×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.4°C
Astra, Astrīda
Ceturtdiena, 16. augusts, 2018
24. augusts, 2015
Drukāt

Cilvēktiesību centrs: Mūrnieces, Belēviča un Bondara izteikumi par bēgļiem nav pieņemami (40)

Foto- LETAFoto- LETA

Latvijas Cilvēktiesību centra direktore Anhelita Kamenska

Vairāku augstu amatpersonu izteikumi par bēgļiem nav pieņemami un tam būtu jāseko adekvātai reakcijai, arī no nevalstisko organizāciju puses, pirmdien Arābu kultūras centra rīkotā diskusijā par NVO lomu bēgļu integrācijas jomā, teica Latvijas Cilvēktiesību centra direktore Anhelita Kamenska.

Viņa vērtēja, ka nav pieņemams Saeimas spīkeres Ināras Mūrnieces (NA) sacītais, ka nevar pārcelt pusi Āfrikas uz Eiropu [un cerēt, ka tas būs veiksmīgs risinājums], veselības ministrs Gunta Belēviča izteikumi, ka te atvazās Ebolu [viņi var būt slimi ar dažādām slimībām] vai deputāta Mārtiņa Bondara paustais. Viņš publiski runājis par slimību riskiem un iespējamo cilvēku saistību ar radikāliem grupējumiem.

“Nav pieņemami augstāko valsts amatpersonu izteikumi, tam ir jāseko adekvātākai reakcijai, arī no nevalstisko organizāciju puses,” uzskata Kamenska.

Nevalstiskās organizācijas, kas pirmdien piedalījās diskusijā un dalījās ar savu līdzšinējo pieredzi, uzsvēra, ka ir gatavas sadarboties bēgļu integrācijā.

Jau ziņots, ka Arābu kultūras centra vadītājs Hosams Abu Meri diskusiju rīko pēc “nepatīkamajiem plakātiem” nesenajā piketā pie valdības, kas tika rīkots pret bēgļu uzņemšanu.

Mediji iepriekš atspoguļoja, ka tajā bija redzami plakāti arī ar rasistiskiem saukļiem.

“Nezinu, vai tas man maksās politisko karjeru, bet ir jārunā par faktiem, par cilvēkiem, kas grib tikt Eiropas Savienībā, jo viņiem draud nogalināšana,” diskusiju pirmdien atklāja Abu Meri, aicinot nebaidīties par šiem jautājumiem runāt plašāk.

Latvijas valdība gatavojas 250 Āfrikas bēgļu uzņemšanai.

Pievienot komentāru

Komentāri (40)

 1. Par ko cīnāmies? Atbildēt

  Latvijas Cilvēktiesību centra direktorei nav pieņemami Mūrnieces,Bondara u Belēviča izteikumi par bēgļiem (kuri gan visā Eiropā tiek dēvēti par nelegālajiem imigrantiem jeb migrantiem,jo cik no viņiem saņems bēgļa statusu,vēl nemaz nav zināms). Tajā pat laikā Cilvēktiesību centrs spēj nepievērst absolūti nekādu vērību tam,ka Latvija ir vienīgā pat no visām trijām Baltijas valstīm,kurā joprojām nav pat obligātās veselības apdrošināšanas un atraitņu pensiju! Savukārt pašreizējā bēgļu invāzija ir tā,kur iespējams viegli izpelnīties kārtejo uzslavu! Jo,ne jau Austrijā,autofurgonā atrastie 50 (piecdesmit!) mirušie imigranti kādu uztrauc! Bet tas taču notiek jau Eiropā!

