Pasaulē

Cirka jenotu dzertiņš izrādās dīvains reklāmas triks 16

Sociālo mediju uzmanību Ukrainā izpelnījusies ziņa par dresētu cirka jenotu aizraušanās ar alkoholiskiem dzērieniem un dzērumā sarīkotu grautiņu. Pēc tam dzīvniekus trīs dienas vetārsti tos detoksikācijai turējuši pie sistēmas.

Stāsts par dresētajiem jenotiem, kuri aizbēguši no cirka tieši priekšnesuma laikā un sarīkojuši dzertiņu pārtikas veikalā, izrādījies viltus ziņa – to noliegusi pati it kā izpostītā veikala īpašniece, vēsta Ukrainas laikraksts “Vesti”.

“Vasīlijs Koloss ir īsts klauns, viņš ne tikai to vien izdomās, lai par viņu runātu, bet tauta ietu uz izrādēm. Te viņa pērtiķi mēram zvana, te jenoti veikalus laupa… Fantazētājs un pīārists, lūk, kas viņš ir. Un jenotu viņam nemaz nav,” sacīja cirka “Orbīta” bijusī administratore Inna Borisovna, kura šobrīd ir pārdevēja izpostītajā veikalā.

Pēc viņas vārdiem, informācija bija Vasīlija Kolosa reklāmas triks. Pārdevēja arī atzinās, ka viņu vienkārši palūdza “piespēlēt”.

Iepriekš soctīklos izplatījās “piedzērušos jenotu” fotogrāfijas, bet cirka vadītājs atklāja, ka dzīvnieku detoksikācijai pēc smagā dzēruma bijušas vajadzīgas trīs dienas.

LA.lv