Mobilā versija
-2.7°C
Lidija, Lida
Pirmdiena, 16. janvāris, 2017
20. februāris, 2015
Drukāt

Cimdaru atkārtoti virza CVK priekšsēdētāja amatam (4)

Foto: LETAFoto: LETA

Centrālās vēlēšanu komisijas priekšsēdētājs Arnis Cimdars.

Pašreizējo Centrālās vēlēšanu komisijas (CVK) priekšsēdētāju Arni Cimdaru Saeimas deputāti atkārtoti izvirzījuši šim amatam, pastāstīja Saeimas Preses dienestā.

Iesniegumu parakstījuši septiņi deputāti no visām parlamentā pārstāvētajām frakcijām.

Saeimas kuluāros nekādas citas kandidatūras priekšsēdētāja amatam bez Cimdara netika minētas.

Savukārt CVK locekļu amatiem izvirzīti Ritvars Eglājs, Aleksandrs Maļcevs, Inna Laizāne, Kārlis Kamradzis, Sniedze Sproģe, Dzintra Kusiņa un Inga Vanaga.

CVK ir deviņi locekļi, no kuriem priekšsēdētāju un septiņus pārstāvjus ievēlē Saeima. Savukārt vienu locekli no tiesnešu vidus – Augstākā tiesa savā plēnumā. Komisijas pilnvaru termiņš ir četri gadi, un kārtējām Centrālās vēlēšanu komisijas vēlēšanām jānotiek ne vēlāk kā sešu mēnešu laikā pēc jaunās Saeimas sanākšanas.

Pašreizējā CVK ievēlēta 2012.gada 22.martā, un tās priekšsēdētājs ir Cimdars.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. šito dzelzbetona mūli sen vajadzētu nomainīt

  2. Muziga mebele kura izdeviga VIENOTIBAI lai vairak balsu varetu iegadaties .

  3. vienotibas maklers cik ilgi bus muzigais amats lidz koka metelitim paseves sie likumi tautai apjatie…..

  4. Ta arī nekur nav paskaidrots – ko cvk ar šo Valsts apmaksāto pilnpiedziņas resursu tērētāju priekšgalā labu priekš pilsoņiem sadarījusi. Vai pa šiem gadiem ir panākta kāda progresīva, vēlēšanu apmeklētību veicinoša likumdošana? Viss tiešām ir tik labi, ka amatā sēž kārtējais”nemirstīgais”?

Vecāku nevērība dārgi maksā: mamma pati aplej zīdaini ar karstu tēju (3)Pagājušā diennaktī slimnīcās nogādāti četri bērni ar ķermeņa apdegumiem, aģentūrai LETA pastāstīja Neatliekamā medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Ilze Bukša.
Saimniecībā notika pat EK mācības: PVD neizpratnē par nelaimi Krimuldā (6)Pagaidām nav zināms, kāpēc Āfrikas cūku mēris (ĀCM) skāris cūku novietni “Rukas” Krimuldas novada Krimuldas pagastā, kurā bija 5023 dzīvnieki, šorīt intervijā
Draugiem Facebook Twitter Google+