×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.8°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
8. janvāris, 2016
Drukāt

Cilvēki sūdzas par aukstumu sabiedriskajā transportā (1)

Foto-LETAFoto-LETA

Pastiprinoties salam, pašvaldības SIA “Rīgas satiksme” (RS) darbinieki šonedēļ pastiprināti saņēmuši sūdzības no iedzīvotājiem, ka viņiem nākas salt sabiedriskajā transportā, pastāstīja RS preses pārstāvis Viktors Zaķis.

Vienlaikus viņš akcentēja, ka RS darbinieki saņēmuši arī atsevišķas sūdzības, ka transportā esot pārāk karsti.

Situāciju Zaķis skaidro ar pasažieru dažādajām novietojuma vietām transportā – cilvēks, kas stāv tieši blakus apsildes iekārtai, jūt diskomfortu karstuma dēļ, savukārt kāds, kas atrodas tuvāk transporta durvīm – salst un sūdzas par to.

“Jāpiemin arī, ka pieturas ir tuvu viena otrai, tādēļ transportlīdzekļa durvis bieži veras vaļā un transportā ieplūst aukstais gaiss,” skaidroja Zaķis.

Viņš uzsvēra, ka visas apsildes sistēmas transportos ir kārtībā, tās sala laikā darbojoties aktīvākajā režīmā. “Jaunajiem transportiem tās, protams, ir labākā kārtībā,” piebilda Zaķis.

Viņš arī norādīja, ka RS ziemas sezonā sūdzības par aukstumu saņem ik gadu. Visaktīvākais sūdzību periods ir sala iestāšanās laiks, kad cilvēki vēl nav paspējuši adaptēties laikapstākļu izmaiņām, skaidroja RS pārstāvis.

Pašreiz RS darot visu iespējamo, lai nodrošinātu siltumu transportā. Nākotnē plānots iepirkt jaunus transportlīdzekļus, kur šīs apsildes sistēmas būšot funkcionālākas, sacīja Zaķis.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Nākotnē! Bet salstam tagadnē. Braucu ar 16 trolejbusu, kā ledusskapī…

Draugiem Facebook Twitter Google+