 2. Cilvēktiesību centra direktore ,kā cilvēktiesību speciāliste,taču nevar nezināt,ka tyrešā nabadzīgākā ES valsts Latvija nav spējīga izpildīt pat Vispārējās cilveka tiesību deklarācijas 25.punktu,kas nosaka,ka ikvienam ir tiesības uz viņa un viņa ģimenes uzturēšanai un labklājībai atbilstošu dzīves līmeni,iesiatot uzturu,apģērbu,mājokli,medicīniskos pakalpojumus un nepieciešamo apkalpošanu un tiesības uz nodrošinājumu bezdarba,slimības,darba nes;pējas,atraitnības,vecuma vai citos iztikas līdzekļu zaudējuma gadījumos,kas radušies no viņa neatkarīgu apstākļu dēl.Mātēm un bērniem ir tiesības uz īpašu aizsardību un palīdzību.Visiem bērniem,laulībā un ārlaulībā dzimušajiem,ir jābauda vienāda sociālā aizsardzība.”
  Uzņemot nabadzīgajā ES valstī vēl papildus bēgļus,mēs vienīgi pasliktināsim, valsts pamatiedzīvotāju dzīves apstākļus,no kuriem jau šodien,saskaņā ar Eurostat datiem,30% dzīvo dziļā nabadzībā,kā arī nespēsim sniegt adekvātu palīdzību klātnākušajiem patvēruma meklētājiem no citiem kontinentiem. Vai tāds ir Latvijas Cilvēktiesību centra mērķis?
  Neaizmirsīsim,ka Latvija jau tā-savu iespēju robežās-piedalās finansiālās palīdzības sniegšanā Āfrikas,Karību jūras un Klusā okeāna valstīm (ĀKK),saskaņā ar 2013.gada 26.jūnijā Briselē parakstīto nolīgumu! Un RCTC to nevar nezināt!

 3. Arī Čehija pret migrantu pieplūdumu! Atbildēt

  “Čehijas ārlietu ministrs Andrejs Babišs ir aicinājis iesaistīt NATO.lai palīdzētu aizsargāt Eiropas Savienības (ES) ārējās robežas pret migrantu pieplūdumu.Mums ir jāsargā Šengenas zona.Mums ir jāiesaista NATO.Uzstājoties Čehijas sabiedriskajā televīzijā,ministrs otrdien sacīja,ka migranti ir lielākais drauds Eiropas drošībai.”
  Skat.”Aicina NATO aizsargāt ES ārējās robežas pret migrantu pieplūdumu”,Apollo.lv,28.08.2015.

 4. Ar šādu palīdzību nav apmierināti pat Kamerons,Merkele un Olands Atbildēt

  Nav pielaujama ne tikai Latvijas,bet pat Eiropas Savienības sagarušana! “Nav jāpierāda,ka Eiropas multikulturālisms un etniskās integrācijas politika ir cietusi fiasko.Latvijai Eiropas prezidentūras laikā bija lieliska iespēja aktualizēt un redefinēt Eiropas Savienības multikulturālisma izpratni,ES etniskās inegrācijas definīciju un politiku.Tas nenortika,tāpēc nav brīnums,ka Ministru prezidentes Limdotas Straujumas un iekšlietu ministra Riharda Kozlovska vadībā Ministru kabineta slepenās sēdes laikā notika piekāpšanās internacionālā konglomerāta spiedienam. Šie ir tiesiskuma un nacionālās drošības jautājumi,kuru padziļinātai zpratnei vajadzēja būt vispirms iekšlietu ministram Rihardam Kozlovskim. [..]
  Skat.”Ēriks Jēkabsons: Palīdzība”grūtdieņiem”vai pakļaušanās starptautiskaimnoziedzībai”,Latvijas Avīze,05.08.2015.

 5. Nenodarbosimies ar demagoģiju! Atbildēt

  Mūrniece to ir teikusi par Eiropu,nevis par Latviju,jo Latvija arī ir viena no Eiropas Savienības pilntiesīgām dalībvalstīm! Tad jau tik pat labi varētu pārmest neatbilstošus izteicienus arī britu premjeram,Vācijas kancleram un Francijas prezidentam! Taču tie,par laimi,nav Vienotības konkurenti! Lai gan arī uzskata,kā tādu daudzumu nelegālo imigrantu Eiropa uzņemt nav spējīga,nesagraujot Eiropas ekonomiku! Līdzīgi (par “Eiropas dvēseli”) turpinoties šādai migrācijai,izteicies ir pat Itālijas ārlietu ministrs! Bet cilvēktiesību organizācijas viņiem nepārmet,jo tiesības ir arī valstu pamatiedzīvotājiem!

 6. Pēc šīs madāmas izteikumiem sanāk, ka ikviens latvietis, kuram ir bail par savu valsti un nāciju, ir rasists un visu cittautību-fobs.
  Cilvēktiesības, kā vienmēr, darbojas tikai vienai pusei…

 7. Tautai,direktores kundze,vispār nekāda loma nav paredzēta? Nav nepieciešams pat Saeimas lēmums? Jo pieņemami,taču ir tikai valdošās partijas izteikumi,kurus tagad,direktoresprt,ir papaildus vēl jāstutē navalstiskajām organizācijām!! Cilvēku konrabandas bizness nedrīkst apstāties!

