Mobilā versija
+4.5°C
Urzula, Severīns
Ceturtdiena, 20. oktobris, 2016
4. septembris, 2015
Drukāt

CSDD atņem apliecību braukšanas instruktoram un mācību karti autoskolai

Foto - LETAFoto - LETA

CSDD pārrauga autoskolu darbu un īsteno pasākumus, lai topošo autovadītāju apmācība autoskolās noritētu kvalitatīvi un atbilstoši noteiktajai kārtībai. Savukārt konstatētie pārkāpumi tiek izskatīti īpašās CSDD Transportlīdzekļu vadītāju apmācības komisijas sēdēs. Pēdējie būtiskākie komisijas lēmumi bija par apliecības anulēšanu instruktoram un mācību kartes atņemšanu autoskolai.

Sakarā ar konstatētajiem pārkāpumiem topošo autovadītāju apmācībā, instruktoram Ruslanam Poluškinam atņemta braukšanas mācību instruktora apliecība (kvalifikācija), kas nozīmē, ka viņam turpmāk nav atļauts nodarboties ar topošo šoferu sagatavošanu. Arī autoskola, kurā Poluškins strādāja par instruktoru, viņa darbībā konstatējusi pārkāpumus un pārtraukusi darba attiecības.

Poluškins kursantu apmācībai ilgstoši izmantojis apmācības prasībām neatbilstošu transportlīdzekli. Instruktors arī autoskolai sniedza nepatiesu informāciju par apmācībā izmantoto braucamo, norādot citai autoskolai piederoša mācību automobiļa valsts numuru. Tāpat instruktors izdarījis pārkāpumus, par kuriem piemēroti administratīvie sodi.

Tāpat komisija atņēmusi mācību karti autoskolai IK “Ieva Auto”. Tas nozīmē, ka minētā autoskola vismaz vienu gadu nedrīkstēs apmācīt topošos autovadītājus. Autoskolai IK “Ieva Auto” mācību karte atņemta, jo topošo šoferu nodarbības nenotika saskaņā ar reģistrēto apmācības grafiku, kā arī konstatēti labojumi mācību žurnālā. Piemēram, žurnālā ierakstīts, ka nodarbībā piedalās visi pieci konkrētās grupas apmācāmie, taču CSDD pārbaudes laikā klātienē konstatēts, ka bija tikai divi; žurnālā konstatētas ierakstītās informācijas par iepriekšējām nodarbībām dzēšanas pēdas; nav notikušas nodarbības, bet nodarbībām paredzētajā laikā uz pasniedzēja galda bijusi cigarešu paciņa, bet papīrgrozā – tukša stiprā alkohola pudele. Turklāt šajā autoskolā jau iepriekš konstatēti līdzīga rakstura pārkāpumi.

Pirms autoskolas izvēles un apmācības uzsākšanas, CSDD aicina topošos autovadītājus rūpīgi iepazīties ar CSDD mājas lapā (http://goo.gl/eUp1oc) atrodamo informāciju: autoskolu pasniedzēju un instruktoru darbības/sekmības rādītāji; Patērētāju tiesību aizsardzības centra ieteikumi par to, kas jāņem vērā, kas jāņem vērā, izvēloties un slēdzot līgumu ar autoskolu.

Pievienot komentāru

"Google" beidzot parāda savus jaunos "pikseļtelefonus""Google" beidzot izziņojusi ilgi gaidīto "Pixel" viedtālruņu sēriju (ražos gan "HTC"), kas aizstās kvalitatīvo un populāro "Nexus" zīmolu. "Pixel XL" būs ar 5,5 collu ekrānu, bet standarta "Pixel" būs aprīkots ar 5 collu ekrānu.
Atgriešanās pagātnē. Tālrunis džinsu mazajai kabatiņai!Latvijas uzņēmums "Evelatus" sācis tirgot jaunu, pašu radītu un neierasti maza izmēra tālruni "Evelatus Mini", stājoties pretī tālruņu tirgum, kurā nemitīgi arvien lielāku lomu ieņem viedtālruņi.
5 padomi, kā izdevīgāk pārdot autoDivi spožākie mirkļi auto īpašnieka dzīvē ir auto iegāde un tā veiksmīga pārdošana. Pēdējais no tiem parasti prasa vislielākās pūles un laiku. Ir sāpīgi zaudēt auto ieguldīto naudu, bet pārdot to gribās pēc iespējas ātrāk, lai tiktu pie jauna braucamā. Vienlaikus šajā procesā nav vietas sasteigtai pieejai, kas tikai samazina izredzes izdevīgi pārdot auto.
Pašmāju novatori izstādē "Riga Comm" rādīs piemēru un savus izgudrojumus3D printēšana, viedā atslēga, gudrais lietussargs un putnveida droni – izstādē "Riga Comm 2016"
Draugiem Facebook Twitter Google+