Mobilā versija
+2.2°C
Gunārs, Vladimirs, Gunis
Ceturtdiena, 8. decembris, 2016
23. septembris, 2012
Drukāt

CSDD Rīgas nodaļā izsniedz miljono vadītāja apliecību tās vēsturē

Foto-LETAFoto-LETA

Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) Rīgas nodaļā izsniegta miljonā vadītāja apliecība tās vēsturē, pavēstīja CSDD sabiedrisko attiecību daļā.

CSDD pārstāvji informēja, ka Rīgas nodaļā kopš 1993.gada, kad Latvijā ieviesa vadītāju apliecības šādā formātā, tās izdotas/apmainītas visvairāk, savukārt Valmieras nodaļa bijusi otrā vispopulārākā – tur līdz šim izsniegti/apmainīti apmēram 162,5 tūkstoši apliecību, Jelgavā – 150 tūkstoši, Daugavpilī – 144 tūkstoši, bet Liepājā izsniegti/apmainīti aptuveni 133 tūkstoši vadītāju apliecību.

Vairāk nekā 100 tūkstoši apliecību izdotas/apmainītas Talsu CSDD nodaļā, kur līdz šim tas izdarīts apmēram 109 tūkstošus reizes, Jēkabpilī izdotas/apmainītas 99 tūkstoši vadītāju apliecību, Rēzeknē – 80 tūkstoši, Gulbenē – 71 tūkstotis, savukārt Ventspilī – 45 tūkstoši vadītāju apliecību.

Pēc CSDD pārstāvju sniegtās informācijas, kopš 1993.gada Latvijā kopumā izsniegti un apmainīti apmēram 1,9 miljoni dažādu kategoriju, tostarp, velosipēda vadītāju apliecību. “Savukārt šā gada 1.septembrī aktīvo jeb derīgo vadītāja apliecību skaits bija vairāk nekā 833 tūkstoši. Tas nozīmē, ka šo gadu laikā autovadītāji tikuši gan pie jaunām apliecībām, nokārtojot eksāmenus un apmainījuši apliecības, kurām beidzies derīguma termiņš, gan ieguvuši jaunas apliecības nozagto vai pazaudēto vietā,” norādīja direkcijā.

CSDD  ir valsts akciju sabiedrība. Direkcija reģistrē transporta līdzekļus Latvijā, izsniedz vadītāju apliecības, veic automašīnu tehnisko apskati u.c. CSDD ienākumus gūst no pakalpojumu maksām.

Pievienot komentāru

Revolūcija, kas nes attīstību un briesmasTāpat kā cunami vilni, cilvēki digitālās tehnoloģijas sākumā vilni apbrīno, neapzinoties tā spēku un ātrumu
Vietnes "nozagts.com" un "Toma joki" nonākušas arī Drošības policijas redzeslokāSavstarpēji saistītās interneta vietnes "nozagts.com" un "ukradeno.com", kā arī viena no populārākajām sociālā tīkla "Facebook" lapām latviešu valodā "Toma joki" ir Drošības policijas redzeslokā, tomēr dienesta pārstāvji nekomentē šo interneta resursu saistību ar personām, kas saņem Krievijas finansējumu un izplata Krievijas ideoloģisko propagandu.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (2)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Draugiem Facebook Twitter Google+