×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.0°C
Viktors, Nils
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
28. marts, 2017
Drukāt

Čomisms, šarms un dinamīts. Testējam mēra kandidātus (72)

1. Rīgas mēra kandidātu tests

1no7
Jaun_FotoJet Collage

Iepriekšējās pašvaldību vēlēšanas liecina, ka cīņā par Rīgas domes priekšsēdētāja krēslu izšķiroša nozīme ir nevis partijas pro­grammai, bet gan politiskā spēka izvēlētā mēra kandidāta personīgajām īpašībām – spējai uzrunāt sabiedrību, piedāvāt saprotamus risinājumus un, ko tur slēpt, arī pievilcīgam vizuālajam tēlam. Spēka kategorijas gan stipri atšķiras – dažas partijas izvēlējušās politiskajās cīņās rūdītus smagsvarus, bet citas liek uz plašākai sabiedrībai nepazīstamiem tumšajiem zirdziņiem. Kamēr kandidāti vēl tikai iesilda muskuļus publiskiem dueļiem, “Latvijas Avīze” kopā ar ekspertiem vērtē viņu stiprās un vājās vietas dažādās kategorijās – cik saprotama ir kandidāta politiskā orientācija, cik pārliecinošs ir saimnieciskais piedāvājums un kāds ir viņu publiskais tēls. Viedokļi dalās, bet viens gan ir paredzams – cīņā par Rīgas atslēgām gaidāms pamatīgs “kautiņš” un grūstīšanās. “Nils Ušakovs pie sava tēla visus šos gadus ir strādājis tik rūpīgi, ka teju vai brīnums, kādēļ veikalos vēl nav parādījies degvīns “Ušakovka”.” “Juta Strīķe ir kā dinamīts, viņa var uzsprāgt un izraisīt balsu lavīnu, bet tikpat labi tāds čiks vien var sanākt.” Šādi un citi vērtējumi izskan no ekspertiem par Rīgas domes priekšsēdētāju kandidātiem.

Rīgas domes vēlēšanas ierasti vairāk raksturo nevis partiju programmatiskā piedāvājuma konkurence vai ideoloģiju sadursme, bet gan izvirzīto mēra amata kandidātu savstarpējās cīņas. Tādēļ partijas nekavējas nosaukt savus saraksta līderus, lielākoties (bet ne vienmēr) mēģinot piemeklēt harismātiskas un sabiedrībā zināmas personības. Turpretim ar politisko un ekonomisko piedāvājumu vēlētājiem politiskie spēki īpaši nesteidzas.

Iepazīstinot ar pirmo mēra amata kandidātu sešinieku, lūdzām katram no viņiem īsi atbildēt uz visiem vienādu jautājumu – ko Rīga un rīdzinieki iegūs, ja kļūsiet par galvaspilsētas vadītāju? Tāpat savu vērtējumu par kandidātiem sniedz dažādu jomu eksperti – politisko orientāciju vērtē politologs Ivars Ījabs, saimnieciskumu – ekonomiste Inga Vilka, bet publisko tēlu – sabiedrisko attiecību speciālists Juris Šleiers. Uzskatāmībai eksperti katra kandidāta piedāvājuma novērtējumu papildinājuši ar atzīmi piecu baļļu sistēmā, kur 5 ir teicami, bet 1 – neapmierinoši.

 1. Rīgas mēra kandidātu tests
 2. NILS UŠAKOVS, "Saskaņa"
 3. VILNIS ĶIRSIS, "Vienotība"
 4. BAIBA BROKA, (Nacionālā apvienība)
 5. MĀRTIŅŠ BONDARS, Latvijas Reģionu apvienība/"Latvijas attīstībai")
 6. DIĀNA NOVICKA, ("No sirds Latvijai")
 7. JUTA STRĪĶE, Jaunā konservatīvā partija

Pievienot komentāru

Komentāri (72)

 1. paša laikā būs Šausmas . Cik jau var muļķoties , kaķus tur, lai dementās kaķu vecenes balso, kur jau tālāk.

