×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.2°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Svētdiena, 20. maijs, 2018
15. novembris, 2012
Drukāt

Cirkā valdīs Indijas ziloņdāmas


Publicitātes fotoPublicitātes foto

Viņas ir piecas augumā ļoti raženas dāmas labākajos gados, kam patīk ceļot un būt publikas uzmanības centrā. Vācijas dzīvnieku dresētāja Džoja Gertnera audzinātās Indijas ziloņu meitenes Rīgā lielus un mazus cirka skatītājus ar īstenu ziloņa grāciju priecēs no 16. novembra līdz 15. decembrim, aicinot uz jauno izrādi “Gigantiskie Indijas ziloņi”.

 

Izrādi papildinās arī plēsīgo kaķu pulciņš, suņi, akrobāti un, protams, klauni.

 

Lai arī ziloņi Rīgas cirkā viesojās jau pērn, Rīgas cirka pārstāve Agita Pudule uzsver – gaidāmā izrāde ir īpaša, jo pērn cirka manēžā uzstājās grūtāk dresējamie Āfrikas ziloņi, šogad pirmo reizi Rīgas cirka manēžā būs redzama Eiropā lielāko Indijas ziloņu atrakcija.

Dž. Gernters, kura ģimenē cirka tradīcijas – gan ziloņu, gan citu dzīvnieku dresūra – sniedzas vismaz četru paaudžu senā pagātnē, ir dienvidslāvu izcelsmes cirka mākslinieks, kurš pašlaik strādā Vācijā. Uz Rīgu ziloņu dāmas Mazulīte (Baby), Diāna, Samanta, Pira un Belinda atceļojušās no nesen Īrijā notikušajām viesizrādēm. Kopā viņas apceļojušas vai visu pasauli, uzstājoties Skandināvijā, Eiropas valstīs, Āzijā un Krievijā. Ziloņu lēdijas ir dāmas vecumā no 42 līdz 45 gadiem – tātad pieklājīgā pusmūžā.

A. Pudule stāsta, ka ziloņu uzņemšanai Rīgas cirka telpās šogad izremontēta ziloņu mītne, kas, lai arī pašaura, lielajiem dzīvniekiem esot piemērota. “Viņām pie mums ļoti patīk,” atklāj cirka pārstāve.

“Ik dienu jau no agra rīta ziloņu meitenes strādā cirka arēnā, gatavojoties priekšnesumam un aprodot ar mūsu arēnas apstākļiem. Kad visas piecas rindā dodas pastaigā pa cirku, viena otrai ar snuķi astē turoties, var manīt, ka viņas ir ļoti gudras un arī ziņkārīgas, tādēļ kārtīgi jāuzrauga.”

Bez ziloņu priekšnesuma cirka jaunajā izrādē gaidāma vēl kāda pirmizrāde – Dmitrija un Natālijas Kuzņecovu dzīvnieku atrakcijā “Riska impērija” pašmāju skatītājiem jau pazīstamajiem dueta cirka numuriem, ko veic leopards, melnā pantera un pumas, pirmoreiz pievienosies arī divi jauni lauvas.

Skatītājus priecēs arī aristokrātiskie krievu vēja suņi, amācīts kakadū, akrobāti uz stieņa un gaisa vingrotāji, kā arī klaunu duets “Duo Kolobov” un Rīgas cirka baleta grupa jaunos, krāšņos tērpos.

Uz izrādi, kas kopā ar pārtraukumu ilgst mazliet vairāk nekā divas stundas, Rīgas cirks aicina visu paaudžu skatītājus, solot aizraujošu priekšnesumu īsta tradicionālā cirka manierē.

 

VARBŪT NODER

Īpaša akcija: 15. un 16. XI iegādājoties biļetes pirmizrādei 16. XI 18.00 – atlaide 25%.

Izrādes: 17. XI 15.00; 18., 19., 24., 25. XI 12.00 un 15.00; 1., 2., 8., 9., 15. XII 12.00 un 15.00; 14. XI 18.00.

Biļetes “Biļešu servisa” tirdzniecības vietās, HYPERLINK “http://www.bilesuserviss.lv” www.bilesuserviss.lv.

Cena: Ls 1 – 15.

 

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+