×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.2°C
Meldra, Meldris, Melisa
Sestdiena, 21. jūlijs, 2018
26. februāris, 2017
Drukāt

CSDD pērn nopelnīja teju trīs miljonus eiro (8)

Foto-LETAFoto-LETA

Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD) pērn strādāja ar 43,654 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 10,3% vairāk nekā 2015.gadā, savukārt tās peļņa pieauga teju divas reizes – līdz 2,968 miljoniem eiro, liecina CSDD publiskotais neauditētais finanšu pārskats.

CSDD vadības ziņojumā teikts, ka direkcija pērn strādāja atbilstoši apstiprinātajam budžetam. Ieņēmumu ziņā būtiskākā darbības joma bija transportlīdzekļu tehniskā kontrole, kur vērojams ienākumu pieaugums 12,7% apmērā. Pamatpārbaužu skaits kāpis par 0,7%, bet atkārtoto pārbaužu skaits – par 0,8%.

Savukārt otrs būtiskākais apgrozījuma avots ir transportlīdzekļu reģistrācijas pakalpojumu sniegšana, kur bijis ieņēmumu kāpums 4% apmērā.

Tiesa gan, salīdzinot ar 2015.gadu, sarucis transportlīdzekļu pirmreizējo reģistrāciju un izsniegto numura zīmju skaits – attiecīgi par 3,9% un 4,9%. CSDD šos datus skaidro ar sākto transportlīdzekļu tirdzniecības jomas sakārtošanu nolūkā mazināt ēnu ekonomiku.

”Kopumā var secināt, ka direkcijas darbība 2016.gadā ir bijusi veiksmīga un tā ir veicinājusi stratēģijā noteikto finanšu un nefinanšu mērķu sasniegšanu,” norāda CSDD vadība.

CSDD 2015.gadā strādāja ar 39,591 miljona eiro apgrozījumu un 1,514 miljonu eiro peļņu.

Pievienot komentāru

Komentāri (8)

  1. Lai tik pelna sev vietas vagonos uz sibīriju

  2. tikai nelietis var lielīties likumīgi apzogot tautas nabadzīgāko daļu…

  3. Vai mēs tik daudz nopelnījām priekš CSDD?

  4. tas ir par cik apzaguši latvijas iedzīvotājus

  5. Fantastiski! Mēs visi maksājam nodokļus un csddir iestāde, kas paredzēta, lai mūs apkalpo. Kāda vēl peļņa??? Tad jau jāraksta, cik Pasu galds nopelna, cik nopelna Vid, cik nopelna policija utt

  6. Vai valsts iestādei- monopolustam ir jāpelna un ar to jālepojas? Mums (klientiem) jau nav izvēles!

  7. Ja par 100% palielinātu tases, peļņa būtu 6 miljoni.
    Jāmāk strādāt!

  8. Nevar teikt, ka tas nopelnits. Tas ir atnemts.

Draugiem Facebook Twitter Google+