 2. Es un pārējie apdauzītie grafisti balsosim tikai par gņilušku !

  • Ты за всех не говори, мразь, хорёк вонючий! Я не голосую, к примеру. Ты же можешь голосовать за кого угодно, несмотря на то, что ты вор! Экая демократия у нас. Прекрати воровать чужие ники, сука!

 3. Tukšmuldēšana Atbildēt

  Kur ir esošās pašvaldības labo darbu saraksts? Kas reāli ir izdarīts?

  • Šeit bija minēts Atbildēt

   1) (www.riga.lv/lv/news/riga-2016-atskaite-par-padarito-darbu?10138)

   2) Google, pēc doc-faila nosaukuma: IKSD_pretkorupcijas_pasakumu_aktualizetais_plans_2016_2017_gala
   (kolonnā: “Izpilde”), diemžel pilnu e-adresi komentāros nemieņem.

 4. Pavērojiet tviterī Atbildēt

  kā Ušakovs runā ar žurnālistiem, tas ir, nerunā un pagriež muguru. Attieksme un nicinājums katrā kustībā. Par ko viņš ir tik iedomīgs?

 5. Lai izdodas!Patikams jauns un perspektivs cilveks!

  • perspektīvs,jo ir pagrīdes miljonārs.Nauda plūst plašā straumē kā matuška Volga.cik viegli ir nozombēt lētticīgos muļķus,neko nedarot,bet sevi veiksmīgi popularizējot.Ne bez lieliem finansu līdzekļiem,protams.Un šādu idiotu ir ārkārtīgi daudz.Tāpēc arī cerību nav pārējiem,kas nav idioti.

 6. Kāds rezultāts var būt, ja latvieši balsos par piecu dažādu partiju kandidātiem, bet visi krievvalodīgie tikai par vienu? Vai nebūtu laiks par to padomāt, mīļie tautieši un Latviju cienošie cittautieši? Vai vismaz šoreiz nevajadzētu visiem vienoties par vienu kandidātu? Ja nē, tad nu gan šī reize būs pēdējā.

  • Tu pat iedomāties nevari, cik daudz ir krievu, kas NEbalso par Ušakovu, un pretī latviešu, kas diemžēl par viņu balso…

   • Es ar visām man esošām ,,pravām,, nebalsoju,jo riebjas.

    • Ko komentē, ja nebalso, ja vienalga, kas vadīs pašvaldību?
     Tāpēc arī ir, tas kas ir!! Nav bērnudārzu, nav siltinātas mājas, nav infrastruktūras biznesam,nav koncertzāles, bet ir pamatīga zagšana (min. 20%), budžets ar – 50,60 milj. katru gadu un regulāri palaistas vējā nākotnes perspektīvas, protams, solījumi, ka sabiedriskais transports būs bez maksas!
     Esi vienā pakā ar rēgu!

    • tev riebjas..Ko tu neteiksi…Tad ko te bāzies ar savu komentāru?Ja tev viss vienalga,tad nečīksti un nekomentē!

   • Latvijā balsošanas tiesību nav okupantiem un kolonistiem. Grafists ir krieviski rakstošs okupants, šovinists un putinososs.

    • Да что вы говорите! От американского жополиза слышу А вы фашист и оголтелый националист! Вы даже своего собственного закона о гражданстве до конца прочитать не можете. Прочитайте, вы удивитесь сколько там ограничений до сих пор существует. И задайте себе вопрос, а для сего они были придуманы. Цель одна: сохранить во что бы ни стало ваше этнократическое государство и вашу власть в нём.

 7. Vai ta citadak varbut .Vienotības parstavis labakais, Bondars otrais pēc labaka. Nav svarīgi ka testešana iet tikai pēc pretendenta vizualas labas izskatīšanas un teoretiski noformetas programmas. Galvenajs ka Nilam, kurš ar saviem darbiem parada, ka viņš prot un var vadit ļoti lielu saimniecību Rigā, punktu skait ir mazaks. Varbut vajadzeja izstastit ko praktiski Ekonomikas ministrija sasniedza Vienotības parstavis vai Bondara kungs labu izdarijis valsti vienkaršo cilvēku laba. Praktiski ko viņi sasniedza. Pavisam smiekligi izskatas Brokas k. aizradijums par draudzibu ar Nila sievu.

