×
Mobilā versija
+11.0°C
Jurģis, Juris, Georgs
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
10. aprīlis, 2012
Drukāt

Cipulis: ja nepatīk, pārslēdziet uz Discovery!

cipa2

Latvijas hokeja izlases pirmajās pārbaudes spēlēs pret Čehijas hokejistiem (3:4 pēcspēles metienos un 1:3) uzbrukumā vislabāk izskatījās nomināli otrā maiņa – Mārtiņš Cipulis, Aleksejs Širokovs un Ģirts Ankipāns guva pa vieniem vārtiem, un ar šo trijnieku uz ledus savu golu iemeta arī Kristaps Sotnieks.

„Visa komanda meklē kopējo spēli un zīmējumu, un tas, ka mēs iemetām, nenozīmē, ka mums jau viss kārtībā. Tie goli jau nebija pēc iespēlētām kombinācijām, bet vienkārša apstākļu sakritība, manā gadījumā – noķērām viņus uz pretuzbrukumu un sanāca trāpīt. Protams, no psiholoģiskā viedokļa tas ir labi, ka sākumā kaut ko iemet, taču jebkurā gadījumā galvenais jau būs rezultāts pasaules čempionātā,” nosvērts bija Mārtiņš Cipulis.

Rīgas “Dinamo” viņš šosezon 48 regulārā čempionāta spēlēs guva vien divus vārtus, un cilvēki nepārprotami norāda – jau ne pirmo reizi pierādās, ka zem valsts karoga Cipulis spēlē labāk nekā klubā! “Tās ir muļķības. Katru dienu daru vienu un to pašu darbu,” Mārtiņš nepiekrīt šādam viedoklim. “Ja kādam nepatīk mana spēle, lai neskatās. Ieslēdziet Discovery.”

Cipulis uzsver, ka šogad izlasē vairs nav viņa ierasto maiņas partneru Aleksandra Ņiživija un Herberta Vasiļjeva: “Iepriekš jau bija apmēram zināms, ar ko es spēlēšu. Tagad viss ir no jauna, cits treneris un līdz ar to visi spēlētāji ir vienlīdzīgās pozīcijās. Nav tā, ka es nejustu konkurenci – ir jaunie spēlētāji, kas sevi var parādīt. Jāstrādā!”

Runājot par spēlēm pret Čehijas izlasi, Mārtiņš atzina, ka pirmajā spēlē bijis grūti iejusties pēc ilgas pauzes, tomēr rezultāts beigās izdevās panākt neizšķirtu. Savukārt, otrajā mačā labāks bijis pirmais periods, bet pēc tam atkal līkne aizgāja uz leju. “Čehi otrajā mačā bija aktīvāki nekā vakar. Laba komanda, visi jau skrien, īpaši maiņa, kur Kašpars un Novotnijs, kas kopā spēlē klubā. Tas daudz ko dod. Viņi arī abās spēlēs sameta golus.”

Trešdien un piektdien Latvijas hokejisti, turpinot gatavoties pasaules čempionātam, izbraukumā tiksies ar Dānijas valstsvienību.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+