Mobilā versija
+0.1°C
Diāna, Dina, Dins
Piektdiena, 24. februāris, 2017
9. janvāris, 2016
Drukāt

Cilvēki gūst traumas, paslīdot, saindējoties ar dūmiem un iekrītot autobedrē

Foto-LETAFoto-LETA

Aizvadītajā diennaktī traumas gūtas, arī cilvēkiem paslīdot uz ielām, zīdainim saindējoties ar dūmiem un vīrietim iekrītot autobedrē, aģentūrai LETA pavēstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Ilze Bukša.

Paslīdot uz ielām, traumas guvuši pieci cilvēki, un cietušie lielākoties ir cilvēki ļoti cienījamos gados, cilvēki, kam ir apgrūtinoši iet. Šīm personām konstatēti gan kāju lūzumi, gan galvas traumas.

Rīgā 24 gadus vecs vīrietis guva sejas apdegumus no krāsnī sprāguša flakoniņa. Cietušais kurināja krāsni ar atkritumiem un nepamanīja, ka krāsnī ir nonācis arī attiecīgais flakoniņš.

Kurzemē autodarbnīcā alkohola reibumā esošs 35 gadus vecs vīrietis iekritis autobedrē no pusotra metra augstuma un guvis nopietnu galvas traumu – galvaskausa pamatnes lūzumu.

Vidzemē sešus mēnešus vecs bērns nonācis slimnīcā pēc saindēšanās ar dūmiem. Radinieki nav pamanījusi, ka telpā, kurā atradās zīdainis, nav aizvērts krāsns aizbīdnis un telpā nonākuši dūmi.

Zemgalē 83 gadus vecs vīrietis applaucējies karstu ūdeni, kad nesis spaini ar tikko uzvārītu ūdeni, lai tas palīdzētu piesildīt istabu, bet vecais vīrs pakritis, spainis viņam izkritis no rokām. Ar applaucētām rokas daļām cietušais nogādāts nogādāts slimnīcā.

Pievienot komentāru

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotību (2)Deputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (3)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+