  • Tu esi navys latgalīte, bet Ušakova i krīvu okupantu zuoboku laizeituoja!

   • tu, totāli nozombētais deRmoliberastu trolli un biogaļas atkritumu samazga Atbildēt

    izēd ateju, kārtējo reizi. Kā jau ierasts, vari to darīt arī par brīvu un pat bez tavu dermoliberastu pidarskapja saimnieku nicinoši atsviestajiem Jūdasa grašiem – tikai dēļ sava ģenētiski izdzimušā truli nemainīgā “lojālpatrEJotiskā” stulbuma.

    Un, kas arī vismaz tik pat būtiski priekš tevis un taml. garīgajiem kroplīšiem – ja jau tu riskē atļauties tēlot tādu personāžu, kāds tu neesi un nekad arī nebūsi, bet kuru tu nu jau gadiem “ilgtspējīgi” un ieciklēti nemainīgi apskaud ar truli lumpenisku melnu skaidrību, tad – papūlies tomēr apgūt saviem bezjēgas vāvuļojumiem izmantoto latviešu valodu kaut vai vismaz necilā pamatskolas līmenītī, sākotnēji. tevis publiski demonstrētais, ģenētiski aprobežotiem izdzimteņiem tipiski raksturīgais truli bezcerīgais analfabētisms ir vienkārši nožēlojams, bezdzimuma / bezvārda deRmoliberastu trolli un biogaļas atkritumu samazga.

 8. kā N.Ušakovs realizē Kapu tramvaja projektu, ir nepieņemami. Vairāk par 100 miljonu likteni bez sabiedriskās apspriešanas ar 34 Saskaņas/GKR balsīm ārkārtas domes sēdē, neuzklausot oponentus. Uz tukšām palieņu pļavām baņķieriem par godu, bet Purvciemu ar 60000 iedzūvotāju neņemot vērā. Ušakovam par daudz galvā sakāpis, visu dara par spīti, bez dialoga ar rīdziniekiem.

  • Usakovs nav ridzinieks, bet visiem zinams no kurienes atbraucis un aizbrauks

  • Muļķa Mazpisāns ("Ontūns") Atbildēt

   Ievērosiet, ka mana atbilde iepriekšējam lumpenim tika izcenzēta.

   • tu, totāli nozombētais deRmoliberastu trolli un biogaļas atkritumu samazga Atbildēt

    izēd ateju, kārtējo reizi. Kā jau ierasts, vari to darīt arī par brīvu un pat bez tavu dermoliberastu pidarskapja saimnieku nicinoši atsviestajiem Jūdasa grašiem – tikai dēļ sava ģenētiski izdzimušā truli nemainīgā “lojālpatrEJotiskā” stulbuma.

    Un, kas arī ir vismaz tik pat būtiski priekš tevis un taml. garīgajiem kroplīšiem – ja jau tu riskē atļauties tēlot tādu personāžu, kāds tu neesi un nekad arī nebūsi, bet kuru tu nu jau gadiem “ilgtspējīgi” un ieciklēti nemainīgi apskaud ar truli lumpenisku melnu skaidrību, tad – papūlies tomēr apgūt saviem bezjēgas vāvuļojumiem izmantoto latviešu valodu kaut vai vismaz necilā pamatskolas līmenītī, sākotnēji. tevis publiski demonstrētais, ģenētiski aprobežotiem izdzimteņiem tipiski raksturīgais truli bezcerīgais analfabētisms ir vienkārši nožēlojams, bezdzimuma / bezvārda deRmoliberastu trolli un biogaļas atkritumu samazga.

 9. Iz "Ontūna Mazpusāna© arChīva" Atbildēt


  “Jo vairāk (lumpen)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lopiski trulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta.”
  / apt.cit.aut. – Džordžs Orvels /

  =====

  Ir sacīts: “Šajā Dieva pasaulē kopumā un, īpaši jau, ar mums pašiem notiek TIKAI un VIENĪGI tas, ko mēs PAŠI pieļaujam. Inerti truli noskatoties, nožēlojami gļēvi “klusējot lupatiņā”, vai pat apzināti uz to “parakstoties” un +/- “aktīvi ņemot dalību” – nav būtiskas atšķirības.”

