Mobilā versija
Brīdinājums -0.3°C
Alma, Annemarija
Sestdiena, 25. februāris, 2017
17. aprīlis, 2015
Drukāt

Cīņā par LU rektora amatu piedalīsies Juris Borzovs un Indriķis Muižnieks

Foto - LETAFoto - LETA

Latvijas Universitātes (LU) prorektors zinātņu jautājumos profesors Indriķis Muižnieks (no kreisās).

Cīņā par Latvijas Universitātes (LU) rektora amatu piedalīsies Juris Borzovs un Indriķis Muižnieks, piektdien, kad noslēdzas kandidātu izvirzīšana, atsaucoties uz neoficiālu informāciju, vēstīja LNT raidījums “900 sekundes”.

Raidījumā norādīja, ka Borzovs kopš 2009.gada ieņem LU Datorikas fakultātes dekāna amatu. Otrs kandidāts – profesors Indriķis Muižnieks ir LU zinātņu prorektors un Bioloģijas fakultātes Mikrobioloģijas un biotehnoloģijas katedras vadītājs.

Rektoru ievēlēs uz četriem gadiem un izvēle 4.jūnijā būs jāizdara universitātes Satversmes sapulcei, kurā pamatā pārstāvēti mācībspēki. Pēc tam rektoru apstiprinās valdība.

Pašreizējais rektors Mārcis Auziņš, kurš šajā amatā bijis divus termiņus pēc kārtas un šogad nevar pretendēt, izteicis gatavību kļūt par Valsts prezidenta kandidātu.

Kandidātus pieteikt var līdz plkst.12.

Pievienot komentāru

Krievijas militārās mācības "Zapad" rada satraukumu Latvijā (6)Latvijas Aizsardzības ministrija (AM) seko līdzi šoruden paredzētajām Krievijas bruņoto spēku mācībām “Zapad-2017”, taču šobrīd netiek atklāts, kā šo mācību laikā reaģēs NBS.
Iedzīvotāji krīt uz ielām un lauž kaulus, pat vaiga kauluAizvadītajā diennaktī mediķu redzeslokā nonākuši vairāki iedzīvotāji, kuri guvuši dažādas traumas, krītot uz slidenām ielām.
Draugiem Facebook Twitter Google+