 8. Un ko tad mēs iesāksim ar musulmaņu šīitiem un sunnītiem,kas bojāta Korāna dēļ sakāvās,piemēram, Vācijas bēgļu uzņemšanas centrā,ievainojot pat četrus policistus? Ierīkosim pat viņiem atsevišķas nometnes? Par kādiem līdzekļiem sūtīsim atpakaļ uz mājā patvēruma meklētājus,kuriem patvērums netiks piešķirts? Uz pensiju indeksācijas rēķina? Vai neieviešot arī turpmāk obligāto veselības apdrošināšanu? Vai ar to būs apmierināti integrētie bēgļi? Ja izcelsies nemieri,tāpat kā ungāri un vācieši,izmantosim asaru gāzi?

 9. Kāpēc tad lielākā daļa to,kuriem draud nogalināšana nav apmierināti pat ar tādu labklājības zemi,bet tūkstošiem cenšas iekļut Lamanša tunelī,lai nokļūtu Lielbritānijā,kur algas ir ievērojami mazākas? Paskaidrojiet arī mums to Kamenskas kundze? Britu premjers Kamerons ~(un viņām es tomērticu) jau paskaidroja-Lielbritānijā,sociālie pabalsti it trīsreiz,bet Vācijā-divreiz augstāki! Tātad,ne jau darbs viņus interesē! Un,vai varat garantēt arī mazās Latvijas drošību,ja zinām,ka šos bēgļus vervē un uzviņu rēķina pelna miljonus arī Islama valsts? Vai varat apgalvot,ka starp viņiem nebūs neviena terorista,kā,piemēram,tas 26.gadīgais.ar kalašņikovu bruņotais marokānis,kas ievainoja divus pasažierus ātrvilcienā Amsterdama-Parīze? Ka arī Latvijas IKEA veikalā kāds eritrejietis nenoslepkavos divus cilvēkus? Pārbaudīsim labāk nekā Francija,Vācija u Anglija? Smieklīgi!

 10. Ko nevar celt,to nevar nest! Atbildēt

  Izskatās gan vairāk,ka runājot par cilvēktiesībām,Kamenskas kundze vienkārši palīdz valdošajai partijai cīnīties ar konkurentiem! Vai tad viņasprāt,pusi Āfrikas,kas ir trīsreiz lielāka, uz Eiropu pārvietot var? Un,vai tas vispār būtu vajadzīgs tādos apmēros? Šajā pat avīzes numurā lasu,ka Austrijā,kravas mašīnā atrasti 20 miruši bēgļi! Vai tos Kamenskas kundzei nemaz nav žēl? NMerunājot jau par tūstošiem jūrā noslīkušajiem.Vai par tām mocībām,kas jāizcieš bēgļiem jau nonākot Serbijā,viņa nemaz nav padomājusi? Bēgļi Belgradā pastāsta,ka policisti viņus atbrīvo no apcietinājuma tikai pēc 50 eiro samaksāšanas! Bet 35 eiro ir jāmaksā tikai par 12 viesnīcā pavadītām stundām un tik pat taksometra šoferim utt.! Tādēļ lielākā daļa no viņiem naktis pavada parkos,no kuriem viņus atkal padzen policija! Acīmredzot Kamenskas kundze nemaz pat nezina,ka Latvija jau kopš 2014.gada finansiāli palīdz Āfrikas,Karību jūras un Klusā okeāna valstīm (ĀKK),saskaņā ar 2013.gada 26.jūnijā Briselē parakstīto nolīgumu,laika periodā no 2014. līdz 20120,gadam. Un Lastvijas maksa ir 35.423.567 eiro! Neaizmirsīsim,pie viena,ka Latvija ir arī tyrešā nabadzīgākā valsts Eiropas Savienībā!

