×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.9°C
Meldra, Meldris, Melisa
Sestdiena, 21. jūlijs, 2018
24. oktobris, 2017
Drukāt

Cīņā par dēla labklājību visi ieroči labi: duelis Edmunds Krastiņš un Solvita Zvidriņa (7)

Foto - LetaFoto - Leta

Kā vēsta žurnāls “Privātā Dzīve”, pēc šķiršanās kaujas cirvjus saistībā ar dēla labklājību viens otra virzienā vicina bijušais politiķis ekonomists Edmunds Krastiņš (59) un Valsts zemes dienesta ģenerāldirektore Solvita Zvidriņa (48). Galvenais nesaskaņu iemesls – saskarsmes tiesību ierobežošana.

Lai gan septembra vidū Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa Krastiņa prasību apmierināja, Zvidriņa to pārsūdzēja.

Pēc gandrīz desmit gadu ilgām attiecībām abi šķīrās pērn un Solvita, izvācoties no abu kopējā dzīvokļa, sākusi ierobežot Krastiņa saskarsmi ar dēlu. Galvenais konflikta iemesls bijis aizliegums zēnam palikt pa nakti tēva mājās, jo viņam netiekot nodrošināta pilnvērtīga aprūpe un netiek ņemtas vērā problēmas ar gremošanu. “Katram bērnam ir kaut kādas veselības problēmas. Man ir četri bērni. Un dažiem ir bijušas vēl lielākas veselības problēmas. Nezinu, vai viņa pārspīlē šo situāciju, lai iegūtu sev kaut kādu labāku pozīciju tiesāšanās gaitā vai arī viņai vienkārši piemīt zināma mātišķa apmātība. Solvitai tomēr viņš ir vienīgais bērns, kas dzimis samērā vēlā vecumā.”

Edmunds Krastiņš tiek apsūdzēts arī uzturlīdzekļu nemaksāšanā, jo, kā norāda Zvidriņa, pašlaik Krastiņa kungam ar jauno dzīvesbiedri būtiski ir izklaides pasākumi un atpūtas braucieni. Šos apgalvojumus kategoriski noraida Edmunds Krastiņš. “Ja jūs paņemsiet viņas 2007. gada amatpersonas deklarāciju, kad mēs sākām kopdzīvi, un salīdzināsiet ar 2016. gada deklarāciju, jūs redzēsiet, ka toreiz viņai nekas nepiederēja, bet tagad ir dzīvoklis centrā, laba mašīna un lauku māja.” Savulaik Krastiņš esot piedāvājis vienoties, kā pēc šķiršanās tiks dalīta dēla aprūpe un kā sadalīta manta, bet Zvidriņa atteikusi, ka viss notiks soli pa solim. Rezultātā Krastiņš mašīnu atdāvinājis, no kopējās lauku mājas, kas tika izremontēta par Krastiņa līdzekļiem, bet bija noformēta uz Zvidriņas vārda, viņš ticis izmests. Kopīgi iegādāto dzīvokli Krastiņš bijis gatavs atpirkt un Solvita piedāvājusi darījumu – samaksāt par dzīvokli lielāku summu un viņa neprasīs uzturlīdzekļus. Tā nu Krastiņš esot šķīries vēl no 30 tūkstošiem eiro pa virsu dzīvokļa cenai, bet darījuma noruna no Solvitas puses jau esot aizmirsta.

Krastiņš atklāj, ka vienīgais, ko vēloties ir normāla saskarsme ar dēlu, lai viņš netiek noskaņots pret viņu.

Pievienot komentāru

Komentāri (7)

 1. Kā vīrietis tā var uzvesties. Lupata! Sāpināt sava bērna māti un vēl tā izteikties publiski. Zemiski.

  • Raksta nobeiguma visu izskaidro- palietoja sava dēla māti un paņēma nākamo. Tā izteikties par viņu var tikai pilnīgs kretīns. Bet uzturlīdzekļus tētiņam nāksies maksāt- grib viņš to un jaunā brūte to, vai nē.

 2. SUPER TAA IZNEST SAVUS PALAGUS VISSLATVIJAS LASIISANAI …MALACI VECAAKI ,KA DODAT ZALO GAISMU PRESEI ,FUI…nemiilat jus to bernu ja taa varat nemties pa avizu slejaam — nekaa personski ,tikai apcere ,berni un vecaaki skirtie

  • Šķiet, ka netīros palagus izkāris bābveidīgais Krastiņš. Viss, kas notiek tiesā, kur izskata bērna intereses, ir slēgts presei, Tātad bāba Krastiņš mēģina plivināt savu nesmukumu, lai pazemotu sievieti, kura dāvājusi viņam dēlu un kuru vēlāk pametis. Kāpēc vispār par tādiem ma..kuļiem jāraksta?

   • Vija, ko Tu tur murgo? 😀 “Dāvāt dēlu” – tad nu gan varonība. Ne jau nu Krastiņš viņu spieda dzemdēt 40+ gados, pati mēģināja par varītēm ielekt pēdējā vilcienā.
    Dāma tika paņemta pliku pakaļu, nepakautrējās tagad vēl aptīrīt Krastiņu, un vēl pretēji bērna interesēm mēģina ierobežot tikšanos ar tēvu. Nu burvīga būtne, nav ko pateikt…

    • Ja viņš tiešām ir iedevis tos 30000,tad varētu būt tai mammai diezgan. Līdz bērna pilngadībai alimentos tik daudz nesalasīsies

    • Jā, un tāda vēl despotiski “stūrē” arī VZD, kam laikam nav lemts kādreiz sagaidīt normālu vadītāju… 🙁

Draugiem Facebook Twitter Google+