Mobilā versija
-2.8°C
Baiba, Barbara, Barba
Svētdiena, 4. decembris, 2016
5. augusts, 2013
Drukāt

CSDD aplikācijā pieejama informācija par transportlīdzekļiem

LETALETA

Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) mobilās aplikācijas lietotājiem pieejams jauns pakalpojums – iespēja iegūt plašu informāciju par jebkuru Latvijā reģistrēto transportlīdzekli, biznesa portālu “Nozare.lv” informēja CSDD

Jaunais pakalpojums izstrādāts, pilnveidojot jau esošo CSDD aplikāciju.

Aplikācijā iespējams, piemēram, pirms automobiļa iegādes pārliecināties par tā izcelsmi, par visiem tehniskās apskates datiem. Tādējādi cilvēki informāciju no CSDD transportlīdzekļu un to vadītāju reģistra varēs saņemt ātri un nepastarpināti.

Iegūtie dati automātiski tiek saglabāti aplikācijas sadaļā “Apmaksātās izziņas” un ir pieejami jebkurā laikā. Šis pakalpojums, pēc CSDD domām, ir ērtāks un ar plašākām iespējām, salīdzinot ar jau darbojošos maksas tālruni un īsziņām.

Ievadot transportlīdzekļa reģistrācijas numuru, iegūstama šāda informācija: transportlīdzekļa reģistrācijas dati (gads, modelis, masa), transportlīdzekļa sodi un liegumi, transportlīdzekļa bijušo īpašnieku skaits un īpašnieku maiņas datumi, transportlīdzekļa ekspluatācijas nodoklis (vai ir veikts par kārtējo gadu), transportlīdzekļa OCTA polises dati, transportlīdzekļa pēdējās tehniskās apskates dati un transportlīdzekļa nobraukums (no katras tehniskās apskates).

Maksa par pakalpojumu ir 70 santīmi, kas tiek pieskaitīta mobilā tālruņa ikmēneša rēķinam vai atskaitīta no priekšapmaksas kartes.

Kā ziņots, jūlija sākumā CSDD sāka piedāvāt jaunu aplikāciju testa režīmā. Ar tās palīdzību “Apple” un “Android” platformas viedtālruņu un planšetdatoru lietotājam ir iespēja tiešsaistes režīmā no CSDD transportlīdzekļu un to vadītāju reģistra saņemt informāciju par sevi kā autovadītāju un sev piederošajiem transportlīdzekļiem.

Mobilā aplikācija mēneša laikā guvusi plašu lietotāju atsaucību, norāda CSDD. Tā lejupielādēta gandrīz 16 000 reižu. Vienas dienas laikā aplikācija vidēji tiek lejupielādēta apmēram 500 reižu, maksimālais apmeklētāju skaits vienā dienā ir 2500, bet valstis, kurās aplikācija tiek lietota visbiežāk, ir Latvija, Lielbritānija, Vācija, Īrija, Zviedrija, Norvēģija, ASV, Lietuva.

Pievienot komentāru

Radīts paroļu ģenerators, kuru hakeri nevarēs uzlauzt (2)Firma "Everykey", ko atbalstījis pats antivīrusu kompānijas "McAfee" dibinātājs Džons Makafī, izstrādājusi īpašu maziņu ierīci, kura ģenerē jaunu un drošu paroli ikreiz, kad vēlaties ienākt vienā no saviem interneta vietņu profiliem.
Ja gribi tilpumu. "LA" vērtē "Opel Zafira""Opel Zafira" tika prezentēta 1999. gadā un kopš tā laika ir toņa noteicēja septiņvietīgo kompaktvenu klasē. Pavisam šo gadu laikā saražots vairāk nekā 2,7 miljoni dažādu paaudžu Zafira automobiļu.
Vai Latvijas neceļu nākotne? (1)Par gada auto nominēt pikapu? Uz tādu izlēcienu žūrija nez vai būs spējīga
Draugiem Facebook Twitter Google+