 11. 1. Mēģinājumi jaukt etniskos kokteiļus vienmēr ir bīstami. Ja valstī nekontrolēti ierodas arvien vairāk migrantu, tiek apdraudēta valsts un pamatnācijas identitāte.
  2. Migranti ierodas kā agresīvi prasītāji, nevis lūdzēji vai viesstrādnieki.
  3. Latvijai pašai nebūt neklājas spīdoši. Ja Hosama Abu Meri vai kāda cita materiālais stāvoklis atļauj pabalstīt savus tautiešus vai visas pasaules grūtdieņus, viņi var to darīt, bet nevajag uzkraut vēl papildus slogu Latvijas budžetam un vidējam statistiskajam latvietim! Man pašam ģimene ēst prasa!
  4. Latvijā baznīca – tātad arī mošeja – ir šķirta no valsts un es nepieņemu migrantu prasības atļaut Latvijā burkas un pārējos islamistu uzspiestos apģērbus. Vismaz tik ilgi, kamēr islama valstīs nav atļauti minisvārki. Tas gan nav īsti korekts salīdzinājums, jo minisvārkus var nēsāt vai nenēsāt un sieviete, kas nēsā minisvārkus, nedara to vienmēr, bet burkas ir obligātas.
  5. Latvijā ir demokrātiska sabiedrība ar kritikas brīvību. Uz kritiku vēlams atbildēt argumentēti, nevis ar uzkliedzieniem un cenzūru.

  Tādi ir mani argumenti. Varat principa pēc tos nepieņemt, bet tad es principa pēc nepieņemšu jūsējos.

 12. kur ir manas cilvēktiesības, liekuļi? Atbildēt

  Nepieņemams ir nevis izteikums, ka pusi Āfrikas nevar pārcelt uz Eiropu, bet pārcelšanas mēģinājums!
  Arī iespējamā saistība ar radikāļiem ir fakts!

  Arābu biedrības mēģinājumu apklusināt citādi domājošos vērtēju kā politisko cenzūru! Bet Hosamam Abu Meri vajadzētu noskaidrot, kas ir vārda brīvība! Viņa tiesības apgalvot vienu ir manas tiesības apgalvot pretējo! Patiesību noskaidro diskusijās, nevis nosaka ar komandu un cenzūras palīdzību!

 13. Es esmu pret bēgļiem LV tā iemesla dēļ,ka LV vēl aizvien nespēj vai nevēlas ievērot savas valsts iedzīvotāju Cilvēktiesības pilnībā.Mums pašiem ir ļoti slikti ar šīm tiesībām un neviens neaicina ciemiņus nesakārtotā mājā.

 14. Netīrība un noziegumi seko viņiem. Nevajag mums to.

 15. Kas te, kāda iebraucamā sēta? neesam vēl tikuši galā ar vienu baru nevēlamu ciemiņu, kad vēl baru grib mums uzspiest?
  ===
  Es esmu lepns ar to, ka esmu balts heteroseksuāls vīrietis.

 16. Mūsu komentāriem nav it nekādas nozīmes -tos nav ņēmuši vērā,jo šorīt dzirdēta tā bikli ,klusi ,bez īpaša atkārtojuma, ziņa – lēmums pieņemts! 250 bēgļiem dota zaļā gaisma! Kur te ir Mūsu cilvēktiesības???

 17. Atbalstu referendumu par bēgļu uzņemšanu. Latvijas valdība nevar nodrošināt savas valsts cilvēkus ar
  darbu,iztiku un cienīgu dzīvošanai,bet ne dzīvības vilkšanai,bet grib uzņemt bēgļus un maksāt pabalstus,kas ir daudz lielāki naudas izteiksmē kā maksā saviem iedzīvotājiem un bērniem.Latvijas iedzīvotājiem nav iespējas nopirkt sev dzīvokļus,jo algas,pensijas,pabalsti mazi,bet grib nodrošināt ar dzīvokļiem bēgļus?!? Esmu pret bēgļu uzņemšanu.Pensijas indeksējat plusā 3 eiro,apsmiekls…..

 18. par šo "cilvēktiesību centru" Atbildēt

  nenosmieties! kaut kāda organizācija ar skaļu nosaukumu “cilvēktiesību centrs” tagad mūsu zemē sevi izrāda kā patiesības sargātājus! :))) Šī ir tā pati oganizācija kura bļaustās un draud, kad okupācijas laika mantojums (piem. krievu valodas uzspiešana) tiek iznīdēts. Sp’oža izkārtne (t.i. nosaukums) pusbeigtam homosovjetikus ķermenim, kuram pārlietas sorozītu asinis. :))))

 19. Valsts amatpersonas spriež pareizi un loģiski. Mazo “iestādīšu”/centru vadītājiem ir jāpakļaujas Latvijas Republikas valdības vadītājiem. “Pašdarbība” un nodevība nav pieļaujama. Abu Meri nav paraugs latviešiem, viņam ir tikai materiālās intereses, to viņš ir jau pierādījis.

