Mobilā versija
-2.4°C
Baiba, Barbara, Barba
Svētdiena, 4. decembris, 2016
3. jūlijs, 2012
Drukāt

CSDD aizrāda autoskolām

Foto - LETAFoto - LETA

Rūpējoties par atbilstošu topošo autovadītāju sagatavošanu un apmācības procesa nodrošināšanu, Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD) īstenojusi virkni pasākumu. 


 

Būtiskākie konstatētie pārkāpumi autoskolu darbībā saistīti ar apmācības procesa organizēšanu, kas ir pretrunā MK noteikumos noteiktajai kārtībai, tajā skaitā – saistībā ar līgumtiesiskajām attiecībām starp skolām un kursantiem, ar apmācības nodarbību norisi pretēji iepriekš pašu autoskolu noteiktajiem apmācības procesa norises plāniem.

Tādēļ CSDD komisija laika posmā no aprīļa līdz jūnijam pieņēmusi vairākus lēmumus par mācību karšu atņemšanu un/vai brīdinājuma izteikšanu autoskolām.

CSDD komisija pieņēmusi lēmumu par mācību kartes atņemšanu autoskolai IK “Vilnis Bogdanovs”. Turklāt šīs autoskolas darbībā jau iepriekš konstatēti pārkāpumi, kādēļ jau šī gada pavasarī tika pieņemts lēmums par mācību kartes darbības apturēšanu uz trim mēnešiem ar piebildi – ja pēc tās atjaunošanas tiks konstatēti atkārtoti pārkāpumi, tiks lemts par mācību kartes anulēšanu.

Komisija pieņēmusi lēmumus arī par brīdinājuma izteikšanu autoskolām SIA “Ceļš – 2”, SIA “Einšteins”, “K. Ustupa autoskola”, SIA “Amanda”, SIA “Autoskola Viktorija”, SIA “Vikingi”.

Komisija pieņēmusi lēmumu aizliegt IK “Daigas auto” veikt braukšanas apmācību līdz brīdim, kad īpašnieces vai autoskolas īpašumā tiks piereģistrēts MK noteikumiem atbilstošs mācību transportlīdzeklis. Tāpat tika izteikts brīdinājums autoskolai IK “Daigas auto” ar norādi, ka atkārtotu pārkāpumu gadījumā tiks izskatīts jautājums par mācību karšu darbības apturēšanu vai anulēšanu.

 

Pievienot komentāru

Ar motorizētu čemodānu var sasniegt ātrumu 13 km/hJa kādreiz lidostā radusies nepieciešamība dažu minūšu laikā nokļūt no viena termināļa uz otru, lai paspētu uz savu reisu, lielisks sabiedrotais būs motorizētais čemodāns "Modobag".
Radīts paroļu ģenerators, kuru hakeri nevarēs uzlauzt (2)Firma "Everykey", ko atbalstījis pats antivīrusu kompānijas "McAfee" dibinātājs Džons Makafī, izstrādājusi īpašu maziņu ierīci, kura ģenerē jaunu un drošu paroli ikreiz, kad vēlaties ienākt vienā no saviem interneta vietņu profiliem.
Ja gribi tilpumu. "LA" vērtē "Opel Zafira""Opel Zafira" tika prezentēta 1999. gadā un kopš tā laika ir toņa noteicēja septiņvietīgo kompaktvenu klasē. Pavisam šo gadu laikā saražots vairāk nekā 2,7 miljoni dažādu paaudžu Zafira automobiļu.
Vai Latvijas neceļu nākotne? (1)Par gada auto nominēt pikapu? Uz tādu izlēcienu žūrija nez vai būs spējīga
Draugiem Facebook Twitter Google+