Ekonomika
Nauda

“Citadele” brīdina par iespējamiem traucējumiem bankas sistēmu darbībā0


Izkārtne pie AS “Citadele banka” galvenā biroja Republikas laukumā.
Izkārtne pie AS “Citadele banka” galvenā biroja Republikas laukumā.
Foto: LETA

Saistībā ar nozīmīgiem IT sistēmu uzlabojumiem naktī no 21. uz 22. decembri (no plkst.23:15 līdz 3:00) un laika posmā līdz 3. janvārim ir iespējami īslaicīgi traucējumi bankas “Citadele” internetbankas, mobilās lietotnes un norēķinu sistēmās Latvijā.

Šī gada nogalē notiekošie IT sistēmu uzlabojumi ir saistīti ar “Citadeles” bankas Lietuvā pievienošanos “Citadeles” vienotajai Baltijas IT sistēmai – norēķinu platformai, internetbankai un mobilajai lietotnei.

Pievienošanās vienotajai sistēmai ļaus ieviest inovācijas Lietuvā – maksājumus ar mobilajiem tālruņiem un maksājumu aprocēm, biometrijas risinājumus mobilajā lietotnē un citas inovācijas, un efektīvāk ieviest jaunus pakalpojumus visā Baltijā.

Pēdējos trijos gados “Citadele” ir ieviesusi vairākas nozīmīgas inovācijas banku nozarē Latvijā, sākot no e-talona integrācijas bankas kartē, kodu karšu aizstāšanu ar mobilo lietotni, maksājumiem ar mobilajiem tālruņiem un maksājumu aprocēm, līdz biometrijas risinājumu pielietošanai mobilajā lietotnē.

Banka jau iepriekš atvainojas klientiem par iespējamām neērtībām un aicina sekot līdzi aktuālajai informācijai bankas mājaslapā un sociālo tīklu kanālos.

LA.lv