×
Mobilā versija
+7.7°C
Tāle, Raimonda, Raina, Klementīne
Piektdiena, 27. aprīlis, 2018
8. janvāris, 2016
Drukāt

Čornajas pagastā nosists vīrietis

Foto - Stock.xchngFoto - Stock.xchng

Rēzeknē aizturēts vīrietis, kurš sadzīviskā konfliktā nositis pudelesbrāli, ziņo Valsts policija.

Šīs nedēļas sākumā, 5. janvārī, no Rēzeknes novada Čornajas pagasta uz slimnīcu tika nogādāts 1964. gadā dzimis vīrietis, kuram ārsti konstatēja galvas traumu. Diemžēl viņa dzīvību glābt neizdevās un vēlāk no gūtajām traumām vīrietis slimnīcā mira, informēja VP Latgales reģiona pārvaldes pārstāve Anastasija Laizāne.

Saņemot minēto informāciju, policija nekavējoties ierosināja kriminālprocesu un uzsāka izmeklēšanu, skaidrojot traumu gūšanas apstākļus un ar to saistītas personas. Turpinot izmeklēšanu, tika noskaidrota persona, kura iespējams saistīta ar miesas bojājumu nodarīšanu, kas bijis par iemeslu cietušā nāvei.

Operatīvo meklēšanas pasākumu rezultātā jau pēc neilga laika aizdomās par nozieguma izdarīšanu Rēzeknes policisti aizturēja 1968. gadā dzimušu vīrieti. Vēlāk policisti noskaidroja, ka nozieguma iemesls bijis sadzīves rakstura konflikts, kas neiztika bez alkohola lietošanas. Laizāne piebilst, ka aizturētais vīrietis agrāk nebija nonācis policijas redzeslokā, un savu vainu šī nozieguma izdarīšanā atzīst.

Policija turpina kriminālprocesa izmeklēšanu pēc Krimināllikuma 125.panta 3.daļas “Par tīša smaga miesas bojājuma nodarīšanu, kas vainīgā neuzmanības dēļ bijis par iemeslu cietušā nāvei, – soda ar brīvības atņemšanu uz laiku no trim līdz piecpadsmit gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas, un ar policijas kontroli uz laiku līdz trim gadiem vai bez tās.”

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+