×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.1°C
Jānis
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
28. augusts, 2014
Drukāt

Copē sīkumu nav
: darbosimies ar drošu un izturīgu inventāru

Foto - LETAFoto - LETA

Mūsējie, tie ar kātiem rokās, smagām mānekļu somām plecos, vēja un lietus necaurlaidīgos apģērbos un apavos, zina, ka copes lietās un procesos sīkumu nemēdz būt, vēl lieku reizi gribu atgādināt, ka tā tas patiešām arī ir. Sākšu ar to, ka silti iesaku parūpēties par savu komfortu. Ticiet man, nav patīkami ar drebošām rokām un milzīgu lietus pili pie deguna tīt spininga spoli.

Pašreiz, pateicoties modernajām tehnoloģijām, ir pieejami daudzi un dažādi izstrādājumi, kas, pareizi lietoti, neļaus jums ne atdzist, ne arī sasvīst. Zināmākie no tiem Gore-Tex un Thinsulate radītie apģērbi. Gore-Tex pazīstams kā elpojošs, ūdens necaurlaidīgs materiāls, otrs – plāns, bet ļoti silts apģērbs. Kombinējot šos ar dažāda veida termoveļu, sildošajām zolītēm, zeķēm un cimdiem, var justies komfortabli jebkuros laika apstākļos.

Otra, ne mazāk svarīga lieta, kurai gribu pievērst jūsu uzmanību, ir izmantotā ekipējuma kvalitāte, un te jau sākas samērā lielas problēmas. Iesaku izmantot pārbaudītu un uzticamu inventāru. Ja jūs jau gadiem lietojat sev zināmu firmu ražojumus un problēmu nav bijis, ticamāk, ka to nebūs arī turpmāk, sliktāk, ja šīs firmas darinājumi tirgu pamet un jāmeklē kaut kas cits vietā.

Pieredze rāda, ka lēti labu preci nopirkt nevar. Drošākais veids, kā izvēlēties labu preci, visticamāk, būs draugu un kolēģu ieteikumi. Nesākšu pārskaitīt visus tos sīkumus, kas nepieciešami drošai makšķerēšanai, bet vienu lietu gan varu pateikt puslīdz droši, ja ekipējumā ir kaut neliela aizdomīga detaļa, kaut vai uz auklas uzmeties mezgls, nomainiet to, jo copē parasti darbojas Mērfija likumi. Viens no tiem skan tā: “Pieredze pieaug paralēli bojātā aprīkojuma daudzumam.”

Nepārbaudīsim praksē Mērfija likumus, bet darbosimies ar drošu un izturīgu inventāru, aiztaupot nervu bojāšanu un trofejzivs zaudēšanu.

Pievienot komentāru

Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +16.1
Alūksne +15.9
Daugavpils +14.6
Saldus +14.0
Liepāja +14.4
Jelgava +14.8
Ventspils +14.5
Limbaži +14
Madona +12.4
Rēzekne +14.2
+18
+16
+16
Draugiem Facebook Twitter Google+