×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.6°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Piektdiena, 25. maijs, 2018
24. maijs, 2016
Drukāt

Cilvēks, kurā ieklausās Kaimiņš (30)

Foto Timurs SubhankulovsFoto Timurs Subhankulovs

“Ja trampisms nozīmē būt skaļam, tad mēs esam trampisti. Ja trampisms nozīmē saprast caurmēra cilvēka domāšanu, tad mēs esam trampisti. Ja trampisms ir drosme teikt patiesību, kā viņu redz, tad mēs esam trampisti. Ja trampisms ir drauds stabilitātei, tad mēs neesam trampisti,” intervijā “Latvijas Avīzei” teic jaundibinātās partijas “Kam pieder valsts” (” KPV”) valdes loceklis, filozofs un pārmaiņu vadības speciālists ATIS ZAKATISTOVS. Publiski viņa vārds līdz šim nav plaši pazīstams, bet neoficiāli viņš tiek uzskatīts par vienu no Artusa Kaimiņa politiskajiem skolotājiem un padomdevējiem.

Vaicāts par nepieciešamību veidot “Kaimiņa partiju” A. Zakatistovs skaidro, ka pēc šāda politiskā spēka bijusi dabiska nepieciešamība sabiedrībā. “Es domāju ka partija ir izveidojusies tādēļ, ka sabiedrībā pastāv milzīga neapmierinātība ar politiskajiem procesiem valstī. Ja šīs neapmierinātības nebūtu, tad mākslīgi neviens nevarētu izveidot partiju. Neapmierinātība manuprāt balstās uz trim savstarpēji saistītām problēmām. Pirmā ir izšķērdība – neefektīva un nelietderīga līdzekļu izmantošana valsts pārvaldē. Otrā ir izjūta, ka cilvēkiem nav vienlīdzīgas iespējas. Pastāv vadošajai elitei pietuvinātie, kuriem vienmēr viegli izdodas īstenot uzņēmējdarbību un citas savas ieceres. Trešā problēma – trūkst uzņēmējdarbības un attīstības iespējas ārpus Rīgas. Neapmierinātība ar šīm trim lietām vieno partijas biedrus un kopienas atbalstītājus,” skaidro A. Zakatistovs.

Viņaprāt līdzšinējās Latvijas politikas liela nelaime ir tas, ka partijas programmas veidojuši sabiedrisko attiecību speciālisti , kas domā par to “kā labāk izskatīties”, nevis cilvēki, kuriem patiesi rūp ierindas nodokļu maksātāja rūpes. Tieši nodokļu maksātājs, viņa tiesības un vajadzības būšot “KPV” uzmanības centrā. Tuvojoties pašvaldību vēlēšanām, partija piedāvās vēlētājiem reģionos iztikt bez “labajiem saimniekiem”, jo tiem līdzi nāk patvaļa, draudi un nodokļu izsaimniekošana.

Runājot par Kaimiņa lomu partijā, A. Zakatistovs atzīst, ka spilgtām personībām ir gan plusi, gan mīnusi. “Pašreiz man ir pārliecība, ka “KPV” ir jauna komanda, bet tā strādā vienam mērķim. Un jā – Artuss ieklausās un ņem vērā,” teica ” KPV” valdes loceklis. Viņaprāt, pateicoties “Artusa kamerai” Latvijas politika kļuvusi daudz dzīvāka un tuvākā caurmēra cilvēkam, bet sabiedrība kopumā – daudz demokrātiskāka.

Visu interviju ar Ati Zakatistovu lasiet 25. maija “Latvijas Avīzē” un laikraksta e-izdevumā.

