×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.3°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
7. jūlijs, 2014
Drukāt

Circene tomēr pati atkāpsies no amata

LETALETA

Veselības ministre Ingrīda Circene (V) tomēr nolēmusi pati atkāpties no amata un jau šodien viņa Ministru prezidentei Laimdotai Straujumai (V) varētu iesniegt demisijas rakstu, liecina aģentūras LETA rīcībā esošā informācija.

Savu lēmumu atkāpties Circene pamatos ar ilgstošām veselības problēmām.

Savukārt Veselības ministrijā (VM) aģentūrai LETA norādīja, ka ministrijas rīcībā šādas informācijas nav, līdz ar to VM to nevar apstiprināt.

Jau ziņots, ka Straujuma ir uzņēmusies veselības ministres pienākumu pildīšanu laikā, kamēr ministre Circene atgūstas pēc mugurkaula operācijas un nevar pildīt savus pienākumus. Viņa arī līdz šim neprognozēja, kad varētu atgriezties darbā.

Iepriekš premjerministre aģentūrai LETA pavēstīja, ka jūlija sākumā varētu būt sagaidāmi iespējamie risinājumi jautājumā par veselības nozares vadību. Viņa jūlija pirmajā nedēļā esot iecerējusi tikties ar Circeni, lai runātu par turpmāko rīcību un risinājumiem. “Skaidrs, ka veselības nozarei ministrs ir vajadzīgs,” teica Straujuma.

Arī partijas “Vienotība” līdere Solvita Āboltiņa (V) aģentūrai LETA iepriekš sacīja, ka “Vienotības” valde tuvākajā laikā, visticamāk, lems par turpmākajiem soļiem saistībā ar šo jautājumu, gan domājot par premjeri, gan par sabiedrībai svarīgo veselības nozari. Āboltiņa arī norādīja, ka piekrīt Valsts prezidenta pozīcijai – nav normāli, ja premjeram ilgstoši jāpilda arī kāda ministra pienākumi.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+