Kokteilis

Citrons problemātiskai ādai. 5 soļu komplekss kopšanai un atjaunošanai 0

Foto – Fotolia

Daudzas sievietes nežēlo līdzekļus dārgām kosmētiskām procedūrām, nereti aizmirstot tos vienkāršos, bet efektīvos produktus, kas ir vienmēr pa rokai.

Viens no labākajiem mājas līdzekļiem ir piecu soļu attīrīšanas un kopšanas komplekss ar citronu, īpaši iedarbīgs problemātiskai ādai.

1. solis. Attīrīšana
Pirmais solis, izmantojot jebkuru līdzekli. Vajadzēs citrona sulu + medu. Sajauc ēdamkaroti medus ar divām tējkarotēm citrona sulas. Ar vates bumbiņas palīdzību notīra seju, norīvējot 2-3 minūtes. Seju noskalo ar vēsu ūdeni.

2. solis. Atlobījušās virskārtas noņemšana
Ļoti svarīgs solis sejas kopšanā – atmirušās ādas kārtiņas noņemšana. Lai pagatavotu citrona skrubi sejai, vajadzēs 2 tējkarotes cukura, 1/2 karotes citrona sulas un 1 tējkaroti olīveļļas. Visu rūpīgi sajauc.

Nomazgā seju ar siltu ūdeni, bet pēc tam lieto skrubi aptuveni 2 minūtes, rīvējot seju apļveida virzienā ar pirkstu galiem. Noskalo ar vēsu ūdeni.

3. solis. Sejas masāža
Visbiežāk tieši šī procedūra piešķirs sejai skaistu mirdzumu. Lai pagatavotu masāžas krēmu vajadzēs šī sviestu + alvejas gēlu + citrona sulu.

Vispirms bļodiņā ielej 2 tējkarotes šī sviesta. Bļodiņu ieliek karstā ūdenī, lai sviests pilnībā izkustu.

Pēc tam pievieno 1 tējkaroti alvejas gēla un 3 tējkarotes citrona sulas.

Visu sajauc, un masāžas krēms gatavas! Seju masē 10-15 minūtes.

Pēc tam seju 5 minūtes norīvē ar ledus gabaliņu un nosusina ar salveti.

Saistītie raksti

4. solis. Maska
Liek 2 līdz 3 svaiga ananasa gabaliņus blenderī, izspiež puscitrona sulu, pievieno 2 tējkarotes kosmētisko mālu un 1 olas baltumu. Rūpīgi sablendē. Ar otu klāj uz sejas, patur 15 minūtes, tad noskalo ar aukstu ūdeni.

5. solis. Toniks
Sajauc 2 tējkarotes citrona sulas ar 4 tējkarotēm rožūdens un 1 ēdamkaroti ābolu etiķa. Samērcē šai šķīdumā vati un rūpīgi notīra ādu. Līdzeklis iekļūs ādas virskārtā un palīdzēs kontrolēt taukainības līmeni, atsvaidzinot sejaskrāsu.

LA.lv