Mobilā versija
+7.6°C
Laimonis, Laimis, Elva, Elvijs, Elvis
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
19. janvāris, 2016
Drukāt

“Coldplay” saņems NME “Dievišķā ģēnija” balvu

Foto - Leta/EPAFoto - Leta/EPA

Britu grupa “Coldplay” februārī saņems mūzikas žurnāla NME “Dievišķā ģēnija” balvu.

Grupa NME balvu ceremonijā izpildīs savus populārākos hitus.

“Mēs esam ārkārtīgi pateicīgi NME par šo balvu,” paziņoja grupas solists Kriss Mārtins. “Tas ir milzīgs pagodinājums, kas mums daudz nozīmē, jo “Coldplay” bez NME nebūtu nekas.”

“Pirmā parādīšanās žurnālā 1998. gadā bija mūsu lielākais sasniegums, kaut arī par mums rakstīja ar vismazākajiem burtiem. Tā mīlestība un atbalsts mainīja mūsu pasauli. Mēs ļoti pateicamies NME,” raksta Mārtins.

NME balvu nominācijās dominē rokgrupas “The Libertines” un “Wolf Alice”, katra saņemot pa sešām nominācijām. “Coldplay” pretendē tikai uz vienu balvu – labākās dziesmas apbalvojumu par “Adventure of a Lifetime”.

Iepriekšējos gados “Dievišķā ģēnija” balvu saņēmuši tādi izpildītāji kā “The Clash”, Pols Vellers, “The Cure”, “Manic Street Preachers”, “New Order”, Deivs Grols, Noels Galahers un “Suede”.

Pievienot komentāru

Starpkontinentālas mūzikas pērles festivālā "Porta"29. oktobrī izbaudīt spožu pasaules mūzikas mākslinieku sniegumu aicina jau sešpadsmitais pasaules mūzikas festivāls "Porta".
"Šķiršanās formula" režisors: vēlējos izprast, kāpēc pēkšņi izjūk daudzas paraugģimenes (1)Tikko skatītāju uzmanībai un vērtējumam nodots jaunais TV3 seriāls "Šķiršanās formula", kura 11 sērijas kopš septembra beigām skatīsimies reizi nedēļā otrdienās.
Draugiem Facebook Twitter Google+