Mobilā versija
Brīdinājums -0.3°C
Alma, Annemarija
Sestdiena, 25. februāris, 2017
12. novembris, 2016
Drukāt

Cīrule: Manā deklarācijā “skeletu” nebūs (1)

Foto - LETAFoto - LETA

Ilze Cīrule

Iesniedzot valsts amatpersonas deklarāciju, tajā nebūs nekādu “slēpto skeletu”, intervijā aģentūrai LETA sacīja jaunieceltā Valsts ieņēmumu dienesta (VID) ģenerāldirektore Ilze Cīrule.
VID ģenerāldirektore iepriekš nekad nav bijusi valsts amatpersona, tāpēc publiskojamas deklarācijas līdz šim Cīrulei nav bijis jāiesniedz.

Valdība 8.novembrī Cīruli apstiprināja VID ģenerāldirektora amatā. Viņa amata pienākumus sāks pildīt 14.novembrī.

“Deklarācija man ir jāiesniedz mēneša laikā no stāšanās amatā, un to es arī noteikti izdarīšu. Pilnīgi droši varu apgalvot, ka nekādu “slēpto skeletu” deklarācijā nebūs, parādsaistību man nav,” sacīja Cīrule.

Viņa piebilda, ka deklarācijas aizpildīšana viņai šķiet sarežģīta un viņa jau sapratusi, ka bez VID klientu speciālista konsultācijas pati to nespēs izdarīt. “Tas ir kārtējais apliecinājums tam, ka visi VID procesi jāpadara maksimāli saprotami un vienkārši, lai klientam pie katra soļa nebūtu nepieciešams VID konsultants,” sacīja Cīrule.

“Firmas.lv” dati liecina, ka Cīrule ir arī 1994.gadā dibinātās finanšu investīciju kompānijas AS “Bastions ZS” padomes locekle un vismaz savulaik bijusi šī uzņēmuma kapitāldaļu īpašniece.
“Saistībā ar manu uzņēmējdarbību rīkošos saskaņā ar likumu par konfliktu novēršanu valsts amatpersonu darbībā, un es zinu, kādi soļi un kādos termiņos man jāveic. Finanšu investīciju kompāniju “Bastions ZS” es atstāšu, kā to prasa likums,” norādīja Cīrule.

Atbilstoši aģentūras LETA arhīvam Cīrule ir beigusi Rīgas Politehniskā institūta (tagad Rīgas Tehniskās universitātes) Arhitektūras fakultāti, bet 2003.gadā ieguvusi Rīgas Biznesa institūta maģistra diplomu uzņēmumu un organizācijas vadīšanā.

2001.gadā Cīrule tika ievēlēta apdrošināšanas kompānijas “Balta” valdes locekļa amatā, bet 2003.gadā viņa kļuva par šī uzņēmuma viceprezidenti. 2005.gadā Cīrule aizgājusi no darba “Baltā”, savukārt 2006.gadā sāka strādāt “Parekss apdrošināšanas kompānijā” Pārdošanas attīstības daļas vadītājas amatā. “Parekss apdrošināšanas kompānijai” mainot īpašnieku un pārtopot par “Gjensidige Baltic”, Cīrule kļuva par “Gjensidige Baltic” Pārdošanas attīstības daļas vadītāju. Kā liecina ieraksts viņas profilā vietnē “LinkedIn”, kopš 2012.gada viņa bija “Gjensidige Baltic” Finanšu daļas vadītāja.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. ka tad, jo izrādās, ka vina nemaz neprot to aizpildīt… krustmāte Dana laikam nāks palīgā

Slimība pārvarēta, atveseļojamies. ES vērtē Latvijas ekonomiku (4)Latvija pēdējos gados pieredzējusi vāju ekonomikas izaugsmi, ekonomiskās nenoteiktības un ES fondu krituma dēļ, bet īstermiņa prognozes ir pozitīvākas, teikts Eiropas Komisijas vērtējumā par finansiālo, ekonomisko un sociālo situāciju dalībvalstīs.
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Cenas noteic turīgākie: Zemgalē un Latgalē zeme dārgāka (1)Lauksaimniecībā izmantojamai zemei cenas noteic turīgākie zemnieki
Pasaulē
Pieaug saražotā siera un biezpiena apjoms; mocarellai - uzvaras gājiensSaskaņā ar provizoriskajām aplēsēm, pērn Latvijā saražotas 41 500 tonnas siera un biezpiena, kas ir 7,5% pieaugums salīdzinājumā ar 38 600 tonnām
Draugiem Facebook Twitter Google+