 20. … Ja, runasim … par kadiem imigrantiem … migrantiem … vai begliem … ?

  … Un ko Abu Meri doma ar vardu ‘integraciju’ ?

  … Vai tas nozime to pasu pretvalstisko un pretlatvisko elementu izvesta darbiba , ka tas noticis integrejot 300 000 okupantu un to jaunas paaudzes iedzivotajus … ?

  … Kura nacionala valsts var to atkartoti pielaist … iznemot ar noteiku isto beglu repatriacijai pie pirmas izdevibas un ar ANO finansialo atbalstu … !

 21. man jautājums яйцеголовый’jai cilvēk†iesību eXper†ei – teXper†ei! vai poli†iķi un Par†eigeno$$es principā nedrīkst runāt patiešību?

 22. vai politiķu izteikumos ir kādi cilvēktiesību pārkāpumi? Domāju, ka raizes ir pilnīgi pamatotas!!!
  Negribu Latvijā agresīvu reliģiju, slimības, traumējošu ietekmi sabiedrībā…

 23. It kā loģiski: kur karo, tur draud nogalināšana.
  Jautājumi.
  1. Vai mūsdienu demokrātijas kontekstā skaitās pats par sevi saprotams uzskats, ka, sākoties kādā valstī karam, tās karot spējīgajiem vīriešiem vajadzētu no šīs valsts bēgt, jo viņiem draud nogalināšana?
  2. Vai jaunajiem ukraiņu vīriešiem jau sen nevajadzēja aizbēgt no Ukrainas, jo ukraiņus tur nogalina?
  3. Vai šis humānais princips – pieņemt un aprūpēt citu valstu jaunos vīriešus, kuri bēg no kara, tāpēc, ka viņiem draud nogalināšana, attiecināms UZ VISAS PASAULES VALSTU jaunajiem vīriešiem?
  4. Kā demokrātiskā pasaule uztvers to, ja tad (nedod, Dievs!), kad kādai citai valstij ienāks prātā uzbrukt Latvijai, Latvijas puišiem, jaunajiem, vīriem, zemessargiem un karavīriem vajadzētu mest plintes krūmos un bēgt, jo viņiem taču draud nogalināšana? Lai NATO karo mūsu vietā, jo aiz mums ir Eiropa. Kāpēc tik mazai tautiņai kā latviešiem būtu jālej SAVAS asinis?
  Izejot no šodienas “bēgļu epopejas”, gan Eiropas, gan pašmāju humānistu retorikas, šāds scenārijs varētu šķist pats par sevi saprotams. Kāpēc gan mūsu jaunajiem vīriešiem ļaut sevi nogalināt, ja iespējams vienkārši aizbēgt…
  Brauksim uz Vāciju, Franciju, Ameriku, Skandināvijas valstīm, iekārtosimies, pēc tam ataicināsim savas ģimenes uz turieni… Paliksim dzīvi. Strādāt latvieši prot.
  Kā tur īsti ir ar to savas dzimtenes aizstāvēšanu?
  Vai mums patreiz, šajā brīdī, ļoti uzskatāmi tiek mācīts, ka tas nemaz nav jādara?
  Vai tad pārējās pasaules jaunie vīrieši var mierīgi bēgt, ja viņu valstīm draud briesmas???? Bet, ja nē, tad kāpēc tāda diskriminācija? Kāpēc āfrikāņu, musulmaņu vīrieši drīkst neaizstāvēt savas valstis, bēgt uz citiem kontinentiem, bet pārējiem savas valstis jāaizstāv?
  Lūdzu, paskaidrojiet, humānistu kungi un dāmas!

 24. Tu mums neesi pieņemama.

 25. Kāpēc bēgļu cilvēktiesību dēļ mazāk tiek ievērotas mūsu cilvēktiesības – lemt par savu dzīvi savā zemē? Referendums bēgļu jautājumā ir absolūta nepieciešamība !!! Tā būtu visīstākā cilvēktiesību ievērošana. Un tad arī ar pilnām tiesībām var lemt – pieņemt vai nepieņemt,un kurus bēgļus. Arī žēlsirdībai pret kara upuriem ir jābūt saprātīgai.Un šeit nav ne runas par nežēlību un rasismu.Cilvēki ir dzīves skolas mācīti,tādēļ arī baidās.

