Laukos
Tehnika

“Compact” jaunās sējmašīnas mazo saimniecību vajadzībām0

Jaunās čehu Farmet Compact sējmašīnu konstrukcijas balstītas uz moduļu sējmašīnām Falcon Pro.

Falcon Compact piemērotas mazajām un vidēji lielām lauku saimniecībām – pateicoties nelielajiem izmēriem, manevrētspējai, mazajam svaram un cenai, mašīna atradusi savu izmantojumu līdz 500 ha lielās saimniecībās, kuru rīcībā ir vilcējspēks līdz 140 ZS.

Falcon Compact paredzētas visu tradicionālo lauka kultūru sējai ar 150 mm rindstarpu augsnē bez iepriekšējas apstrādes. Mašīnas vadību bāzes versijā nodrošina Muller Elektronik Drill Control elektronika vai pēc pasūtījuma arī ISObus, kas savietojams ar atspoguļošanas iekārtu līdz 12,1 collai.

Compact izceļas ar vienkāršu un vieglu konstrukciju ar nelieliem riteņiem un riepām, kuru izmērs 7,5 x 16. Sējmašīnu priekšrocība ir arī priekšējās sekcijas izvēles iespēja un nomaiņa atkarībā no izvēlētās tehnoloģijas, augsnes un klimatiskajiem apstākļiem. Sekcijas uzstādītas uz četriem pirkstiem un ir viegli nomaināmas. Tādējādi saimnieki var izvēlēties no pašas vienkāršākās disku sekcijas līdz joprojām populārajām rotējošajām ecēšām.

Visas sējas kombinācijas ļauj īstenot nepārtrauktu pirmssējas sagatavošanu kopā ar sēju jau sagatavotā augsnē, neriskējot ar zudumiem nelabvēlīgu laikapstākļu dēļ.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem
Vairāk lasiet žurnālā Agro Tops

LA.lv