Horoskopi un mistika
Horoskopi

Cilvēki mēdz izlikties par draugiem – pat, ja tādi nav! Horoskopi 9.jūlijam0

Foto: Alexandr Belous/Shutterstock

Auns

Auniem var likties, ka visi apkārtējie apbrīno viņu talantus un spējus. Taču atceries, ka cilvēki mēdz arī izlikties par draugiem pat, ja tādi nav. Centies ieklausīties šodien savā sirdsbalsī. Neiesaisties riskantos darījumos, lai arī piedāvājums šķiet ļoti vilinošs!

Vērsis

Diena simbolizē pārmaiņas un jauna dzīves posma sākumu. Iespējams, mainīsies mazliet pat tavs raksturs – tu kļūsi vairāk atbildīgs un nopietnāks. Novērtē sevi adekvāti!

Dvīņi

Šodien iespējamas dažādas krīzes situācijas un šī diena diez vai patiks slavu kārojošajiem Dvīņiem. Vajadzētu vairāk domāt par to, ko tu runā – pateiktus vārdus atpakaļ nepaņemsi.

Vēzis

Diena simbolizē egoismu. Visdrīzāk, tev šodien būs vienalga, ko domā un runā citi – uz tevi tas neatstās nekādu iespaidu. Protams, mazliet egoisma nenāks par skādi, taču zini mēru.

Lauva

Diena simbolizē melus un māņus. Tu būsi tik pārņemts ar savu ietekmi, ka sāksi pilnīgi visus cilvēkus iedalīt sliktajos un labajos. Viss tev šodien būs melns vai balts. Bet atceries, ka dzīvē ir arī pelēkā krāsa!

Jaunava

Haotiska diena, kas nesīs tavā dzīvē dažādas lielākas un mazākas pārmaiņas. Tu vari būt arī ļoti pārņemts ar sevi un tā rezultātā neredzēt lietas, kas notiek tev degungalā. Esi vērīgāks. Ieklausies citos cilvēkos.

Svari

Šī diena simbolizē mērķu sasniegšanu un prioritātes. Dzīšanās pēc naudas nav tavas dzīves aicinājums, tev jau nu to vajadzētu saprast.

Skorpions

Enerģētiski spēcīga diena. Daudziem šodien būs tik daudz enerģijas, ka neviens mērķis nebūs par grūtu. Ja tu plāno doties tālā izbraucienā, nenāks par ļaunu pirms tam apmeklēt baznīcu.

Strēlnieks

Iespējams, ka tavu likteni lemt šodien palīdzēs citi cilvēki, kas ir par tevi vecāki gados un augstāk stāvošā amatā. Šodien nav vēlami tāli braucieni.

Mežāzis

Šīs dienas notikumi no tevis prasīs īpašu attieksmi pret apkārtējiem. Šodien tavas domas un vēlmes var kļūt par realitāti.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Gudrības, mācību un dvēseles apskaidrošanas diena. Jebkuras zināšanas tev šodien apgūt būs viegli, tāpēc ļoti piemērota diena dažādiem kursiem, semināriem, lekcijām.

Zivis

Tavs enerģijas potenciāls šodien atradīsies ļoti augstās virsotnēs, tāpēc nelaid vējā savus talantus un spējas – kāds tevi šodien pamanīs.

LA.lv
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Negaidīti notikumi un plānu maiņa! Horoskopi 19.jūlijam
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
5 horoskopa zīmju pārstāvji, uz kuriem nav iespējams dusmoties
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Diena dāvās burvīgas iespējas parādīt savas spējas! Horoskopi 18.jūlijam
4 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LE
LETA
Dabā
Pirmdien daudzviet valstī spēcīgi līs un dārdēs pērkons
7 stundas
IL
Ilze Līvmane
Praktiski
Kāpēc, pirms laika pensionējoties, nedrīkst strādāt, bet īstajā vecumā strādā, cik tik gribi?
6 stundas
VK
Vita Krauja
Kultūra
Teātris ir gaistošs mirklis. Saruna ar aktrisi Elīnu Hanzenu
Intervija 11 stundas
LA
LA.LV
Sports
FOTO: Latviju pārstāvošajiem autosportistiem trīs goda pjedestāli “RallyX Nordic” debijas sacensībās Rīgā
7 stundas
AK
Aija Kaukule
Kultūra
Koncertzāle “Latvija”: jauna ērģeļmūzikas citadele vai Ventspils karaļvalsts greznumlieta?
7 stundas