Mobilā versija
+4.6°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
17. aprīlis, 2015
Drukāt

Cīņā par LU rektora amatu piedalīsies Juris Borzovs un Indriķis Muižnieks

Foto - LETAFoto - LETA

Latvijas Universitātes (LU) prorektors zinātņu jautājumos profesors Indriķis Muižnieks (no kreisās).

Cīņā par Latvijas Universitātes (LU) rektora amatu piedalīsies Juris Borzovs un Indriķis Muižnieks, piektdien, kad noslēdzas kandidātu izvirzīšana, atsaucoties uz neoficiālu informāciju, vēstīja LNT raidījums “900 sekundes”.

Raidījumā norādīja, ka Borzovs kopš 2009.gada ieņem LU Datorikas fakultātes dekāna amatu. Otrs kandidāts – profesors Indriķis Muižnieks ir LU zinātņu prorektors un Bioloģijas fakultātes Mikrobioloģijas un biotehnoloģijas katedras vadītājs.

Rektoru ievēlēs uz četriem gadiem un izvēle 4.jūnijā būs jāizdara universitātes Satversmes sapulcei, kurā pamatā pārstāvēti mācībspēki. Pēc tam rektoru apstiprinās valdība.

Pašreizējais rektors Mārcis Auziņš, kurš šajā amatā bijis divus termiņus pēc kārtas un šogad nevar pretendēt, izteicis gatavību kļūt par Valsts prezidenta kandidātu.

Kandidātus pieteikt var līdz plkst.12.

Pievienot komentāru

Latvija grimst nabadzībā: no katriem desmit cilvēkiem - trīs ir nabadzīgi (59)Zem nabadzības riska - 606 000 Latvijas iedzīvotāju. To par šokējošu situāciju dēvē tiesībsargs Juris Jansons, svētdien vēstīja raidījums “LNT Ziņu Top 10”.
Jūra atkāpjas: LA reportāža no Kolkas un Karostas (2)Papildināta. Aizvadītajās brīvdienās iedzīvotāji steidza baudīt diezgan retu parādību piekrastē – jūras atkāpšanos tālu no ierastās krasta līnijas. Sestdien Kolkasragā veidojās interesanti
Draugiem Facebook Twitter Google+