Sports
Citi sporta veidi

Cīņa tuvojas, 90% boksa skatītāju Latvijā pārliecināti: Briedis uzvarēs Usiku4

Foto: LETA

Pirms gaidāmās Maira Brieža un Oleksandra Usika cīņas novērots Latvijas tirgum rekordliels likmju apjoms, turklāt 90% Latvijas derētāju uzskata, ka Briedis cīņā uzvarēs, norāda “Betsafe” bukmeikeri.

Nedēļas sākumā bukmeikeri paziņoja, ka Maira Brieža uzvara cīņā būtu īsta sensācija, taču iedzīvotāji tic šādai iespējamībai, kas rezultējusies ar vairāk kā desmit reižu lielāku apgrozījumu nekā pirms iepriekšējās Brieža cīņas pret Maiku Peresu.

Betsafe eksperti arī norāda uz to, ka cilvēki iedalās divās daļās, aptuveni 60% uzskata, ka Briedis vinnēs pēc punktiem, savukārt otra daļa, ka Briedis vinnēs priekšlaicīgi un tieši cīņas izskaņā – 11. vai 12. raundā.

Mairim Briedim šī būs svarīgākā cīņa karjerā pret spēcīgāko pretinieku, kāds vien šobrīd sastopams pirmā smagā svara kategorijā. Ne Briedis, ne Usiks savā profesionālajā karjerā vēl ne reizi nav cietuši zaudējumu, kas piešķir gaidāmajai cīņai papildu intrigu. Brieža kontā ir teju divreiz vairāk profesionālo cīņu, taču saukt Usiku par iesācēju nav ne mazākā pamata – viņš iepriekš ar lieliem panākumiem piedalījās amatieru boksa sacensībās, kļūstot par olimpisko čempionu.

Saistītie raksti

Eksperit norāda, ka Briedis, lai arī aizvadīs cīņu savā pilsētā un savu līdzjutēju priekšā, drīzāk uzvaru varētu izcīnīt ar nokautu, nekā pārspēt pretinieku pēc punktiem. Usika boksa tehnika ir ļoti atzinīgi vērtēta, un Briedim arī būs grūti viņu pārspēt ātrumā, tāpat Usiks jau pierādījis savas spējas cīņās ar sīkstiem un neparocīgiem pretiniekiem kā, piemēram, poli Kšištofu Glovacki, kuru WBO titulcīņā pieveica pēc punktiem.

27. janvārī Arēnā Rīga norisināsies gada lielākais sporta notikums Latvijā – Mairis Briedis cīņā par WBC un WBO pasaules čempionu jostām sacentīsies ar ukrainieti Oleksandru Usiku, kas reizē arī būs Pasaules boksa Supersērijas pusfināls.

LA.lv