Ekonomika
Īpašums

“Civinity” sāk pirmo daudzdzīvokļu namu siltināšanu Jūrmalā0


Ilustratīvs foto
Ilustratīvs foto
Foto: Ieva Lūka / LETA

Ar pirmo četru ēku siltināšanu nekustamo īpašumu apsaimniekošanas un pārvaldīšanas uzņēmumu grupa “Civinity” sākusi Jūrmalas padomju laika dzīvojamā fonda renovāciju, informē uzņēmumā.

Jūrmalā, kur darbojās grupas uzņēmums “Jūrmalas Namsaimnieks” , četru piecstāvu ēku iedzīvotāji vienojušies par energoefektivitātes uzlabošanas darbiem un šobrīd projekti jau dažādās stadījās strauji virzās uz priekšu. Savukārt Rīgā “Civinity” grupas uzņēmums “Hausmaster” sācis siltināšanas projektu vienā daudzdzīvokļu ēkā.

Kā norāda “Civinity” reģionālais vadītājs Latvijā Ardis Pāvilsons, šis ir pēdējais brīdis lai valsts, pašvaldības kā arī apsaimniekošanas uzņēmumi uzrunātu un pārliecinātu iedzīvotājus iesaistīties savas mājas tehniskā stāvokļa uzlabošanā un kalpošanas mūža pagarināšanā, jo drīzumā beigsies pieteikšanās ES fondu līdzfinansējumam.

“Šīs ir pirmās daudzdzīvokļu ēkas, kas tiek renovētas Jūrmalā un esam pārliecināti, ka šis būs pozitīvs piemērs un pamudinājums arī citiem Jūrmalas iedzīvotājiem izmantot šo iespēju un laicīgi sakārtot savas mājas tehnisko stāvokli, kā arī celt tā vērtību nākotnē,” norāda A.Pāvilsons.

Jūrmalā, Dubultos “Jūrmalas Namsaimnieks” renovēs četras piecstāvu ēkas, kopā ar 8283 kvadrātmetriem un 139 dzīvokļiem. Iedzīvotāji par energoefektivitātes veicināšanas projektu uzsākšanu ir vienojušies pirms krietna laika un šobrīd projekti ir finiša taisnē.

Savukārt Rīgā “Civinity” drīzumā uzsāks renovācijas projektu 35 dzīvokļu namā Rīgā.

Vienlaikus kompānijā atzīst, ka Latvijā joprojām šo projektu ietvaros un ES fondu finansējuma apguvē valda daudz lielāka birokrātija nekā kaimiņvalstīs. Piemēram, salīdzinot Latviju un Lietuvu ir redzams, ka Lietuvā ēku renovācijas projekti ir notikuši vismaz trīs reizes lielākā apjomā nekā tas ir bijis Latvijā , kopš pieejams ES fondu līdzfinansējums. Lietuvā gan ir atšķirīgas prasības, kas jāievēro dzīvokļu īpašniekiem finansējuma saņemšanai un ir jākārto mazāk formalitāšu.

Līdz šim “Civinity” kopā Latvijā un Lietuvā ir īstenojis vairāk kā 60 renovācijas un energoefektivitātes uzlabošanas projektus.

“Civinity” grupa ir starptautisks uzņēmums, kas piedāvā plaša spektra pakalpojumus nekustamo objektu pārvaldības, uzturēšanas un apsaimniekošanas jomā Lietuvā un Latvijā. Grupa Latvijā pārvalda namu apsaimniekošanas, administrēšanas un uzturēšanas uzņēmumus Rīgā un Jūrmalā – AS “Hausmaster”, SIA “CS Komercserviss”, SIA “Jūrmalas Namsaimnieks”, SIA “VBS Serviss”, SIA “Labo Namu Aģentūra”, SIA “Homemaster” un uzkopšanas servisa uzņēmumu SIA “ALG Cleaning”.

LA.lv
LA
LA.LV
Ekonomika
Dorīna Bogdna-Mārtina: Sarukusi sieviešu klātbūtne digitālo tehnoloģiju sektorā
Intervija 15 stundas
LA
LA.LV
Ekonomika
“Rail Baltica” mudina sākt strādāt pie dzelzceļa un avio satiksmes integrācijas
16 stundas
LE
LETA
Ekonomika
Palielinājies “Madara Cosmetics” koncerna apgrozījums
17 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LE
LETA
Latvijā
Saeima pieņem 2020.gada budžetu, tērēs 10 miljardus eiro
7 stundas
LL
LETA, LA.lv
Sports
FOTO: Latvijas basketbolistes Gulbja debijā piedzīvo pamatīgu fiasko
6 stundas
LE
LETA
Pasaulē
ASV apšaude vidusskolā Losandželosas apkaimē
7 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
Lielveikala darbinieks Emīls izglābj kolēģei dzīvību
7 stundas
LE
LETA
Pasaulē
Plūdos cietušajā Venēcijā izsludina ārkārtas stāvokli 1
5 stundas