Mobilā versija
+2.7°C
Īrisa, Irīda, Airisa
Sestdiena, 22. oktobris, 2016
3. jūlijs, 2012
Drukāt

CSDD aizrāda autoskolām

Foto - LETAFoto - LETA

Rūpējoties par atbilstošu topošo autovadītāju sagatavošanu un apmācības procesa nodrošināšanu, Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD) īstenojusi virkni pasākumu. 


 

Būtiskākie konstatētie pārkāpumi autoskolu darbībā saistīti ar apmācības procesa organizēšanu, kas ir pretrunā MK noteikumos noteiktajai kārtībai, tajā skaitā – saistībā ar līgumtiesiskajām attiecībām starp skolām un kursantiem, ar apmācības nodarbību norisi pretēji iepriekš pašu autoskolu noteiktajiem apmācības procesa norises plāniem.

Tādēļ CSDD komisija laika posmā no aprīļa līdz jūnijam pieņēmusi vairākus lēmumus par mācību karšu atņemšanu un/vai brīdinājuma izteikšanu autoskolām.

CSDD komisija pieņēmusi lēmumu par mācību kartes atņemšanu autoskolai IK “Vilnis Bogdanovs”. Turklāt šīs autoskolas darbībā jau iepriekš konstatēti pārkāpumi, kādēļ jau šī gada pavasarī tika pieņemts lēmums par mācību kartes darbības apturēšanu uz trim mēnešiem ar piebildi – ja pēc tās atjaunošanas tiks konstatēti atkārtoti pārkāpumi, tiks lemts par mācību kartes anulēšanu.

Komisija pieņēmusi lēmumus arī par brīdinājuma izteikšanu autoskolām SIA “Ceļš – 2”, SIA “Einšteins”, “K. Ustupa autoskola”, SIA “Amanda”, SIA “Autoskola Viktorija”, SIA “Vikingi”.

Komisija pieņēmusi lēmumu aizliegt IK “Daigas auto” veikt braukšanas apmācību līdz brīdim, kad īpašnieces vai autoskolas īpašumā tiks piereģistrēts MK noteikumiem atbilstošs mācību transportlīdzeklis. Tāpat tika izteikts brīdinājums autoskolai IK “Daigas auto” ar norādi, ka atkārtotu pārkāpumu gadījumā tiks izskatīts jautājums par mācību karšu darbības apturēšanu vai anulēšanu.

 

Pievienot komentāru

"Google" beidzot parāda savus jaunos "pikseļtelefonus""Google" beidzot izziņojusi ilgi gaidīto "Pixel" viedtālruņu sēriju (ražos gan "HTC"), kas aizstās kvalitatīvo un populāro "Nexus" zīmolu. "Pixel XL" būs ar 5,5 collu ekrānu, bet standarta "Pixel" būs aprīkots ar 5 collu ekrānu.
Augstāko plauktu "fēniksa" pulkstenis no "Garmin"Populārais sporta pulksteņu ražotājs "Garmin" izziņojis jaunu fitnesa viedpulksteni "Fenix Chronos", kas būs valkājams gan ikdienā, gan pie uzvalka, gan sporta zālē. 
Atkarībā no komplektācijas pulkstenis maksās mežonīgus 
900 – 1500 dolārus.
5 padomi, kā izdevīgāk pārdot autoDivi spožākie mirkļi auto īpašnieka dzīvē ir auto iegāde un tā veiksmīga pārdošana. Pēdējais no tiem parasti prasa vislielākās pūles un laiku. Ir sāpīgi zaudēt auto ieguldīto naudu, bet pārdot to gribās pēc iespējas ātrāk, lai tiktu pie jauna braucamā. Vienlaikus šajā procesā nav vietas sasteigtai pieejai, kas tikai samazina izredzes izdevīgi pārdot auto.
Draugiem Facebook Twitter Google+