  Un, arī: “Katra tauta (t.sk. arī latvāņu lumpeņu “titulnācijas” zombiji) ir pelnījusi tādu “valsti” un tādus “vadošos locekļus” (t.i pie valsts / pašvaldoņu SILES trekni rijošus “vienlīdzīgĀKos cūklopus”), kādus tā dabū uz sava kakla un kādiem ļauj sevi iz(tolerēt) visās atverēs, uz riņķi griežot.”

  =====

  Mediju ziņa: Šīs valsts “centrālās vēlēšanu komisijas” (CVK) “ilgtspējīgais” priekšsēdētājs A. Cimdars, komentējot tā dēvētās “tukšo aplokšņu kustības” šķietamo “nozīmi un lietderību”, esot “paskaidrojis, ka tukšās aploksnes tiek pieskaitītas kopējam vēlēšanās nodoto balsu skaitam un, līdz ar to – uz “tukšo aplokšņu akcijas” dalībnieku rēķina palielinās kopējais vēlēšanās piedalījušos vēlētāju un viņu nodoto balsu skaits, kā arī palielinās absolūtais balsu skaits, kas partijai jāsavāc, lai pārvarētu liktenīgo 5 % barjeru un iekļūtu saeimā”. “Tāpēc – balsošana ar tukšu aploksni varētu apdraudēt tikai tās partijas, kuru popularitāte svārstās tieši ap “parlamenta slieksni” (5% barjeru), savukārt partijas, kuras atbalsta lielāks procents vēlētāju, šāda rīcība var ietekmēt tikai pozitīvi”, esot “norādījis” Cimdars, vēlreiz “uzsverot, ka neatkarīgi no tā, cik daudz būs tukšo aplokšņu – saskaņā ar pašreiz spēkā esošo šīs valsts likumdošanu, parlaments vienalga būs ievēlēts”…
  —–
  Mediju ziņa (2010. gads): Šīs pašreizējās Latvijas valsts sabiedrības zināmā daļā savulaik populārajam “banānpolitiķim” Joahimam Zīgeristam latvieši bija lieliski izmēģinājumu trusīši – apbrīnojami vientiesīgu “vēlētāju” elektorāts, kas ir tik pat vienkārši, cik lēti apčakarējams. Kad Zīgeristam šāda izklaide kļuva garlaicīga, viņš no Latvijas aizdevās uz savu etnisko “fāterlandi”, bet – pa lēto apčakarējamais, ar neticami “īsu” atmiņu apskādētais, uz polittehnologu pasviestajiem “plikajiem āķiem” uzķerties un jau kuro reizi “vecajam grābeklim uzkāpt” joprojām gatavais šīs valsts “apzinīgo vēlētāju” elektorāts gan nekur nav pazudis…
  —–
  .
  Vecā Grābekļa ‘hīts’.
  ( Iz “O.M.© arChīva” )
  .
  Ņirdz ATKAL Vecais Grābeklis:
  “Tas, kurš man vienreiz uzkāpis ~
  Kaut ‘smagi bietē norāvies’,
  Kā muļķis vēlreiz meklēt skries!…”

  Kad aizmirsts iepriekšējais puns ~
  Kā plika kaula alkstošs suns,
  Sāk grābekļkāpējs ošņāties,
  Kur ATKAL ‘bietē atrauties’:
  Ar ZOMBĒJUMU saskaņā ~
  Skries “patrEJota apziņā”,
  ‘Ņemt “urnu talkā” dalību’,
  Par “svaigu” pases zīmogu.
  (Pa ceļam – badīgs “ēsmu” rīs,
  Ko ‘SILES biedri’ pasviedīs,
  Uz plikiem āķiem uzspraustu ~
  Tas “nospēlē uz publiku”…)
  .
  Jo – ATKAL šim ir ‘ieborēts’:
  “”valsts” ‘rullēs’, ja būs “novēlēts”,
  Par “mazāko no ļaunumiem” ~
  Tiks “pareizie” pie mandātiem!
  (JEBKURA “izvēle” MUMS der,
  Jo – tikai MUĻĶIS VELTI CER,
  Ka “vēlēšanu” FARSS, jebkāds,
  Var “izšķirt, kāds būs rezultāts”…)
  TAD Muļķu Zeme ATKAL “plauks”!!!…”
  (Bet “vaukšķis” – “ilgtspējīgi” kauks,
  Ka – ATKAL “uzkāpts grābeklim”,
  Un puns – vēl lielāks, kā līdz šim…)

