Mobilā versija
Brīdinājums +9.8°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
22. aprīlis, 2014
Drukāt

Cīņā par tualetes apmeklējumu Rīgā sadur vīrieti

Foto - LETAFoto - LETA

Sestdien kādā Pļavnieku kopmītņu mājā starp diviem savstarpēji nepazīstamiem vīriešiem izcēlās asa vārdu apmaiņa par iespēju apmeklēt labierīcības. Konflikts nonācis tiktāl, ka viens vīrietis otram ar dunci iedūris vēderā, liecina Valsts policijas (VP) informācija.

VP norāda, ka kāds vīrietis devies uz kopējām tualetēm, tomēr tās bija aizslēgtas, tādēļ viņš gājis meklēt atslēgu pie tuvākā dzīvokļa. Mājokļa saimnieks nevēlējās vīrietim palīdzēt, tādēļ starp abiem vīriem izcēlies konflikts. Tā laikā neizpalīdzīgais dzīvokļa saimnieks atslēgas lūdzējam ar nazi iedūris vēderā.

Kaimiņi par notikušo nekavējoties ziņoja policijai, kas aizturēja un nogādāja izolatorā 1973.gadā dzimušo vīrieti.

Šobrīd ir sākts kriminālprocess par miesas bojājumu nodarīšanu, kas bīstami dzīvībai. Par šādu pārkāpumu likumā paredzēts sods – brīvības atņemšana uz laiku līdz septiņiem gadiem un policijas kontrole uz laiku līdz trim gadiem vai bez tās.

Pievienot komentāru

Neglabāt vecmāmiņu uz klavierēm un nevilkt pirkstā...Īsa pamācība kremēšanāKatoļu baznīca nav pret kremāciju, taču uzstāj uz pīšļu glabāšanu cieņpilnā veidā – tāda ir aktualizēto norāžu būtība Vatikāna izdotajā dokumentā par kristīgo apbedīšanu un pelnu uzglabāšanu kremēšanas gadījumā.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+