Cipruss iemet 30, Strēlnieks – 19 0

Trīs latviešu pārstāvētajai Rakveres “Tarvas” komandai Baltijas līgas izaicinājuma kausa izcīņas atbildes mačā neizdevās sasmelt savā laukumā izlietu un par šī turnīra uzvarētājiem kļuva Paņevēžas “Lietkabelis”.

“Zaļais kurss jau tepat pie sliekšņa.” Vai varētu aizliegt malkas, brikešu un granulu apkuri? 400
“Meita raudāja, zvanīja, nesaprotot, kur atrodas!” Šoferis Ogrē vienaldzīgi izsēdina 10 gadus vecu meitenīti nepareizā pieturā 84

Pirmajā spēlē savā laukumā “Tarves” zaudēja “Lietkabelim” ar 74:89. Šodienas spēlē Paņevēžā Igaunijas komanda nebija tālu no brīnuma, uzvarēja ar 82:71, tomēr uzvarai divu spēļu summā ar to bija par maz. Mača 38. minūtē pēc Kaspara Ciprusa metiena viesi izlīdzināja rezultātu abu spēlu summā (87:72), tomēr galotni veiksmīgāk aizvadīja “Lietkabelis”. Šodienas spēlē atkal fantastisku sniegumu demonstrēja Kaspars Cipruss, kurš Rakveres komandas labā 34 minūtēs guva 30 punktus (divpunktu metieni 13/10, soda metieni 11/10) un izcīnīja 15 atlēkušās bumbas, kopā nopelnot lietderības rādītāju 47! Rinalds Sirsniņš 36 minūtēs sakrāja 14 punktus (1/0, 5/2, 8/8), Juris Umbraško 38 minūtēs guva 8 punktus (6/3, 5/0, 4/2).

ULEB Eiropas kausa izcīņas pusfinālā iekļuvusi Sanktpēterburgas “Spartak” komanda, divas reizes apspēlējot Rīgas publikai labi zināmo Čehijas “ČEZ Nymburk” – 68:64 viesos un 86:71 savā laukumā. Šodienas spēlē ļoti trāpīgs bija Jānis Strēlniieks – viņš 22 minūšu laikā iemeta visus piecus divpunktu metienus, visus trīs tālmetienus, atdeva četras rezultatīvas piespēles un ar 19 punktiem kļuva par “Spartak” rezultatīvāko spēlētāju.

Zviedrijas čempionāta ceturtdaļfināla trešajā spēlē “Norrkoping” ar 77:67 npārspēja “08 Stockholm” un sērijā izvirzījās vadībā ar 2-1. Edgars Jeromanovs 30 minūtēs guva 12 punktus (4/3, 4/1, 4/3) un atdeva trīs rezultatīvas piespēles.