  Lūr Vecais Grābeklis uz tiem,
  Kam patīk (?!) palikt VIENTIEŠIEM,
  (Dēļ aumež ĪSĀS atmiņas):
  “Ko – ATKAL ‘blieziens’ kārojas?…”
  .
  “Jauns” Grābeklis? Bet – vecs šim ‘hīts’:
  “Par maz (VĒL!?…) jūties ‘apdauzīts’?
  Kāp VĒLREIZ virsū, ‘nerausties’ ~
  Prieks MUĻĶIM pierē “piešauties”!…”

  =====

  ‘ANNO’ ~ 07.2006. / (…) 03.2017. (neilgi pirms kārtējā “vēlēšanu” FARSA)
  .
  oriģinālversijas = “O.M.© blogā”:
  [cenzēts]
  u.c.

  =====

  MUĻĶU, totāli nozombētu LUMPEŅU, bezcerīgi aprobežotu “lojālpatrEJotu”, patoloģiski defektīvu “SILEI pietuvinātu lielāko kretīnu”, klaji PRETLIKUMĪGAS “revolucionārās pārliecības” lopiski trulu zombijfanu, derdzīgi glumu “(p)(ie)līdēju” un nožēlojami gļēvu “kluso mīzēju” zeme SILES “valsts” parodija “eurolatv(ĀN)ija”, XXI gadsimts.

  P.S. Visi “O.M.© arChīvā” fiksētie notikumi ir ienākušies vienīgi Lielp!sānu Pilsoniski Suverēnajā Republikā (LPSR), Ontūna Mazpusāna jurisdikcijā. Visas tēmas, pieminētie personāži, apstākļi u.t.t. ir visīstākie izdomājumi. Interesentiem (t.sk. – privāti) & lietišķai saziņai: ontuns.mazpusans@inbox. lv .

 10. Interesanti kādā valodā ausainis sarunājas mājās?
  Tīrs bizness!

 11. Lai nu kā testētāji centušies noniecināt Ušakova darbību, vēlētājiem ir cits viedoklis. Iztiksim bez zaļiem augļiem. Domi arī turpmāk droši vien vadīs Nils

  • Nu ja rīdzinieki grib katru gadu papildus budžeta deficītu -50 miljoni, tad var ausaini atstāt!
   Bet, ja grib attīstīt infrastruktūru un uzņēmējdarbību vajag citu kompetentāku.
   Protams no visiem izceļas M.Bondars. Galvenais trūkums nav atbilstošu palīgu!
   Veiksmi!

  • Vadīs, kamēr Vienotība sēdēs Saeimā, pēc tam cietuma kamerā SC un GKR varēs rīkot partijas sapulces. Čekistu vara nebūs mūžīgi.

   • Отличное слово, пока. В следующий сейм твоя виенотиба может и не пройти, надоела она всем хуже горькой редьки!

 12. Jāpiedāvā Ausainim noskriet pusmaratonu! Ir nākotnes perspektīvas!

 13. Ušakovu, viņš sevi ir izsmēlis.

  • Bet kuru vajag?
   Un kāpēs?
   Ko viņš(-ņa) var, lai uzlabotu situāciju? (Ar ko labāks(-ka) par citiem?)

  • Un kuru tad?
   Ko jūsu “kandidāts” var padarīt labāku par citiem?
   Vai vēl bez tā viņa(-as) spējām viņs(-ņa) var efektīvi vadīt pakļauto cilvēku speciālizētās grupas?
   Vai varēs “pietiekoši” ātri atsaukties uz pilsētas iedzīvotāju vajadzībām?

