Uncategorized

Cīņā par dēla labklājību visi ieroči labi: duelis Edmunds Krastiņš un Solvita Zvidriņa 16

Foto – Leta

Kā vēsta žurnāls “Privātā Dzīve”, pēc šķiršanās kaujas cirvjus saistībā ar dēla labklājību viens otra virzienā vicina bijušais politiķis ekonomists Edmunds Krastiņš (59) un Valsts zemes dienesta ģenerāldirektore Solvita Zvidriņa (48). Galvenais nesaskaņu iemesls – saskarsmes tiesību ierobežošana.

Lai gan septembra vidū Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa Krastiņa prasību apmierināja, Zvidriņa to pārsūdzēja.

Pēc gandrīz desmit gadu ilgām attiecībām abi šķīrās pērn un Solvita, izvācoties no abu kopējā dzīvokļa, sākusi ierobežot Krastiņa saskarsmi ar dēlu. Galvenais konflikta iemesls bijis aizliegums zēnam palikt pa nakti tēva mājās, jo viņam netiekot nodrošināta pilnvērtīga aprūpe un netiek ņemtas vērā problēmas ar gremošanu. “Katram bērnam ir kaut kādas veselības problēmas. Man ir četri bērni. Un dažiem ir bijušas vēl lielākas veselības problēmas. Nezinu, vai viņa pārspīlē šo situāciju, lai iegūtu sev kaut kādu labāku pozīciju tiesāšanās gaitā vai arī viņai vienkārši piemīt zināma mātišķa apmātība. Solvitai tomēr viņš ir vienīgais bērns, kas dzimis samērā vēlā vecumā.”

Edmunds Krastiņš tiek apsūdzēts arī uzturlīdzekļu nemaksāšanā, jo, kā norāda Zvidriņa, pašlaik Krastiņa kungam ar jauno dzīvesbiedri būtiski ir izklaides pasākumi un atpūtas braucieni. Šos apgalvojumus kategoriski noraida Edmunds Krastiņš. “Ja jūs paņemsiet viņas 2007. gada amatpersonas deklarāciju, kad mēs sākām kopdzīvi, un salīdzināsiet ar 2016. gada deklarāciju, jūs redzēsiet, ka toreiz viņai nekas nepiederēja, bet tagad ir dzīvoklis centrā, laba mašīna un lauku māja.” Savulaik Krastiņš esot piedāvājis vienoties, kā pēc šķiršanās tiks dalīta dēla aprūpe un kā sadalīta manta, bet Zvidriņa atteikusi, ka viss notiks soli pa solim. Rezultātā Krastiņš mašīnu atdāvinājis, no kopējās lauku mājas, kas tika izremontēta par Krastiņa līdzekļiem, bet bija noformēta uz Zvidriņas vārda, viņš ticis izmests. Kopīgi iegādāto dzīvokli Krastiņš bijis gatavs atpirkt un Solvita piedāvājusi darījumu – samaksāt par dzīvokli lielāku summu un viņa neprasīs uzturlīdzekļus. Tā nu Krastiņš esot šķīries vēl no 30 tūkstošiem eiro pa virsu dzīvokļa cenai, bet darījuma noruna no Solvitas puses jau esot aizmirsta.

Krastiņš atklāj, ka vienīgais, ko vēloties ir normāla saskarsme ar dēlu, lai viņš netiek noskaņots pret viņu.

LA.lv