Mobilā versija
Brīdinājums +7.1°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
3. janvāris, 2015
Drukāt

Cilvēki uz slidenām ietvēm gūst smagas traumas

Foto-LETAFoto-LETA

Gājēji un ledus uz ietves pie notekas.

Piektdien, 2.janvārī, mediķu palīdzība bijusi nepieciešama vairākiem cilvēkiem, kuri guvuši traumas uz slidenām ietvēm, aģentūrai LETA pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Sanita Malēja.

Zemgalē kāda 45 gadus veca sieviete paslīdējusi uz apledojoša ceļa un ar galvas smadzeņu satricinājumu nogādāta slimnīcā. Savukārt Vidzemē kāda 74 gadus veca sieviete kritusi uz slidenas ietves un nogādāta slimnīcā ar kājas lūzumu. Tāpat kājas lūzums konstatēts kādam 51 gadu vecam vīrietim Rīgas reģionā, kurš kritis uz slidenas ietves.

Tikmēr Vidzemē 31 gadu vecs vīrietis kritis, braucot ar snovborda dēli. Viņam konstatēts atslēgas kaula lūzums, taču cietušais no hospitalizācijas atteicies. Viņam palīdzība tika sniegta uz vietas.

Vidzemes reģionā NMPD konstatējis arī divas vispārējas ķermeņa atdzišanas. Kāds 51 gadu vecs vīrietis uz ielas pavadījis nenoteiktu laiku un nogādāts slimnīcā ar ķermeņa atdzišanu. Savukārt kāds 67 gadus vecs vīrietis pēc kritiena vairākas stundas pavadījis uz ielas. Cietušais nogādāts slimnīcā ar ķermeņa atdzišanu.

Tikmēr Latgalē kāda 14 gadus veca meitene guvusi galvas traumu slidojot. Cietusī nogādāta slimnīcā.

Savukārt Zemgalē kādu 37 gadus vecu sievieti sakodis pašas suns. Cietušā, kurai konstatēti vairāki kodumi rokās un pirkstos, nogādāta slimnīcā.

Kopumā vakar saņemti 1293 izsaukumi, 158 bijuši saistīti ar traumām.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+