 14. Aizver muti, krieviski rakstošais okupant ar kājās ieautajām laptām un kājautiem, kad valkā zābakus!

  • Tieši krieviski rakstošais aziāts grafists ir asimilācijas upuris. Tevi, grafist, asimilēja krievvalodīgie (lingvistiska grupa), lai gan pēc asinīm esi tatārs-mongolis.
   Prognozēju, ka Krievijā dzīvojošie krievvalodīgie tuvāko 50 gadu laikā asimilēsies ķīniešos.
   Grafist, esi pamanījis, ka Putins Huilo izskatās pēc udmurta (pašauras actiņas un plati vaigu kauli) un nevis kā tipisks krievs ar baltu un somugru gēniem?

 15. Man Ķirsī patīk tas, ka viņš ir zemessargs. Patriots ne tikai vārdos, bet arī darbos.
  Biatloniste Broka arī varētu iestāties Zemessardzē, jeb šī šaut prot tikai no slēpēm?

  • Es domāju, ka tev viņš patīk, tāpēc, ka kopā ar Meļņika un Zaharjina kājslauķi Zatleru bija palīdis zem SC sedziņas

 16. Strīķe–tās ir šausmasssssss!!!!!kur lien tā žu..a ???????

 17. Vispār būtu labi ja atsaukmes par to vai šo kandidatu būtu argumentētās.
  Var būt mēs nezinam kaut ko principiāli jaunu par cilvēku, var būt viņš ir talantīgs pārvaldes jautājumos. Rakstiet un mēs visi uzzināsim – vai viņš ir pietiekoši kompetents šim postenim.

 18. Rīgas domes struktūra kļuvusi ļoti hierarhiska un neefektīva – mēram un departamentu direktoriem izveidoti biroji, pašvaldības kapitālsabiedrību vadība augstprātīga un pārvalde smaga, nerada uzticību sabiedrībai.
  Centrāltirgus iepriekšējam direktoram, kuru apsūdzēja tiesībsargājošās iestādes, Ušakovs uzticēja paveikt iesāktos darbus. Super?! Kā lai to saprot?
  Tagad bandu cīņās noskatāmies, bet spirtikus un cigaretes tirgo bez traucējumiem. Apsardze atkal – draugu būšana.

  • “Rīgas domes struktūra kļuvusi ļoti hierarhiska un neefektīva…”
   ———–
   Tas ka hierarhiska – tas nav slikti. Kopš seniem laikiem, piemeklējot pareizus cilvēkus un pareizi hierarhiski organizējot struktūru – tā strādāja efektīvi.
   ***
   “…mēram un departamentu direktoriem izveidoti biroji…”
   ———–
   Citi arī izveidos nepieciešamus birojus, komitejas un speciālās komisijas. A ko, domājiet ka ne?
   ***
   “Centrāltirgus iepriekšējam direktoram, kuru apsūdzēja tiesībsargājošās iestādes, Ušakovs uzticēja paveikt iesāktos darbus…”
   ———–
   Var būt ka:
   iepriekšējam direktoram vaina nav tik nopietna lai viņu pa taisno aiz restēm + Rīgas dome nevar uz sitiena atrast jaunu atbildīgu personu tās saimniecības pārvaldīšanai. Tur jāskatās dzīļi.

 19. _NOVICKA_
  “Tajā skaitā solītas lietas, kas drīzāk ir Saeimas kompetencē (likvidēt piespiedu zemes nomu).”
  Kompetences jaukšana jau pirms vēlēšanām?
  Ļoti progresīvi. Būs kā Repšem: “Kā var nesolīt?”

  • Domāju ka viņus speciāli tādus izvirza. Pat Striķei ir savi slepēnie pielūdzēji. 😉

   • Неужели и вправду есть есть любители садо – мазо до такой степени?

    • Jest’ mnogoje na svete, drug Goracio, chto i ne snilos’ nashim mudrecam. (“Gamlet”, W.Shakespeare)

 20. _ĶIRSIS_
  Ja Ķirsis uzskatīs ka tas vai šis sab. transp. maršrūts nav izdevīgs vai nav izdevīgi izlabot bedres, tad neko arī nelabos. Tikai par atsevišķu naudu. Kāpēc? Tāpēc ka viņam ir ekonomikas maģistra grāds.
  _Saņēmot kārtējo Zemes nomas rēkinu viņš solijās nežēlīgi izrēķināties ar “Rīgas Namu Pārvaldi”, kura ir tikai apsaimniekotājs (ja, viņiem arī ir savi minusi). Bet lieta ir tāda ka ne jau RNP vainīga par šausmīgi liela parāda esamību bet AS “Pilsētas zemes dienests”. Tā kā Ķirsis novērš mūsu uzmanību šajā gadījumā.

