Mobilā versija
+3.9°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
15. aprīlis, 2015
Drukāt

Cilvēktiesību komisija atbalsta Grūbes atbrīvošanu no NEPLP locekļa amata

Foto- LETAFoto- LETA

Trešdien, 15.aprīlī, Saeimas Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas deputāti atbalstīja lēmumprojektu par Ginta Grūbes atbrīvošanu no Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) locekļa amata, informē Saeimā.

“Ir saprotama Ginta Grūbes argumentācija izbeigt savu darbību padomē, lai aktīvi iesaistītos starptautiskos kino projektos,” pauž par lēmumprojekta virzību atbildīgās Saeimas komisijas priekšsēdētāja Inese Laizāne. “Vēlos pateikties Grūbem par darbu padomē, jo pēdējo pāris gadu laikā ir acīmredzami uzlabojumi sabiedriskās televīzijas darbībā, kas bija viņa kā padomes locekļa atbildības joma.”

Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas deputāti vienojās pēc lēmumprojekta pieņemšanas Saeimā izplatīt aicinājumu pieteikt kandidātus NEPLP locekļa amatam.

NEPLP padomes locekli amatā pēc Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas ierosinājuma uz pieciem gadiem apstiprina Saeima.

Cilvēktiesību komisija nolēma lēmumprojektu par Ginta Grūbes atbrīvošanu no NEPLP locekļa amata iesniegt Saeimas Prezidijam, aicinot to iekļaut Saeimas 16.aprīļa sēdes darba kārtībā.

Pievienot komentāru

Nosauc Latvijas turīgākās biedrības - Latvijas Futbola federācija līderosBiedrības ar vislielākajiem ieņēmumiem 2015. gadā bija Latvijas Futbola federācija (LFF), Latvijas Sarkanais Krusts (LSK) un Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK), liecina SIA "Firmas.lv" un nacionālās informācijas aģentūras LETA izdevumā "Latvijas biznesa gada pārskats 2016" publiskotais Latvijas finansiāli turīgāko biedrību "Top 100".
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (6)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+