Pievienot komentāru

Komentāri (30)

 1. Tukša muldēšana. Ko tik nedarīsi, lai nebūtu jāstrādā.

 2. Artuss ir ..! Zakatistov sevi rada ka Dievu,kurs dzemdeja politiki Artusu.Neo skrajda apkart i un runa ka vins ir persona ,bet Artuss aktieris janaja partija,par 3 dienam partija -vinam 300 balsi balsosana?Kaimins gadu ir deputats Seima,vinu visi pazist un balsosana Gilde ir dabuis ari tik pat balsus ka NEO???Tie divi dzeki ispiedis Kaiminu no partijas 100 punkti.Neio aizstaveis Loskutovs,Kaimins ar Loskutovu dzivo ka sini,kam tuvak ir Loskutovs?skaidrs ka Neo!kur ir prats tev Kaimins?? seit ir redzami jau 3 !!! lideri…Kad regionaliem bija divi-Bondars un Kaimins,-jau tad aljance ilgi ne eksisteja…Atkal Artuss tev bus tie pasi grabekli!Tevi izmanto..

 3. Daži suņi rej, bet karavāna iet tālāk 🙂

  Un ir labi, ka tā!!!!

 4. Ko Zakatistovs ir ilgstoši strādājis? STRĀDĀJIS, nevis tikai taisījis PR ?

 5. Neizjūtam nekādu uzticību šim zakakastovam un neticam kaimiņam, jo viņa būtības pamati ir klaji merkantīli, vāji slēpta augstprātība un vēlēšanās izcelties par katru cenu, kas nekādi neder īstam, par tautu domājošam politiķim! Un galvenais – neredzam nekādu patiesi nacionālu ievirzi, NEKAD nevienas frāzes par okupantu masu un NEKAD neko par vitāli nepieciešamo Nirnbergu -2, bez kuras pasaules sabiedrības nenosodītie un nesodītie kremļa nezvēri -slepkavas atkal uzbruks mums, visai Baltijai!

  • Ierindas cilvēki izbrauca un turpina izbraukt no Latvijas un tas diemžēl maz saistīts ar kremļa darbībām. Bet tas ir viss drausmīgākais kas notiek ar Latvijas valsti, protams par atombumbu nerunājot. Šeit nederēs izplatītais teiciens ”nav cilvēku, nav problēmu”. Kaimiņa partija pagaidām tiešām bāzējās uz Latvijas iedzīvotāju vis sāpīgāko jautājumu risināšanu. Dabīgi, ne viens nav atcēlis šaubu ēnu par partijas kursa maiņu tiekot pie ”siles”. Bet cerība mirst pēdējā.

 6. Vēlētājam neveicas – ja atbalsti vides jautājumus, jābalso par ZZS+valsts izzagšanu; ja atbalsti latvisku Latviju – jābalso par NA+mūžīgām maksātnespējas problēmām; ja atbalsti ātru finansiālo attīstību, jābalso par Vienotību+banku stādīšanu pāri cilvēkam.

 7. Pazīstu Ati kā tukšu runātāju un infantilu ideju paudēju. Sākumā šķiet it kā prātīgi, bet kad palūkojas dziļāk, tad ir tukšuma bezdibenis. Argumentu vietā lieto manipulācijas un vienkārši izvairās no oponentiem, jo nav jau ne loģikas ne satura. Var kļūt pat nesavaldīgs. Plātās ar teorijām un stāstiem, kā viņš Kanādu cēlis. Žēl ka Artuss ar šo sasējās.

 8. Lai arī ko neteiktu un nerakstītu sliktu par šo KPV,aicinu neticēt nevienam vārdam,jo skauģi izmelos no meža ne tikai lāci.Lai vispirms pasaka trīs lietas ko līdšinējās partijas un valdības ir izdarījušas tautas labā par 26 gadiem.Vienīgais ar visiem prezidentiem priekšgalā ir atnesuši neskaitāmas brīvības-brīvs no darba,no naudas,no veselības aprūpes,no jumta virs galvas,brīvi var aizbraukt no savas valst/ja ir par ko/.Vienīgais plus ir jaunie svētki -balto galdautu svētki,bet,ja nav ko uzlikt uz šī galdauta,tad svētkiem nav vairs jēgas.

