Mobilā versija
Brīdinājums +2.0°C
Gunārs, Vladimirs, Gunis
Ceturtdiena, 8. decembris, 2016
5. augusts, 2016
Drukāt

Čuguna mākslas simpozijā Aizpute tiks pie bronzas bruņinieka

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Aizputes pilsētas svētku ietvaros 12. augustā darbnīcu un rezidenču centrs “Serde” rīko ikgadējo starptautisko čuguna mākslas simpoziju, LAlv uzzināja Aizputes novada Tūrisma informācijas centrā.

Šogad čuguna simpozija laikā iecerēts izliet čuguna bruņinieku, kurš vēlāk tiks izstādīts pilsētvidē.

Šis būs jau 13. čuguna mākslas simpozijs, kurš norisinās Aizputē jau kopš 2009. gada. Pirms tam šādus pasākumus tēlnieks Kārlis Alainis organizējis vairākās vietās: Pedvālē, Rīgā un Liepājas Karostā.

“Kā ierasts, čuguna simpozijs notiek Tebras upes krastā un tas sakrīt ar pilsētas svētku atklāšanas laiku – 12. augusta vakaru. Rosība notiks jau visu pēcpusdienu, bet skulptūru liešanas process skatāms būs no astoņiem vakarā. Aizputnieki un svētku viesi laipni lūgti ieskatīties aizraujošā čuguna skulptūru liešanas procesā,” aicina TIC vadītāja Signe Pucena.

Pievienot komentāru

Jaunajā "Oņeginā" nav "fašistu" un "mūsējo". Pilnā saruna ar Rubiķi un Kalniņu (2)Diriģents Ainārs Rubiķis un režisore Rēzija Kalniņa operā "Jevgeņijs Oņegins" aicinās uz "romantikas, ilūziju un realitātes cīņu". Kā viņu redzējums atšķirsies no Andreja Žagara iestudējuma 2010. gadā?
Draugiem Facebook Twitter Google+