×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.5°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
4. septembris, 2017
Drukāt

Slepenās sarunas par “Jauno vilni”, nacionālais spirts un “Zapad” tuvojas. “LA” nedēļas apskats (5)

1. Cilvēks. Ilze Viņķele atrod jaunu mājvietu

1no5
Foto - Edijs Pālens/LETAFoto - Edijs Pālens/LETA
Foto – Edijs Pālens/LETA

Vēl nebija nožuvusi printera tinte uz jaunās partijas “Kustība Par” dibināšanas papīriem, kad tās idejiskā māte Ilze Viņķele jau atklāja, ka pošas prom no valsts. “Mana mājvieta turpmāko gadu būs Starptautiskais Republikāņu institūts Vašingtonā. Būs iespēja apgūt labāko praksi par sieviešu un jauniešu iesaisti politikā, darbu ar vēlētajiem, satura definēšanu partiju programmās, politisko ētiku un daudzus citus jautājumus,” viņa ierakstījusi interneta dienasgrāmatā. Taču viegli aprēķināt, ka pirms nākamajām Saeimas vēlēšanām viņa jau būs atpakaļ un tad arī varēs izmantot apgūtās politiskās “tehnoloģijas”. Tiesa, daudzus pārsteidzis, ka Viņķele dodas tieši uz Republikāņu institūtu. ASV liberāļi un kreisi orientētie (par kādu sevi sludina arī “Kustība Par”) ierasti grupējas ap Demokrātu partiju, kamēr Republikāņu partija ir vairāk konservatīva un labēja. Vai Viņķele nolēmusi iepazīt politisko pretinieku “no iekšpuses”? Pati viņa tikai norāda, ka “tāds bija piedāvājums”.

Tikmēr pretrunīgi vērtētās politiķes aizbraukšana palīdz vismaz daļēji nokārtot dažas ar politisko ētiku saistītas problēmas Latvijā. Turpināt darboties Saeimas frakcijā pēc tam, kad esi to mērķtiecīgi sašķēlis, – tas, protams, nav smuki, lai gan Latvijā nav arī nekas neparasts. Katrā ziņā politisko kaislību temperatūra “Vienotības” frakcijā varētu kristies, it īpaši, ja mandātu noliktu arī Solvita Āboltiņa, kura plānojusi pievērsties diplomātijai. Bet to, ka dažādas attiecību problēmas var risināt tieši šādā veidā, zināja jau klasiķi. Ne velti “Skroderdienās Silmačos” Ābrams plānoja Joski sūtīt “nach Amerike”.

  1. Cilvēks. Ilze Viņķele atrod jaunu mājvietu
  2. Darījums. Fiskālo telpu meklējiet "Alfā"
  3. Noslēpums. Slepenās sarunas par "Jauno vilni"?
  4. Drauds. "Zapad" tuvojas
  5. Joks. Kā iecirsts akmenī

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. Laikam esmu labāks vecaistēvs nekā vienaldzības dēļ bojā gājušā Liepājas Ivana māte.Esmu nobažījies par savas mazmeitas un viņas pamatskolas deju kolektīva tālo un ilgo ceļojumu caur Maskavu uz Rostovu pie Donas ,lai draudzētos laikā,kad Krievijas militārie spēki veic grandiozu,vēl nebijušu ģenerālmēģinājumu Baltijas valstu okupācijai.Šī pasākuma organizatorus nemulsina pat tas,ka divas reizes nāksies pārlidot ļoti aktīvas kara simulācijas “Zapad-2017″zonu tās aktīvākajā fāzē(14.-20.sept.) pāri propagandas apdullinātu, iereibušu un paģirainu asinskāru militāristu galvām.Izbraukšana no Tukuma ceturtdien 8.septembrī.

  2. tava vieta preilu kapos

  3. Ja jau Latloto sadarbībā ar valdību ieviesīs EKA čeku loteriju, tad tā arī būs Latvijas fiskālās telpas paplašināšana. Jo ne jau tirgū tiek iekasēti nodokļi budžetam.

  4. Kremla cekistu dezinformacijas un propagandas izplatitaju tekstu saturi klust ar katru dienu stulbaki.Nenemot vera so tekstu primitivismu,so tekstu izplatisana publiskaja telpa ir jaaizliedz.Tekstu autorus un izplatitajus nodot tiesa par faktu viltosanu un personu,valdibu un valstu apmelosanu.

  5. taa jau stulba, sazombesies un paliks vel stulbaaka, zombes jaunatni

Draugiem Facebook Twitter Google+