Mobilā versija
+4.1°C
Sabīne, Sarma, Klaudijs
Pirmdiena, 5. decembris, 2016
22. decembris, 2015
Drukāt

CSDD darba laiki

Foto - LETAFoto - LETA

Informācija par CSDD nodaļu (transportlīdzekļu reģistrācija, vadītāju eksaminācija un apliecību izsniegšana/maiņa) un tehniskās apskates staciju darba laikiem 2015./2016. gadu mijas dienās:

* trešdiena, 23. decembris (pirmssvētku diena): darba diena, par vienu stundu īsāka nekā trešdienās, pēc principa “līdz pēdējam klientam”;

* ceturtdiena, 24. decembris (Ziemassvētku vakars): brīvdiena;

* piektdiena, 25. decembris (Pirmie Ziemassvētki): brīvdiena;

* sestdiena, 26. decembris (Otrie Ziemassvētki): brīvdiena;

* svētdiena, 27. decembris: brīvdiena;

* pirmdiena, 28. decembris: darba diena, atbilstoši pirmdienu grafikam;

* otrdiena, 29. decembris: darba diena, atbilstoši otrdienu grafikam;

* trešdiena, 30. decembris (pirmssvētku diena): darba diena, par vienu stundu īsāka nekā trešdienās, pēc principa “līdz pēdējam klientam”;

* ceturtdiena, 31. decembris (Vecgada diena): brīvdiena;

* piektdiena, 1. janvāris (Jaungada diena): brīvdiena;

* sestdiena, 2. janvāris: strādā tehniskās apskates stacijas, kurām sestdiena ir darba diena: Daugavpils: pulksten 8.30 – 14.00, Jelgava: pulksten 8.30 – 15.00, Jēkabpils: pulksten 8.30 – 15.00, Grobiņa: pulksten 8.30 – 14.00, Rīga, Antenas iela 2: pulksten 8.00 – 15.00, Talsi: pulksten 8.30 – 14.00, Valmiera: pulksten 8.30 – 14.00;

* svētdiena, 3. janvāris: brīvdiena.

No pirmdienas, 2016. gada 4. janvāra, CSDD nodaļas un tehniskās apskates stacijas darbu atsāk atbilstoši ierastajam darba grafikam.

Informācija par CSDD nodaļām un tehniskās apskates stacijām, tajās sniegtajiem pakalpojumiem, darba laikiem un aktuālākajām izmaiņām atrodama šeit: http://ej.uz/tg73.

CSDD Sabiedrisko 
attiecību daļa

Pievienot komentāru

Ar motorizētu čemodānu var sasniegt ātrumu 13 km/hJa kādreiz lidostā radusies nepieciešamība dažu minūšu laikā nokļūt no viena termināļa uz otru, lai paspētu uz savu reisu, lielisks sabiedrotais būs motorizētais čemodāns "Modobag".
Vietnes "nozagts.com" un "Toma joki" nonākušas arī Drošības policijas redzeslokāSavstarpēji saistītās interneta vietnes "nozagts.com" un "ukradeno.com", kā arī viena no populārākajām sociālā tīkla "Facebook" lapām latviešu valodā "Toma joki" ir Drošības policijas redzeslokā, tomēr dienesta pārstāvji nekomentē šo interneta resursu saistību ar personām, kas saņem Krievijas finansējumu un izplata Krievijas ideoloģisko propagandu.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (1)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Uzmanību, šoferīši! Rīt darbu uzsāks vēl 20 stacionārie fotoradari; arī Grobiņā, Līgatnē, Rubenē (2)Pamatojoties uz Ministru kabineta 8.novembra konceptuālo ziņojumu par stacionāro fotoradaru ieviešanas gaitu, otrdien, 6.decembrī uz Latvija autoceļiem sāks darboties otrajā kārtā paredzētie 20 stacionārie fotoradari.
Draugiem Facebook Twitter Google+