Ekonomika
Bizness

“Citro” veikalu tīkls vēršas plašumā. Tīklam pievienojas vēl 51 veikals0

Publicitāte

Šonedēļ vietējo uzņēmumu apvienības SIA “Latvian Retail Management” veikalu tīklam “Citro” pievienojas vēl 51 SIA “Gabriēla” veikals, kurus turpmāk rotās jaunais zīmols “Citro”.

Līdz ar “Gabriēla” veikalu tīkla pievienošanos par 80% būs veikta apvienībā esošo veikalu zīmola maiņa uz jauno nosaukumu “Citro”. Jaunā zīmola vērtības ir mūsdienīgi un inovatīvi risinājumi, pieejams un vienots veikalu tīkls, kā arī daudzveidīgs sortimenta piedāvājums ik dienas.

Imants Kelmers, SIA “Latvian Retail Management” valdes priekšsēdētājs: “Pakāpeniski pāreja uz jauno “Citro” zīmolu šobrīd aktīvi notiek Kurzemes reģionā, pirmie veikali jau atklāti Ventspilī un jūras piekrastē, šonedēļ tiks atklāti “Citro” veikali Talsos.

Tādējādi faktiski par 80% jau būs veikta veikalu zīmola maiņa uz jauno zīmolu. Plānots, ka zīmola maiņas procesu līdz gada beigām noslēgsim ar veikalu atklāšanu Latgales reģionā, kas plānota decembra pirmajā pusē, tādējādi svētkus jau sagaidīsim visi kopā ar vienotu zīmolu.”

Piektdien, 22.novembrī, Talsos tiks atklāti veikalu tīkla “Citro” zīmola veikali. Visas dienas garumā tirdzniecības vietās valdīs svētku sajūtas un tiks sarūpēti īpaši svētku pārsteigumi gan lieliem, gan maziem veikalu apmeklētājiem.

“Citro” veikalu adreses Talsos:
Andreja Pumpura iela 1A
Celtnieku iela 2
Dundagas iela 21
Raiņa iela 26
Kārļa Mīlenbaha iela 4

Saistītie raksti

Jau ziņots, ka izveidojot uzņēmumu apvienību SIA “Latvian Retail Management” apvienojušies vietējā kapitāla mazumtirdzniecības uzņēmumu tīkli AS “Diāna”, SIA “Gabriēla” un SIA “Lekon”, kas iepriekš veidoja daļu no mazumtirdzniecības tīkla “top!” veikalu ķēdes.

Uzņēmumu apvienības kopējais tirdzniecības vietu skaits ir vairāk nekā 70 veikalu visā Latvijā.

SIA “Latvian Retail Management” nodrošina vienotu kopējā tīkla sortimentu, ietverot individuāla piedāvājuma veidošanu katra sadarbības partnera tirdzniecības vietās atbilstoši reģiona tradīcijām un vietējo ražotāju piedāvājumam.

LA.lv
LE
LETA
Ekonomika
SM nosauc summu, par cik gatava no miljonāriem atpirkt zemi Biķerniekos 1
1 diena
LE
LETA
Ekonomika
“Tet” paziņo par trīs īpašumu izsoli ar sākumscenu 2,5 miljonu vērtībā
1 diena
LA
LA.LV
Ekonomika
Finansiālie apdraudējumi 2020. gadā: degpunktā finanšu tehnoloģijas, mobilā bankdarbība un e-komercija
1 diena

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LA
LA.LV
Latvijā
“Skonto” stadiona mīklainais pircējs – Krievijas uzņēmējs no ietekmīgas ģimenes, vēsta raidījums
1 stunda
IK
Ilze Kuzmina
Latvijā
Latviešu valoda zinātnē nosargāta?
3 stundas
LE
LETA
Kultūra
Vīrietis apēd 100 000 eiro vērtu mākslas darbu 1
3 stundas
LE
LETA
Dabā
Meklēt cimdus vai gumijas zābakus? Pirmdienas laika prognoze
7 stundas
Uldis Šmits
Pasaulē
Uldis Šmits: Bez naivuma
3 dienas