 9. Lai veicas,un tik uz priekšu.

 10. Atis ir gudrinieks, kurš virpina dažādus vārdus, bet darītājs nu galīgi nav:((( Diemžēl Atim kā filozofam piemīt arī tāda īpašība kā tukša muldēšana un vēl slinkums. Nav slikts cilvēks, taču kā politiska figūra pilnīga nulle, kura stutē tādu pašu nulli populistu.

 11. Par to saukšanu par muļķiem.. 1) valdošās partijas zog opozīcijas priekšlikumus vārds vārdā un uzdod par saviem – tad kurš te ir muļķis un kurš turpretī ir labi pastrādājis? 2) Varētu padomāt, ka visiem deputātiem Saeimā ir pieredze – tur labi ja 50% ir patstāvīgi domājoši un tie paši piespiest pakļauties partijas politikai, nevis klausīt sirdsapziņai valstij nozīmīgos jautājumos. Atcerēsimies, ka Latvijas neatkarību izcīnīja tieši studenti, no Tērbatas universitātes, tāpat bez pieredzes, bet ar lielu mērķi – dibināt neatkarīgu valsti. Gana kā tauta esam čīkstējuši šos 25 gadus, ka nekas nepatīk. Gana sakarīgu cilvēku ir izmesti, kuri kaut ko sākuši sakārtot – iekšlietās, tieslietās vai izglītībā. Jo lielāks būs KPV atbalsts, jo ticamāk, ka mums viss izdosies. Vai arī turpināsim sūroties, kā tas var būt, ka noziedzīgos nodarījumos lielā apmērā apsūdzētais Aivars Lembergs katru mēnesi no nodokļu maksātāju naudas saņem 30 000 eiro. Vai ka Rimšēvics tautai draud, ka NATO mūs atgrūdīs, ja neuzņemsim bēgļus. Šobrīd ir tikai viens – pašam darīt vai atbalstīt tos, kas dara, lai izbeigtu valsts izzagšanu un ļautu LAtvijai attīstīties demokrātiskas valsts virzienā.

 12. Rullējam pakaļ Eiropas vadošajām demokrātijām! Nekas jauns nav jāizgudro, vienkārši “copy-paste”:
  “The Five Star Movement (Italian: Movimento Cinque Stelle [moviˈmento ˈtʃiŋkwe ˈstelle], M5S) is a political party in Italy started by Beppe Grillo, a popular comedian and blogger, with Gianroberto Casaleggio, a web strategist, on 4 October 2009.(..) At the 2013 general election the M5S won the second most popular votes for the Chamber of Deputies,[30] but obtained just 109 deputies..
  ( Five Star Movement. From Wikipedia, the free encyclopedia.)

 13. Nozīmē atdot Baltiju Krievijai.

 14. “Patiesības” sludinātāji…
  Vairāk kā smieklīgi trampulēni.

 15. “dabiska nepieciešamība sabiedrībā” ?
  – – – – – – – – – –
  Es šo kungu esmu sastapis, viņš ir veikls runātājs un šiverētājs. Latviešu sabiedrībā jauns polītisks spēks ir tikpat “nepieciešams” kā augonis pakaļā. Saskaņieši ir atraduši veidu kā savu vēlētāju rezervuāru paplašināt ar tā sauktiem nepilsoņiem, bet latvieši tikai turpina šķelties. Balsojot par Artusu Kaimiņu, cilvēks aizsviež savu balsi prom, saskaņiešiem par prieku, jo krievi par viņu jau nebalsos.

  • to Felix Krullam Atbildēt

   Tu esi tikai sastapis Ati,bet es viņu zinu jau daudzus,daudzus gadus!Un varu pateikt,ka ir cienījams cilvēks, turklāt gudrs (atšķirībā no tevis FeKā)!

  • Visu cieņu Atim Zakatistovam! Piedalījāmies viņa organizētajā “Rozā lentīšu vilciena” (atbalsts sievietēm ar krūts vēzi) braucienā! Nekāda farsa!

 16. Vasīlijs Tramps Atbildēt

  Ati turies, utis jūs ēdīs!

Draugiem Facebook Twitter Google+