×
Mobilā versija
+10°C
Vēsma, Fanija
Ceturtdiena, 19. aprīlis, 2018
2. decembris, 2015
Drukāt

Cukerbergs kļuvis par tēvu un sola atdot savu bagātību

Foto - Leta/EPAFoto - Leta/EPA

Sociālā tīkla “Facebook” dibinātājs un vadītājs Marks Cukerbergs otrdien paziņoja, ka kļuvis par tēvu un solīja atdot savu bagātību, lai pasauli padarītu par labāku vietu savai meitai Maksimai un nākamajām paaudzēm.

“Facebook” ievietotā vēstulē Maksimai Cukerbergs un viņa sieva Priscilla Čana paziņo, ka savas dzīves laikā atdos 99% sev piederošo kompānijas akciju, kuru vērtība tiek lēsta uz 45 miljardiem dolāru, lai izveidotu laimīgu un veselīgu pasauli.

“Maksa, mēs mīlam tevi un jūtam lielu atbildību atstāt pasauli kā labāku vietu tev un visiem bērniem. Mēs novēlam tev dzīvi, kas piepildīta ar tādu pašu mīlestību, cerību un prieku, kādu tu devi mums. Nevaram sagaidīt ieraudzīt, ko tu dosi šai pasaulei,” teikts vēstulē.

Cukerbergs “dāvinās vai citādi novirzīs” gandrīz visas viņam piederošās “Facebook” akcijas vai ienākumus no akciju pārdošanas, lai veicinātu cilvēka potenciālu un vienlīdzību visiem nākamās paaudzes bērniem.

Cukerbergs paziņoja par jauna projekta “Chan Zuckerberg Initiative” uzsākšanu, kas sākotnēji pievērsīsies personalizētai izglītībai, slimību ārstēšanai, cilvēku apvienošanai un spēcīgu kopienu veidošanai.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+