Mobilā versija
-1.9°C
Zigurds, Sigurds, Sigvards
Trešdiena, 25. janvāris, 2017
5. augusts, 2016
Drukāt

Čuguna mākslas simpozijā Aizpute tiks pie bronzas bruņinieka

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Aizputes pilsētas svētku ietvaros 12. augustā darbnīcu un rezidenču centrs “Serde” rīko ikgadējo starptautisko čuguna mākslas simpoziju, LAlv uzzināja Aizputes novada Tūrisma informācijas centrā.

Šogad čuguna simpozija laikā iecerēts izliet čuguna bruņinieku, kurš vēlāk tiks izstādīts pilsētvidē.

Šis būs jau 13. čuguna mākslas simpozijs, kurš norisinās Aizputē jau kopš 2009. gada. Pirms tam šādus pasākumus tēlnieks Kārlis Alainis organizējis vairākās vietās: Pedvālē, Rīgā un Liepājas Karostā.

“Kā ierasts, čuguna simpozijs notiek Tebras upes krastā un tas sakrīt ar pilsētas svētku atklāšanas laiku – 12. augusta vakaru. Rosība notiks jau visu pēcpusdienu, bet skulptūru liešanas process skatāms būs no astoņiem vakarā. Aizputnieki un svētku viesi laipni lūgti ieskatīties aizraujošā čuguna skulptūru liešanas procesā,” aicina TIC vadītāja Signe Pucena.

Pievienot komentāru

Diskusiju mutuļos dzims jaunas dejas (2)Sakarsušajā gaisotnē ap Latvijas valsts simtgades Dziesmu un deju svētku Deju lieluzveduma repertuāru un dejotāju ietērpu būtiski ir emociju un pretrunīgās argumentācijas jūrā nepazaudēt deju kuģa stūri – skaidru skatu uz nozares šodienu un perspektīvu.
Draugiem Facebook Twitter Google+