×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.7°C
Milija, Maiga
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
26. decembris, 2014
Drukāt

Cilvēkiem ar lieko svaru mazāki ienākumi (3)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Atsaucoties uz Zviedrijas zinātnieku izpētīto, britu laikraksts “The Daily Mail” raksta, ka cilvēki ar lieko svaru pelna mazāk nekā kārnākie cilvēki.

“Pētījumā, kurā piedalījās 150 tūkstoši zviedru vīriešu, noskaidrojās, ka tiem, kuri 18 gadu vecumā bija ar lieko svaru, kļūstot pieaugušiem, bija par 16% mazāki ienākumi nekā cilvēkiem ar normālu svaru,” teikts pētījumā. Turklāt tajā noskaidrots, ka ienākumu līmenis atšķiras arī vienas ģimenes ietvaros, neskatoties uz to, ka tajā augošajiem bērniem ir līdzvērtīgs labklājības līmenis. Proti, pētījumā piedalījās vairāki brāļi, un, salīdzinot ienākumus starp brāļiem, tika secināts, ka liekais svars saistāms arī ar mazākiem ienākumiem. Pētnieki uzskata, ka iemesls šādai tendencei ir tāds, ka cilvēki ar lieko svaru parasti nav pietiekami pārliecināti par sevi un viņiem ir problēmas ar motivāciju. “Apcelšana skolā, zems pašnovērtējums un diskriminācija ietekmē turpmākās dzīves kvalitāti,” teikts pētījumā.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Ugu, paskatieties uz mūsu daputātiem, spilgts piemērs kalvītis, pirm kļūva par premjēru un pēc tam uz viņa seju.

  2. Toties šie cilvēki ir daudz laimīgāki par kārnajiem .

  3. Tādām dogmām var tikai īpaši nepieskaitāmi notiecēt. Vajadzētu tikai paskaitīt, cik pasualē bagātu cilvēku ir slaidi, un cik tādi ir ar lieko svaru… Galīgi nenozombētam indivīdam pašam nāks atmiņā cik tādi ir katrā “svara kategorijā”… Ja runa iet par NABAGIEM, – tad jā. Mazāki ienākumi ir resniem nabagiem, jo viņi neizveicīgāk pilda kungu pavēles un iegribas. Tātad vajag pamnācīt, kādiem nabagiem vairāk maksā kungi. Un tas arī ir īstais raksta iemesls.

Draugiem Facebook Twitter Google+