  • Tikai vēl viens tāds kā jautājums – vai tad mūsu valdība pati neprot izdarīt pareizos secinājumus un bez komentētāju priekšāteikšanas to nezina?

 26. labi, ka viņus atvedīs šoziem. ja paveiksies, varētu uzsalt kādi -20. paši aizmuks jau pirmajos 2 mēnešos uz siltāku vietu.

 27. Padlatvijas veiksmes stāsts Atbildēt

  Vai atceraties, kā pirms pārdesmit gadiem lādējām migrantus no Austrumiem un kā mums gājis ar viņu “integrāciju”? Vēsture atkārtojas, tikai šoreiz ar vēl lielāku sparu?

 28. Pag, pag! Ir konkrēts stāsts, kālab Mūrniece minētos vārdus teica! Runa bija par to, ka risinājums jārod valstīm (valstīs), no kurām bēg! Tas nenoliedzami IR jārisina un šai tekstā nebūt nekas NAV nosodāms. Tieši otrādi – man tas liek uzdot jautājumu – vai kaut viens domātājs ir apsvēris, ka, nedarot neko bēgļu dzimtenē, patiesi tur paliks tikai karotāji un… Jeb tas ir mērķis?

 29. nabaga begliisi padzirdes,apvainosies,apraudasies un nebrauks uz to rasistisko letoniju…ko var muldeet!Ari amatpersonam un politikiem ir tiesibas uz viedokli.Nav ko diskriminet tapec vien,ka amatpersonas,un nav vel eiropai ielidusi kur saule neiespiid.Kaut vai kads,un kaut mazliet vel par Latviju domaa un redz talak par savu degungalu.Un tas jau oz pec draudiem-japienem meeri,tadi izteikumi nav pielaujami,rasistiski saukli utt.Varbut noliks mus stobra galaa un paveles mileet un cienit melnos un parandzainos?

 30. Vai tad jebkuras valsts nesankcionēta robežas šķērsošana nav pārkāpums?!
  Šķiet ka robežsargs drīkst atklāt uguni un nogalināt pārkāpēju bez aizspriedumiem?!
  Kā lai zin vai cilvēkam draud nāves briesmas?
  Kaut kāds murgs, paši politikāņi sataisījuši sūdus, tagad nez kāpēc visiem kopā jāstrebj.
  Esmu daudzus tā sauktos bēgļus redzējis, gan Itālijā, gan Austrijā, un citur Eiropā. Pateikšu godīgi, nekādu uzticēšanos viņi manī neizraisa, pienāk un paprasa: Tu takš neesi rasists?, nē?, nu tad dod naudu….!!!
  Tādus, šeit negribu, tad lai labāk neizpeld…………

  • Jā, ir pārkāpums.
   Bet, ja cilveks ir patvēruma meklētajs, tad viņš drīkst to darīt – ar nosacījumu, ka uzreiz pēc robežas sķērsošanas pieprasa patvērumu.
   Un nē, robežsargs NEdrīkst atklāt uguni un nogalināt pārkāpēju bez aizspriedumiem. (Diez, kapēc man šis ierosinājums lika atcerēties Berlines mūri?)

 31. Cilvēktiesībucentrs Atbildēt

  Trauksme! Balto rasi iznīcina! Kam to vajag?

 32. Kad dzivoju Latvija man draudeja bada nave,jo nespeju nopelnit lai pietiktu edamajam visam menesi.Vel drebem un skolas vajadzibam.Bet tas nevienu neuztrauca.Itīpaši VALDIBU.Tādēļ nācās aizbraukt no Latvijas,un meklēt dzīvesvietu kur es ar bērniem varu izdzīvot.
  Kā Latvijas Valdība var uznemt svešzemniekus,un viņiem palīdzēt?Ja savus tautiešus nedz dzird,nedz redz.Latvijas Valdiba Nevienam nav spējiga palīdzēt.

  • Latvijas valdība nekad nav bijusi Latvijas valdība.

   • Mani neviens centrs nepārliecinās, ka Latvijai obligāti bēgļi jāuzņem. Referendumu bez vārda runas. Tauta ir vēlējusi valdību, tāpēc tiesīga no tās prasīt atbildību. Ar varu – pretēji tautas gribai – parasti nekas nenotiek.

  • Kremļa trollienei Atbildēt

   Nespēji nopelnīt vai slinkuma un nekaunības dēl negribēji strādāt?

Draugiem Facebook Twitter Google+