Ekonomika
Bizness

Citadeles mobilā lietotne: neierobežotas iespējas ar banku kabatā0


Citadeles mobilā lietotne
Citadeles mobilā lietotne
Publicitātes foto

Citadeles misija ir modernizēt banku nozari un sniegt vairāk iespēju gan privātpersonām, gan uzņēmējiem. Daudzi klienti novērtē to, ka finanšu pakalpojuma sniedzējs palīdz ietaupīt laiku un sniedz tūlītēju pakalpojumu, tāpēc Citadele aktīvi attīsta savus pakalpojumus digitālajā vidē, īpaši – mobilo lietotni.

Sniedzam īsu ieskatu, ko var paveikt bankas Citadele mobilajā lietotnē.

Bloķē karti, piesaki jaunu karti un nomaini PIN kodu

Mobilajā lietotnē klientam ir iespēja iestatīt dažādus drošības režīmus savai kartei, piemēram, bloķēt un atbloķēt karti, vai pieteikties jaunai X smart kartei.

Tikai Citadeles lietotne piedāvā dažu sekunžu laikā nomainīt savas maksājumu kartes PIN kodu.

Būtiski uzsvērt, ka nav jāatceras un jāievada vecais PIN kods, tikai jaunais.

Kļūsti par bankas klientu ar selfiju

Izmantojot Citadeles mobilo lietotni un nosūtot selfiju jeb pašbildi ar pases vai personas apliecības (ID kartes) attēlu, jebkurš var kļūt par bankas klientu un saņemt X smart karti, neapmeklējot bankas filiāli. Citadele ir pirmā banka Baltijā, kas Latvijas iedzīvotājiem sāka piedāvāt šādu iespēju.

Autorizējies un apstiprini maksājumus ar pieskārienu vai FaceID

Bankas klienti novērtē iespēju autorizēties un apstiprināt maksājumus ar pieskārienu, savukārt Apple telefonu lietotāji var autorizēties un apstiprināt maksājumus ar FaceID.
Klienti joprojām arī autorizēties un apstiprināt maksājumus ar iebūvētās MobileSCAN 5 ciparu PIN kodu. MobileSCAN ir autorizācijas ierīce, kas iestrādāta lietotnē, lai ērti un droši pieslēgtos internetbankai vai mobilajai lietotnei, apstiprinātu maksājumus un parakstītu dokumentus.

Maksā uz tālruņa numuru

Kopš augusta sākuma Citadeles klienti ātri un ērti var veikt maksājumus draugiem, tuviniekiem un kolēģiem, izmantojot tikai saņēmēja tālruņa numuru. Maksājums uz mobilā tālruņa numuru ir jauns risinājums personīgo finanšu pārvaldībā, izmantojot atvērtu un drošu Latvijas Bankas uzturētu klientu reģistru. Lai izmantotu šo pakalpojumu, jāreģistrējas Latvijas Bankas izveidotajā un uzturētajā Zibsaišu reģistrā ar Citadeles mobilo lietotni.

Saraksties ar banku 24/7

Mobilā lietotne sniedz iespēju jebkurā diennakts laikā sazināties ar Citadeli čatā, kur ir iespēja sarakstīties nevis ar robotu, bet bankas darbinieku, un operatīvi saņemt kvalitatīvas atbildes un nepieciešamo atbalstu.

Krāj punktus un apmaini tos pret vērtīgām balvām

X REWARDS ir balvu un atlaižu programma X karšu lietotājiem. X kartes īpašnieki var saņemt atlaides un īpašos piedāvājumus visā Baltijā. Savukārt iepērkoties ar X karti – krāt punktus par katru pirkumu jebkur pasaulē un mainīt tos pret vērtīgām balvām.

Mobilajā lietotnē var aplūkot X REWARDS lojalitātes programmas iespējas – uzkrātos punktus, tuvākās vietas, kur iespējams saņemt atlaides, kā arī apskatīt īpašos piedāvājumus.

Veic NFC maksājumus ar tālruni

NFC (“near field communication”) ir tehnoloģija, kas ļauj ierīcēm apmainīties ar informāciju tuvā attālumā (līdz 10 cm) ar radiosakaru starpniecību.

Android telefona īpašnieki, izveidojot īpašu PIN kodu, var veikt maksājumus ar telefonu, neizmantojot bankas karti. Ja klientam ir vairākas kartes, ar kurām var veikt pirkumus ar telefonu, pirms katra pirkuma ir iespēja tās mainīt.

Maksāt ar telefonu ir vienkārši – jāatbloķē telefona ekrāns un jāveic maksājums, pietuvinot telefonu norēķinu terminālim.

Apple telefona īpašniekiem ir iespēja izmantot bankas partnera Visa bezkontakta maksājuma uzlīmi, kas sniedz tādas pašas iespējas kā bezkontakta karte – maksāt nopīkstinot.

Banka tavā kabatā

Saistītie raksti

Kā jau ierasts, par standarta funkcionalitāti varam uzskatīt iespēju apskatīt konta atlikumu un veikt darījumus, t.sk. veikt maksājumus uz saviem šabloniem, bankas šabloniem, sākt pavisam jaunu maksājumu, veikt zibmaksājumus utt.
Tāpat katram ir iespēja atlasīt vajadzīgos darījumus darījumu filtrā, noskaidrot vietas, kur atrodas Citadeles filiāles un bankomāti, kā arī izmantot valūtas kalkulatoru.

Padoms: iesakām izmantot iespēju saņemt mobilos paziņojumi par ienākošiem/izejošiem un karšu darījumiem, tādejādi sekojot līdzi naudas plūsmai reālajā laikā.
 
Vairāk par bankas Citadele pakalpojumiem privātpersonām: www.citadele.lv vai diennakts klientu apkalpošanas zvanu centrā: 6701 0000.

LA.lv
LA
LA.LV
Ekonomika
Sākas konkurss “Mans pastnieks 2019”
14 stundas
Raivis Šveicars
Ekonomika
Norvēģijā pieejama autovadītāja apliecība īpašā lietotnē
14 stundas
LA
LA.LV
Ekonomika
“Neste” piedāvā uzpildīt vējstiklu šķidrumu no automāta bez plastmasas bunduļiem 2
15 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

IE
Ināra Egle
Latvijā
Jelgava un Ventspils atstātas ārpus lielo pilsētu loka. Jaunākās KARTES, kāda būs Latvija
1 stunda
LE
LETA
Latvijā
Latvijā ierodas Ukrainas prezidents Zelenskis ar kundzi 2
55 minūtes
LE
LETA
Dabā
Siltais gaiss ieplūst Latvijā: prognoze trešdienai
53 minūtes
EL
Egils Līcītis
Latvijā
Egils Līcītis: Latvietis grib pats būs kungs, pats saimnieks
52 minūtes
VB
Valdis Bērziņš
Pasaulē
Turcija atbildīga par kurdu slepkavošanu
1 stunda