×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.3°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
14. augusts, 2017
Drukāt

Cīrule: Nenomaksāto nodokļu apmērs automašīnu tirdzniecībā portālā “ss.lv” varētu būt līdz 50 miljoniem eiro (3)

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Nenomaksāto nodokļu apmērs automašīnu tirdzniecībā sludinājumu portālā “ss.lv” varētu būt līdz 50 miljoniem eiro, pirmdien intervijā Latvijas Televīzijas raidījumam “Rīta Panorāma” sacīja Valsts ieņēmumu dienesta (VID) ģenerāldirektore Ilze Cīrule.

“Mūsu ekspertu aprēķini liecina, ka šie nenomaksātie nodokļi, pat attiecībā uz portālu “ss.lv”, varētu būt līdz 50 miljoniem eiro,” teica Cīrule.

Viņa arī pauda cerību, ka šis strīds starp VID un minēto sludinājumu portālu pievērsīs sabiedrības uzmanību tam, vai maksāt nodokļus ir labi vai slikti. Tostarp VID ģenerāldirektore uzsvēra, ka ir ļoti svarīgi, lai sabiedrība apzinātos, ja visi maksās nodokļus, būs daudz vieglāk rast finansējumu gan veselības aprūpei, gan arī citām vajadzībām.

Tāpat Cīrule pastāstīja, ka strīda ar sludinājumu portālu “ss.lv” pirmsākumi ir meklējami vēl 2016.gada sākumā, kad parādījās pirmie informācijas pieprasījumi uz kuriem portāls neatbildēja. “Mēs esam centušies maksimāli ievērot principu “konsultē vispirms”. Mēs esam mēģinājuši runāt, mēs esam mēģinājuši rast vienošanos, ber, izejot visus šos soļus, un saprotot, ka diemžēl nav iespējams atrast kompromisu, mēs esam ķērušies pie šī galējā līdzekļa,” viņa sacīja.

Jau vēstīts, ka pēc VID pieprasījuma “ss.lv” domēna vārds augusta sākumā tika atslēgts, taču portāls nomainīja domēna vārdu pret “ss.com”, turpinot nodrošinot pakalpojumus. VID nolēmis apturēt portāla “ss.lv” darbību saistībā ar tā atteikšanos sniegt informāciju par nereģistrētiem auto tirgotājiem. VID apturējis arī ar “ss.lv” īpašniekiem saistītā uzņēmuma “Internet” saimniecisko darbību.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Lietas vienkāršas. Likumi izdoti atsevišķu personu individuālo vēlmju apmierināšanai, jeb likumos atstāti speciāli caurumi. Viss ir labi, kamēr arī citi nesāk šos caurumus izmantot. Tad nu saceļ lielu brēku, likumu caurumus taisīt ciet neviens nedomā, dils siles smeļamā karote. Tad nu metās tādam ss.lv virsū, lai tas aiztaisa tos likuma caurumus svešajiem ciet, bet augšējie pie siles ciest nedrīkst. Šī sistēma sparīgi ieviesta jau no 4. maija. Augšas varen apmierinātas, apakšām bāž kārtējo batonu ausī..
    Tas ir labs!!! 13. augusts, 2017 09:02

  2. Un vel buus ko iebaast kabataa!

  3. ari melojot jāzina mēra sajūta. it sevišķi pēc tam kad pirmajās strīda dienās paši piesaucāt sākot ar 100 000, pēc tam pusmiljonu izspiedāt….. nu jau palikāt pie 50 miljoniem jo to premjeram pateicāt un viš publiski pa tv pateica. nu no ši skaitļa atkāpties nevarat.
    tikai tā jau nav ss sludinājuma dēļa vaina, bet gan autoplaču un autotirgotāju, kuriem jūs nez kāpec klāt neķeraties. kur ir tie masveida reidi autoplačos, kur konfisceto auto tūkstoši kuriem dokumentu nav un pārdeveju nevar atrast? tā visa nez kāpec nav, bet ir šovs ar sludinājuma dēļa slēgšanu (nepaklausigo sodišanas paraugs plašākai publikai kaut sen jau skaidrs ka pats vid ļoti tālu no likumibas rīkojās par saprāigu labas rīcibas praksi ko visu laiku sludina ka ievieš, pat neiet runa)
    tā ka vid lai sāk reāli darit savu darbu autoplačos, tad ari varesim sākt kaut vai izlikties ticam ka kautkas notiek

Draugiem Facebook Twitter Google+