Mobilā versija
+3.8°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
8. augusts, 2013
Drukāt

Cīņā par ražu iesaista arī policiju un apsardzes firmas

grauds_AD_5

08.08.2013 Artis Drēziņš
Foto-Artis Drēziņš
Īsā ziņa 24. jūlija kriminālhronikā par rapšu nopļaušanu un nozagšanu no SIA “Baltijas graudi” lauka piesaistīja neparastuma dēļ. Skaidrojot notikušā apstākļus, izrādījās, ka tā ir tikai viena sīka epizode garā un sarežģītā divu pušu cīņā par varu vienā no Latvijas lielākajiem lauksaimniecības uzņēmumiem, kura kopējā vērtībā ir ap pieciem miljoniem latu (ap diviem miljoniem latu – zeme, pa pusotram miljonam – tehnika un šāgada graudaugu raža).

Notikušajā iesaistīta policija, citas valsts iestādes (ne tikai Latvijas), apsardzes firmas, trešās personas.

Abas puses par dažādiem notikumiem man sniedza pretējus viedokļus, katra puse uzsver to, kas izdevīgi, un pietušē to, kas nav.

Pievienot komentāru

Gerčikovs pateicīgs pircējiem par "Dzintara" glābšanu: būtiski pieauguši pārdošanas apjomi (12)"Esam ļoti pateicīgi cilvēkiem par atsaucību," tā pēc ažiotāžas veikalos, pērkot a/s "Dzintars" produkciju, atzīst uzņēmuma valdes priekšsēdētājs un lielākais līdzīpašnieks Iļja Gerčikovs.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (23)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+