arī dažām personām konstatēta ķermeņa atdzišana. Vienu sievieti sakoduši suņi, pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) speciāliste Ilze Bukša.

24 gadus vecs vīrietis kritis no trīs stāvu mājas jumta, gūstot galvas traumu, vēdera orgānu bojājumus un ciskas kaulu lūzumu. Vidzemē 41 gadu vecs vīrietis, iespējams, nokritis pa kāpnēm un guvis sejas kaulu, ribu un kakla skriemeļu bojājumus, savukārt 65 gadus vecs vīrietis alkohola reibumā, iespējams, kritis no otrā stāva un guvis galvas, krūškurvja un rokas traumas un viņam konstatēta viegla ķermeņa atdzišana.

Pierīgā 44 gadus vecam vīrietim konstatēta ķermeņa atdzišana nedaudz zem 33 grādiem, līdzīgā situācijā ar ķermeņa atdzišanu Rīgā nonācis 60 gadus vecs kungs. Zemgalē uz ielas atrasts guļam 17 gadus vecs apreibis zēns bez virsdrēbēm un apaviem un ar gūtu galvas traumu, kurš arī nogādāts slimnīcā.

Pierīgā 63 gadus vecu sievieti sakoduši divi sveši suņi – sakosta kāja un roka un, iespējams, gūts plaukstas lūzums.

Vidzemē 33 gadus vecs vīrietis ar ripzāģi nozāģējis trīs pirkstus un nogādāts speciālā klīnikā Rīgā, savukārt Kurzemē trīs gadus vecs puika norijis monētu, kas iesprūdusi viņa barības vadā. Bērns pārvests uz slimnīcu Rīgā, lai izņemtu svešķermeni no organisma.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+