×
Mobilā versija
Brīdinājums +25.2°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
18. aprīlis, 2016
Drukāt

“Cirque du Soleil” režisors Rīgā piedāvās dejas izrādi “Aeternum”

Publicitātes fotoPublicitātes foto

3. oktobrī uz Rīgas Kongresu nama skatuves būs iespēja baudīt aizraujošā Spānijas kolektīva “Los Vivancos” dejas izrādi – šovu “Aeternum”, informē portāls qazeta.net.

“Los Vivancos” – tie ir septiņi brāļi Ārons, Džošua, Žozē, Izrails, Jūda, Kristo un Eliass no Barselonas (Spānija), kuriem jau no bērnības piemīt izcili talanti – viņi gan dzied, gan dejo, gan spēlē dažādus mūzikas instrumentus.

Brāļi sāka dejot, jau būdami bērni. Puiši bija izdomājuši savu numuru – tā bija deja ar akrobātikas elementiem, kas strauji iekaroja publikas atzinību. Par viņu talantu uzzināja visa Spānija un brāļu priekšnesumi ar sajūsmu tika uzņemti arī citviet Eiropā.

Izrāde “Aeternum” (“Mūžība”), ar kuru apvienība “Los Vivancos” šobrīd ceļo pa visu pasauli un oktobra sākumā ieradīsies arī Rīgā un Liepājā, sastāv no dejas, cirka un teātra elementiem. Tajā lieliski savijas flamenko, mūsdienu balets, akrobātikas un cīņas mākslu elementi, kā arī to papildina vizuālie efekti un interesants skatuves risinājums.

Izrādes mākslinieciskais konsultants ir “Cirque du Soleil” izrāžu scenāriju autors un režisors, dramaturgs, horeogrāfs Danielle Finci Paska. Starp viņa daudzajiem izcilajiem darbiem var minēt 2006. gada Turīnas Olimpisko spēļu noslēguma ceremoniju, kuru ar sajūsmu novērtēja simtiem miljonu televīzijas skatītāju visā pasaulē.

Mūzikas autori ir paši brāļi “Los Vivancos”, bet tās aranžējumi un orķestra pavadījums ietilpst lieliskā komponista Fernando Velaskēza kompetencē.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+