Mobilā versija
+0.5°C
Līvija, Līva, Andra
Pirmdiena, 27. februāris, 2017
15. jūlijs, 2015
Drukāt

Ciprs: Grieķijas bankas varētu palikt slēgtas vēl mēnesi (2)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Grieķijas premjerministrs Aleksis Ciprs otrdien brīdināja, ka bankas var palikt slēgtas līdz brīdim, kad netiks panākta galīgā vienošanās ar eirozonu par jauno finansiālās palīdzības programmu, taču šis process var ilgt pat mēnesi.

“Banku atvēršana ir atkarīga no vienošanās apstiprināšanas, kas notiks mēneša laikā,” intervijā Grieķijas sabiedriskajai televīzijai norādīja Ciprs.

Viņš pauda cerību, ka šajā laikā Eiropas Centrālā banka (ECB) paaugstinās Grieķijas bankām sniegtās ārkārtas likviditātes atbalsta līmeni.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. PILNĪGI PAREIZI!!! Krievijai vajag VIDUSJŪRĀ SAVAS KARA BĀZES!!! Grieķi to nodrošinās!!! Un tad ES lēkās pēc Maskavas stabules uz visām četrām!!!

  2. ka peec menesa sitas CIPRS vairs nebuus sava amataa.Jo sii netiira spele ar griekju tautu,ko sitas frukts uzsaka pakonsulteejies ar pljutkinu,neies krastaa.Griekija ir absoluuta ..Cilveki izies ielaas un tur var saakties lieli nemieri.Pamata jau Griekija tiek iztirgota maskavai un ar laiku tur buus putins saimnieks.

Slimība pārvarēta, atveseļojamies. ES vērtē Latvijas ekonomiku (4)Latvija pēdējos gados pieredzējusi vāju ekonomikas izaugsmi, ekonomiskās nenoteiktības un ES fondu krituma dēļ, bet īstermiņa prognozes ir pozitīvākas, teikts Eiropas Komisijas vērtējumā par finansiālo, ekonomisko un sociālo situāciju dalībvalstīs.
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Cenas noteic turīgākie: Zemgalē un Latgalē zeme dārgāka (1)Lauksaimniecībā izmantojamai zemei cenas noteic turīgākie zemnieki
Pasaulē
Pieaug saražotā siera un biezpiena apjoms; mocarellai - uzvaras gājiensSaskaņā ar provizoriskajām aplēsēm, pērn Latvijā saražotas 41 500 tonnas siera un biezpiena, kas ir 7,5% pieaugums salīdzinājumā ar 38 600 tonnām
Draugiem Facebook Twitter Google+