  • *”_Saņēmot kārtējo Zemes nomas rēkinu viņš solijās”
   ———————–
   Kad es saņēmu “kārtējo Zemes nomas rēkinu”, tad otrajā lapas pusē bija viņa pirmsvelēšanu solījumi attiecībā pret RNP.

 21. tikai ne to padlu striki lai paliek usakovs balsojiet pa vinu

 22. Vai ES un NATO Valsti Latvija kremla cekistu parstavjiem ,kuri regulari,ar savu SIA & pasvaldibu palidzibu izlaupa Valsts budzetu,spiego “tuvejo arzemju”uzdevuma,riko pretvalstiskas demonstracijas,izplata kremla propagandu un dezinformaciju,organize “tuvejas arzemes” Latvija esoso krievu jauniesu treninus terorismam,un gatavo Latvijas Valsts apversumu,ir atlauts piedalities velesana,kandidejot zu kadu Valsts amatu ?

 23. Testeet? Kas tas ir?

  • Testēt nozīmē notēst jeb pakasīt ādiņu un paskatīties kāda gaļa. Vismaz 3 apakšā ir tatārmongolis.

 24. Demokratiska cela kremlis Rigu neatdos . Un Riga nekadas Rietumu investicijas nelaidis.

 25. Latvietis, kuram mīļš Ušakovs, jo viņš uzrunā Rīgas iedzīvotājus divās valodās, īsti patriotiski vai ne? Ušakovs iemīļojis karikatūras, kurās atspoguļo premjera algu, bet aizmirsis savu daudz lielāko… Un tieši Rīgā nez kāpēc tie lielākie NĪN, citas pašvaldības atradušas kā plīdzēt iedzīvotājiem, tikai ne Rīgā. Un mikriņu negodīgā konkurence…utt… Bet, lai pusdienotu Monako…

 26. Daudzreiz labāk Ušakovu nevis labejo zagļus, nodokļu cēlājus

 27. Lai mazinātu CO2 izmešus pilsētā, Pērnavas ielā #KapuTramvajam ziedos kastaņu aleju (31 koku). Zaļi dzīvojam!

 28. Kad 28 miljonus vienā naktī sadalīja kvotās, tad nauda atradās. Bet Kr.Barona, A.Pumpura, G.Armitsteda un vēl un vēl Latvijai daudzo izcilo personību pēdējām atdusas vietām valstij pietrūkst ļoti simboliskajā simtgades sagaidīšanas laikā. Padomājiet, kāpēc Saskaņa/GKR bija tik ļoti ieinteresēti slēgt ar LELB darījumu par Lielo Kapu teritoriju. Kā rokās valdība ieliek svētumu? Cik zemu esam krituši.

 29. Kamēr Rīgas mērs sociāldemokrāts Nils Ušakovs aģitēja pārdeklarēties uz Rīgu, lai galvaspilsētā strādājošo nodokļi nonāk tieši tās kasē, mēra ārštata padomnieks ekonomikas jautājumos Ēriks Teilāns savu dzīvesvietu deklarējis apartamentos Princeses Greisas avēnijā Monako. Pēc dažādiem vērtējumiem tā ir pasaules dārgāko ielu trijniekā. (Diena)
  P.S. Arī N.Ušakovs pieķerts pusdienojam dārgajā Monako Sass Cafe, tā sacīt, īsti sociāldemokrātisks luksus dzīves stiļiņš…

  • Un ja nu es piedāvāšu papusdienot kādu dāmu no mēru kandidatiem ar mani Sass Cafe – vai tas būs viņai kā kompromāts?

   • Protams, ka kandidātam ir jāsaprot, ka viņš ir publiska persona un nevar iet uz caffe ar katru, kurš aicina… tas attiecas arī uz Vējoņa gadījumu, ja nu kas…

Draugiem Facebook Twitter Google+