×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.9°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
4. marts, 2013
Drukāt

Cinisma kalngals

Nesen atbrīvojos no ieslodzījuma. Tiesas spriedums nosaka, ka man gada laikā cietušajam jāsamaksā 9000 latu. Man nav tādas naudas un nav arī iespēju gada laikā tādu dabūt. Kā rīkoties? Vai varu kaut kur saņemt kādu pretimnākšanu? 
Māris Šefanovskis Talsos

 

Pirms vairākiem gadiem Valdemārpils iedzīvotājus šokēja drausmīgi nežēlīgs noziegums. 2007. gada 26. maija naktī divi 22 gadus veci jaunieši – Māris Šefanovskis un Renārs Vikainis pēc kopīgas iedzeršanas necilvēcīgi izņirgājās par savu bērnības draugu. Pēc notikušā cietušais nespēja paiet, no nozieguma vietas mājās nokļuva četrrāpus. Dzīvoklī viņš ierāpoja viss asinīs, gandrīz kails, kājās bija uzvilkta džinsu jaka. Viņu aizveda uz Talsu slimnīcu, bet no turienes uzreiz uz Gaiļezeru, uz operācijas galdu. Notikuma vietā vēl kādu laiku bija redzamas asins peļķes.

Upurim trīs mēnešus nācās nēsāt stomas maisiņu, jo dabiski nokārtoties viņš nevarēja.

Tika ierosināts kriminālprocess par vardarbīgu dzimumtieksmju apmierināšanu pretdabiskā veidā, kas veikts personu grupā. Cietušajam noziedznieki solījuši 10 000 latu, lai viņš atsauc savu iesniegumu. Cietušajam veiktas vairākas operācijas vēdera dobumā, taču dvēseles rētas laikam nespēs sadziedēt nekas.

Tagad, pēc nepilniem sešiem gadiem viens no noziedzniekiem jau ir brīvībā un mūsu žurnāla redakcijai lūdz sniegt bezmaksas juridisku konsultāciju! Taču visam ir savas robežas. Ētisku un cilvēcisku apsvērumu dēļ mēs savu padomu nesniegsim. Izvarotājam ir tiesības doties pie kāda advokāta un par savu naudu saņemt maksas juridisko konsultāciju.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+